Czwartek, 6.10.2022, Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 23)

24.07.2019, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 23)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 23 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-07-24 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Aaa
  Środa, 24.07

  Straz miejska spi pomimo że jest nowy szef. Stare miasto nadal zestawione samochodami pomomo znakow.

 2. 2
  +3
  ~ 123
  Środa, 24.07

  Zapraszam na ulicę Lotniczą, zaraz za dworcem. Cebuli w Elblągu jest pełno.

 3. 3
  +6
  ~ KIEROWCA zawodowy
  Środa, 24.07

  Jak widać na terenie Elbląga nie obowiązują przepisy ruchu drogowego . Są kierowcy co parkują na zakazach zatrzymywania i do tego przy podwójnej linii ciągłej . Przykład ulica Łódzka .

 4. 4
  --4
  ~ mieszkaniec
  Środa, 24.07

  Tak parkujemy na ulicy ŁÓDZKIEJ, a to dlatego ,że ta ulica jest żle oznakowana .Tu POWSTAŁ tor nauki jazdy i dlatego są takie znaki

 5. 5
  +5
  ~ Xxx
  Środa, 24.07

  Zapraszam na ogólną chodniki cale zastawione a jest strefa ruchu w tym miejscu

 6. 6
  +4
  ~ Zbyszek
  Czwartek, 25.07

  Do Mieszkaniec Parkujecie na Łodzkiej i mam nadzieje ze kyos sie za to w koncu wezmie. Czesto chodze tamtedy na spacery z wózkiem. Samochody musze omijac ulica bo mieszkancy parkujacy samochody maja w nosie pieszych na chodnikach i nie zostawiaja przejscia.

 7. 7
  +4
  ~ matadorek
  Czwartek, 25.07

  tyle odcinków o złym parkowaniu a policja i straż miejska śpi, za co biorą kase? na ul. Górnośląskiej non stop debile prkują na trawnikach i chodnikach, i pytam gdzie jest policja i nieroby ze straży miejskiej? a przejeżdzają obok i zero reakcji

 8. 8
  +1
  ~ stopbezmózgowiu
  Czwartek, 25.07

  Mistrzostwo świata to parkujący samochody na ul. Bożego Ciała, koło pomnika "Sprawy Elbląskiej". Tam z zamkniętymi oczami można pstrykać fotki w ciemno. Czy Straż Miejska kiedykolwiek tam była?

 9. 9
  +2
  ~ kierowca
  Piątek, 26.07

  do mieszkaniec...ulica znakowana? a może lepiej poczytać kodeks drogowy ,nauczyć się przepisów i ich przestrzegać?wtedy wszystkie ulice będą prawidłowo oznakowane.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0024468898773