Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 116)

09.08.2021, 12:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 116)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 116) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-08-09 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ aleksandra12@wp
  Poniedziałek, 09.08

  A gdzie Policja czy Straz Miejska ??? To im powinno byc wstyd bo często przejeżdzaja i udaja ze nie widza tego.Co na to Komendant Policji??? Jak zwykle boi sie zwrócic uwage swoim podwładnym bo to koledzy

 2. 2
  +2
  ~ To już nudne
  Poniedziałek, 09.08

  Cykl w odcinkach jak 4Moda na sukces5 odcinek 123456789 a reakcji służ prewencji brak, tylko lament w mediach typu - pomu=óżcie szukać tego czy tamtego ty6pa bo my nie umiemy, haha

 3. 3
  0
  ~ Mieszkaniec starego miasta
  Wtorek, 10.08

  Ale co wy chcecie od samochodów na starym jest zostawione ponad 1,5 metra jest. Gdyby pomyśleli o parkingu dla mieszkańców to wszyscy staliby na swoich miejscach.

 4. 4
  0
  ~ porażka
  Wtorek, 10.08

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia

 5. 5
  +1
  ~ alternatywy4
  Wtorek, 10.08

  koło Tortugi zakaz parkowania, plac świeci pustkami a auta poparkowane na trawie obok i po drugiej stronie, jeszcze latem jak statki pływają to rozumiem, ale po sezonie po co to??? czy ktoś myśli w tym upadłym ratuszu?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93377900123596