Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 28)

29.08.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 28)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 28) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-08-29 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Czytelnik
  Czwartek, 29.08

  Ciekawy jestem czy policja na to reaguje czy tylko tu redakcja wrzuca fotki na info i dalszej reakcji brak. Bo wynika z tego że nadal debili nie brak

 2. 2
  +11
  ~ ls
  Czwartek, 29.08

  Czy te zdjęcia ktoś w Redakcji weryfikuje, czy im więcej tym lepiej? Nr 8 , to wina tych co wymyślili taki sposób parkowania na Grobli. Jadąc tamtędy zawsze zjeżdżam na środek drogi, żeby kogoś nie przyhaczyć. Nr 16, na Kosynierów, te bordowe fragmenty, to nie ścieżka rowerowa, tylko miejsce do częściowego parkowania. Taki korytarz "życia" dla ewakuujących się z Urzędu.

 3. 3
  +10
  ~ Elblązanin
  Czwartek, 29.08

  Zdjecie nr 16 - Kosynierów Gdyńskich, tam nie ma zadnego przewinienia. Czy redakcja jest tak samo tępa jak ten co robił zdjęcie?

 4. 4
  0
  ~ Aaaa
  Czwartek, 29.08

  A służby mają dowody i nic. To po co utrzymywać tych co źle pracują.

 5. 5
  --3
  ~ Anex
  Czwartek, 29.08

  Policja reaguje, tylko trzeba tu wpisywać https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

 6. 6
  +5
  ~ haha hihi
  Czwartek, 29.08

  zdjęcia i 13 i 16 - redakcjo - w teren wypuszczać tylko redahtorów posiadających prawo jazdy i tylko znających przepisy ruchu drogowego. no i weryfikować fotki przez wciśnięciem Enter

 7. 7
  +2
  ~ Ploterek
  Piątek, 30.08

  A zdjęcie z Komeńskiego, to o co chodzi? Bo jeśli o Opla z pierwszego planu, to ok. W takim wypadku powinno się zadzwonić na Policję, bo Opel stoi za blisko skrzyżowania, przejścia dla pieszych i stwarza bardzo duże zagrożenie. Reszta aut stoi prawidłowo.

 8. 8
  0
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 31.08

  Moje pytanie jest takiej treści ,czy w Elblągu jest prezydent , bo inne służby porządkowe są na wczasach do 1 września i dlatego tak parkują osoby , które nie boją się policji i straży miejskiej . która przymyka oko to ścieżka rowerowa jak nie widać rowerów .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1613790988922