Środa, 28.10.2020, Imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 53)

05.07.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 53)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 53) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-07-06 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Kierowca
  Niedziela, 05.07

  Szkoda że w naszym cudownym mieście nie ma gdzie zostawić samochodu w sytuacjach " na chwilę ". Debilizm ludzi którzy robią te zdjęcia i szukają sensacji powala. Albo nie posiadają samochodu i naprawdę nie znają tego problemu " od środka" albo mają bardzo nudne życie osobiste.

 2. 2
  --12
  ~ potencjalni sprawcy tragedii.
  Niedziela, 05.07

  Skończcie ten cykl artykułów, bo nie odniósł on żadnego skutku, a wręcz przeciwnie pojawiło się wielu adwokatów broniących takich łamańców. Zacznijcie publikować zdjęcia tych, którzy nie przestrzegają nakazów sanitarnych, a głównie nagminnie nie noszą prawidłowo nałożonych masek w miejscach gdzie one są obowiązkowe. Pozwoli mi to po ustaleniu ich danych o skierowanie przeciwko nim pozwu do sądu pod zarzutem świadomego narażenia mnie na utratę życia lub zdrowia oraz moich najbliższych. Całkowite wyeliminowanie tego zjawiska jest w interesie całego społeczeństwa.

 3. 3
  +1
  ~ emeryt
  Niedziela, 05.07

  Jak policja pozwala ,to i tak parkują . Jakos dziwnym trafem w Niemczech ci sami kierowcy już tak nie zaparkują i nie jezdzą juz tak debilnie powodując najwięcej w europie wypadkow . ale jakoś widac resortom ziobry i kaminskiego najwyzsza smiertelność wypqadkowa zupelnie nie przeszkadza , tak ,jak w rosji .

 4. 4
  --6
  ~ Anty
  Niedziela, 05.07

  Jak zwykle - szczujnia na kierowców. Jak nikomu nie przeszkadza to w czym problem. Nadal czekam aż redakcja weźmie się za chamstwo rowerzystów na drogach. kierowcy chociaż dostają za to mandat.

 5. 5
  +7
  ~ kierowca z bombowca
  Niedziela, 05.07

  Cykl jest który prowadzi redakcja jest w porządku. Przeszkadza on chyba tylko tym którzy tak parkują. Co jest złego w pokazywaniu nieudolności "kierowców" którzy tylko "na chwilę" zastawią cały chodnik, zablokują wyjazd, zaparkują na trawniku itd. jednym słowem złamią przepisy w sposób świadomy i z premedytacją.

 6. 6
  +8
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 05.07

  Do ~Kierowca to ja jestem autorem tego pierwszego zdjęcia .Proszę przyjrzeć się jak pieszy ma przejść jeśli samochód postawiony był na chodniku tak że musiałam iść ulicą .Kierowcy trochę kultury podczas parkowania na chodnikach . piesi też chcą spokojnie i bezpiecznie iść chodnikiem a nie zastanawiać się jak mam przejść na i tak wąskim chodniku .KIEROWCY TROCHĘ KULTURY .

 7. 7
  --6
  ~ hvK
  Poniedziałek, 06.07

  Co jest nie tak z 12 ka? Jezeli nie ma tam znaku zakazu to mozna parkowac na chodniku bo jest wiecej niz 1,5 m.

 8. 8
  +5
  ~ obywatel x
  Poniedziałek, 06.07

  do hvk-gratuluję znajomości kodeksu drogowego...prawo jazdy do zwrotu,jęśli je posiadasz.

 9. 9
  +6
  ~ prawnik
  Poniedziałek, 06.07

  i znowu głupie tłumaczenia,że nie ma gdzie zaparkować...czy to znaczy ,że można łamać przepisy i utrudniać życie innym?chodniki są dla pieszych ,a nie dla samochodów.piętnowanie nagannych zachowań nie świadczy o tym,że czyjeś życie jest nudne.wprost przeciwnie.osoby te wykazują troskę o porządek i bezpieczeństwo w mieście,a nudni są właśnie ci którzy problem stwarzają i mimo wielu publikacji na ten temat nic do nich nie dociera.

 10. 10
  +7
  ~ żyrafa
  Poniedziałek, 06.07

  miejsc parkingowych rzeczywiście brak,ale bez przesady.jak się chce to się znajdzie.problem w tym,że trzeba zapłacić 2 zł,albo podejść 100 czy 200m,a to już majątek i zbyt duży wysiłek dla inteligentnych inaczej.buraki i cebulaki mają się świetnie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1974999904633