Poniedziałek, 26.10.2020, Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 54)

12.07.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 54)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 54) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-07-12 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ ERG
  Niedziela, 12.07

  I po co te zdjęcia? Na nikim już nie robią wrażenia. Niech SM weźmie się do roboty to nie trzeba będzie o tym pisać.!!!!!!

 2. 2
  +6
  ~ były MO
  Niedziela, 12.07

  Nie musisz oglądać

 3. 3
  +1
  ~ MAX
  Niedziela, 12.07

  Szanowni Państwo, zamiast robić zdjęcia, to należy zadzwonić na odpowiedni numer i więcej tacy drogowi "kozacy" w ten sposób nie zaparkują. Sprawdziłem - metoda zadziałała skutecznie.

 4. 4
  +2
  ~ Bazyli
  Niedziela, 12.07

  Przypomnę: numery rejestracyjne nie są danymi osobowymi. Numer rejestracyjny jest informacją jawną w przestrzeni publicznej i służy do identyfikacji pojazdu uczestniczącego w ruchu drogowym. Jest dostępny dla nieograniczonej ilości osób.

 5. 5
  +1
  ~ Kierowca
  Poniedziałek, 13.07

  Piszecie o kozakach parkowania a nie widzicie ze kierowcy są zmuszenie do parkowania w dziwnych miejscach, powstaje blok przy bloku aut coraz więcej a miejsc parkingowych coraz mniej. Niech się miasto albo spółdzielnie wezmą ale za przeznaczenie nowych miejsc parkingowych by kierowca nie musiał szukać kawałka przestrzec i pod drzewem albo w krzakach

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7050280570984