Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 101)

16.06.2021, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 101)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 


 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 101) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-06-16 | fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Bywalec
  Środa, 16.06

  Proponuję podjechać pod dawną harcówkę w godzinach treningu dzieciaków z Concordii, parkowy trawnik wygląda wtedy jak giełda samochodowa i nie daj boże zwrócić uwagę któremuś z parkujących!!!

 2. 2
  +5
  ~ 101
  Środa, 16.06

  Bydło nie kierowcy.

 3. 3
  --6
  ~ Adi
  Środa, 16.06

  Bywalec to powiedz gdzie tam zaparkować samochód? Nadgodliwcu

 4. 4
  +8
  ~ Mączny
  Środa, 16.06

  Na Giermków przed szlabanem na Mączną ciągle zastawiają chodnik auta z NEBraski. Jak ma przejść kobieta z wózkiem albo pieszy? Dlaczego policja i Straż Miejska nic z tym nie robią?

 5. 5
  +7
  ~ kmssss
  Środa, 16.06

  Parking w parku ? ale chamstwo...

 6. 6
  +6
  ~ Poiuy
  Środa, 16.06

  @Adi - można przyjechać rowerem, autobusem, przyjść na piechotę. A jeśli koniecznie samochodem to można zaparkować przy zusie na Mazurskiej, na Wiejskiej, na Podgórnej lub przy Zdroju (to też nie jest daleko). Ale w Elblągu to trzeba pod same drzwi a najlepiej jak by się dało to do środka wjechać.

 7. 7
  +3
  ~ Qwert
  Środa, 16.06

  A tablice czemu zasłonięte?????

 8. 8
  +2
  ~ 1233
  Czwartek, 17.06

  Mam pytanie: może ktoś ma taką wiedzę, czy ktoś dostał mandat z prezentowanych tu zdjęć, jest to jakby nie było dowód. Jaka jest reakcja na te zdjęcia policji i Straży Miejskiej (jeżeli jest takowa w Elblągu)

 9. 9
  +3
  ~ Górnośląska
  Czwartek, 17.06

  zdjęcie nr 12 na Górnośląskej tam bydło parkuje tak codziennie, wczoraj jeden oszołom z granatowego GKW stał centralnie w trawniku, i pytam dlaczego ani policja ani straż miejska przejeżdza a nic nie robi z takimi gamoniami????

 10. 10
  +3
  ~ karygodne
  Czwartek, 17.06

  do 1233 policja i straż nic a nic z tym nie robią, to już 101 odcinek, w głowie się nie mieści jak służby sobie olewają, jak niszczone są trawniki a oni śpią na bulwarze, wstyd

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94277906417847