Sobota, 26.11.2022, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYWIADY

Zobacz, co działo się podczas nadzwyczajnej sesji RM ( materiał filmowy)

28.02.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz, co działo się podczas nadzwyczajnej sesji RM ( materiał filmowy)
Fot. Redakcja

Wczora, 27 lutego, odbyła się sesja nadzwyczajna, na której został przedstawiony model zaopatrzenia Elbląga w energię cieplną przygotowany przez Energę, a także model przygotowany przez EPEC.

Sesja nadzwyczajna, która miała być poświęcona ciepłownictwu w naszym mieście początkowo planowana była na 14 listopada ubr. Wówczas według projektu uchwały model zaopatrzenia Elbląga powinien być oparty o konkretnych założeniach.

Okazało się jednak, że sesja musi zostać odwołana. Na sesji nie pojawił się żaden przedstawiciel Energi, o czym Prezydent Elbląga został powiadomiony 15 listopada, czyli w dniu sesji. - Dziś zmieniła nam się rzeczywistość. Od dłuższego czasu rozmawiamy z Energą o modelu docelowym. 29 października odbyło się spotykanie, na którym uzgodniliśmy prezentację modelu docelowego jeśli chodzi o EPEC. Dzisiaj o godz. 8.30 dostałem pismo z Energii. Zarząd Energii poinformował, że model nie do końca  jest zaakceptowany. (...) Dzisiaj napisali, że materiał jest warunkowo przyjęty, ale nie zaakceptowany przez szefów Energii – informował Witold Wróblewski.
 
Po ponad 3 miesiącach dyskusja na temat proponowanych modeli zaopatrzenia Elbląga w energię cieplną w końcu doszła do skutku. Spółka Energa Kogeneracja zaprezentowała wczoraj modelu zaopatrzenia Miasta w energię cieplną. Podczas sesji również Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przedstawił swój, samorządowy model.
 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Mowa krótka
  Piątek, 28.02

  Dymisja rządzących miastem i radnych a nie to referendum. Za dużo wpadek i nie rozwiązanych tematów. Od dłuższego czasu.

 2. 2
  +6
  ~ Tak
  Piątek, 28.02

  Szkoda miasta i mieszkańców.

 3. 3
  +6
  ~ obraz miasta
  Piątek, 28.02

  Przecież "prezydent" jest zajeżdżony. Nie można obojętnie patrzeć na oblicze człowieka zmaltretowanego zmartwieniami o los mieszkańca. Jak otoczenie tego człowieka może dopuścić do jego dalszej eksploatacji ?Chcę mu spojrzeć w oczy, ale... .

 4. 4
  +7
  ~ do smerfa !
  Piątek, 28.02

  Wolał bym usłyszeć kogoś z Energi, bo temu nie ufam. Ledwo dyszy i z trudem się skupia patrząc wciąż na bombki. Wykończyły go słupy, wpłaty, basen, Chrobry, tramwaje, konkursy, czerepak innowator, psl z Gustlikiem, kosiniak. Coś mówi, ale kto to rozumie? Od mieszania spoci się tylko mieszający a ciepła z tego nie będzie.

 5. 5
  +5
  ~ 100 zł brutto
  Piątek, 28.02

  Chociażby ze względu na brak zimy i kosztów z tym związanych powinieneś facet sprawić żeby tramwaje jeździły. Żal patrzeć i słuchać.

 6. 6
  +1
  ~ zeni
  Piątek, 28.02

  Do tej pory temat ciepłownictwa w Elblągu nie istniał. Teraz, kiedy strajkują tramwajarze, co drugi artykuł o EPEC. Przypadek to czy temat zastępczy, żeby lokalne media nie dokuczały Wróblewskiemu?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1339821815491