Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 114)

01.08.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 114)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 114) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-08-01 | Fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Tomkowy
  Niedziela, 01.08

  Jak bez urzuteczne życie trzeba prowadzic żeby chodzic po miescie i robic takie zdjcia,proponuje badania w odpowiednich placówkach dla autorów fotek.

 2. 2
  +5
  ~ Tomasz
  Niedziela, 01.08

  Co komu przeszkadza citroen z drugiego zdj?? Do jakiego zakazu się nie zastosował?? Przejazd jest, nikogo nie zastawił - powinien być chwalony za takie parkowanie, a nie ganiony.

 3. 3
  +2
  ~ pil
  Niedziela, 01.08

  czy wy nie rozumiecie, że ludzie nie parkują bo im tak wygodnie, tylko dlatego że nie ma gdzie parkować

 4. 4
  +5
  ~ elblążanin
  Poniedziałek, 02.08

  do Tomkowy-jakim trzeba być gamoniem żeby nie znać ortografii ,ośmieszać się i zamieszczać takie komentarze.

 5. 5
  --6
  ~ Do elblążanin
  Poniedziałek, 02.08

  Jaki brak kultury osobistej trzeba mieć aby poprawiać innych

 6. 6
  0
  ~ frasola
  Poniedziałek, 02.08

  2 i 11 może są zasadne. Cała reszta jest zwyczajnie głupia. Po raz kolejny "fotograf" nie wiadomo po co wtrynia się ludziom na podwórka. Poza tym niech "fotograf" będzie konsekwentny. 11 z tych zdjęć robił stojąc na nieprzeznaczonej dla niego jezdni. Może zrobi samodonos, o facecie łażącym po jezdniach w Elblągu. A zdjęcie 5 zrobił z trawnika. Po kiego na niego właził. Hipokryzja?

 7. 7
  +2
  ~ po co służby
  Poniedziałek, 02.08

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia

 8. 8
  +4
  ~ paradoks alternatywy 4
  Poniedziałek, 02.08

  koło Tortugi zakaz parkowania, plac świeci pustkami a auta poparkowane na trawie obok i po drugiej stronie, jeszcze latem jak statki pływają to rozumiem, ale po sezonie po co to??? czy ktoś myśli w tym upadłym ratuszu?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95009016990662