Czwartek, 30.06.2022, Imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 100)

13.06.2021, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 100)
fot. nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 100) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-06-13 | Fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Ann
  Niedziela, 13.06

  Parkowanie na chodnikach zgadzam się jest słabe, utrudnia przejście pieszym, szczególnie z wózkami ale z drugiej strony naprawdę miejsc parkingowych w mieście brakuje. Za to zawsze zastanawiało mnie kto robi te zdjęcia. Jakim trzeba być zgorzkniałym żeby donosić na innych. P. S. Pozdrawiam moja sąsiadke która nie wychodzi z okna i szpieguje wszystkich :)

 2. 2
  --7
  ~ Alfaiomega
  Niedziela, 13.06

  Kuźwa skończcie już te donosicielstwo. Ileż można? Nikt nie jest idealny?

 3. 3
  --6
  ~ Ata
  Niedziela, 13.06

  Chyba osoba piszącą te komentarze nue ma pomysłu na nic innego. A szkoda, bo w Elblągu dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Wystarczy tylko wystawić nos zza biurka. Temat złego parkowania stał się już po prostu nudny i nic nie wnosi w życie mieszkańców.

 4. 4
  +2
  ~ obserwator
  Poniedziałek, 14.06

  zamieszczanie kilku komentarzy przez tą samą osobę pod różnymi nickami,to jest dopiero słabe.

 5. 5
  +2
  ~ Kierowca
  Poniedziałek, 14.06

  Słaby ten artykuł i te zdjęcia,wziąść za gębę służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa i niech robią porządek,bo takich samochodów jest pełno na chodnikach, trawnikach i innych miejscach niszczonych przez kierowców.

 6. 6
  +3
  ~ poiuy
  Poniedziałek, 14.06

  Ten cykl pokazuje tylko jak bardzo kierowcy maja w pupie przepisy i jak bardzo wiedza, ze ryzyko mandatu jest znikome. Czesto wystarczy zaparkowac 100m dalej normalnie, albo wrzucic 2 zl do parkomatu, ale nie ciezko... Szkoda, ze w Elblagu akcje lapania takich sytuacji wymaga specjalnej "akcji" ze strony SM i Policji, o ktorej musi byc glosno w mediach. I tak, jestem kierowca i jak nie moge poprawnie zaparkowac to jade dalej i szukam miejsca.

 7. 7
  --1
  ~ Jerzy Lebioda
  Poniedziałek, 14.06

  Ten cykl pokazuje jak wzarzadzajacy miastem maja w pupie ludzi. Gdzie niby maja parkowac swoje samochody jak masowo sa likwidowane miejsca postojowe?

 8. 8
  +6
  ~ Serial
  Poniedziałek, 14.06

  Po raz 100ny udowodniono że w Elblągu nie ma służb policji i straży miejskiej.

 9. 9
  +4
  ~ kierowca 1
  Poniedziałek, 14.06

  do~ Jerzy Lebioda~maja parkować zgodnie z przepisami.chodniki sa dla pieszych czy tak trudno to zrozumieć?jaki raban by sie podniósł gdyby to piesi stanęli sobie na jezdni na pogawedkę uniemożliwiając przejazd ?

 10. 10
  +2
  ~ poiuy
  Poniedziałek, 14.06

  Do "Jerzy Lebioda" no nie wiem, ja gdziekolwiek nie jadę to zawsze znajdzie się miejsce do parkowania. Czasami tylko trzeba się kawałek przejść a nie koniecznie zaparkować pod samym wejściem do budynku czy miejscem gdzie się udajemy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0836820602417