Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 21

28.05.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 21
fot. nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 15

%86.7 %13.3


Galeria / Mistrzowie parkowania część 21 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-05-28 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Elblążanin
  Wtorek, 28.05

  Inicjatywa z pewnością godna uwagi. Tylko czy odnosi jakikolwiek skutek. To jak walenie głową w mur. Co robią włodarze miasta w temacie.... i oczywiście Policja też. Chyba czas na przebudzenie z letargu:(

 2. 2
  +4
  ~ Fiu
  Wtorek, 28.05

  Glaby nie mistrzowie.

 3. 3
  +12
  ~ trochę wyrozumiałości
  Wtorek, 28.05

  Akurat do auta dostawczego na 10 zdjęciu bym się nie przyczepił. Zwykłe miejsca parkingowe są po prostu za krótkie dla tego typu pojazdów, więc kierowca zaparkował go w takim miejscu aby nie utrudniać ruchu na parkingu. Miałem okazję parę razy prowadzić samochód dostawczy, więc rozumiem jaki to problem z manewrowaniem po wąskich parkingach i znalezieniem miejsca gdzie można by przepisowo zaparkować.

 4. 4
  --2
  ~ Jozek
  Wtorek, 28.05

  A moze lepsza by byla seria artykulow pt. Mistrzowie redagowania tekstow-polonisci z bozej laski."borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści".A ci rowerzysci i piesi,to kim sa?Uzytkownikami wod srodladowych,czy przestrzeni powietrznej?

 5. 5
  +3
  ~ Antysamochód
  Wtorek, 28.05

  Kierowcy są mistrzami złego parkowania. Nie tylko tarasują pieszym swobodne przejście po chodniku, ale mają za nic inne przepisy w zakresie parkowania. Te najbardziej powszechne to parkowanie tyłem pojazdu na chodniku co jest zabronione, albo bezpośrednio pod oknami mieszkań w blokach co świadczy wyłącznie o ich chamstwie.

 6. 6
  --6
  ~ Pytajnik
  Wtorek, 28.05

  Kiedy otwarcie nowego centrum handlowego na Browarnej? Tam to dopiero będą teraz cyrki z parkowaniem.

 7. 7
  +1
  ~ czzz
  Środa, 29.05

  kolejny odcinek i zero reakcji policji czy nierobów ze straży miejskiej, zero jakichkolwiek skutków

 8. 8
  +1
  ~ jan
  Czwartek, 30.05

  Cep z "renówki" fot 1 zawsze tam tak parkuje

 9. 9
  0
  ~ Kamyk
  Czwartek, 30.05

  Czzz czy możesz wytłumaczyć czemu tylko wieśniaków ze straży nazywasz nierobami a hrabiów z policji nie.Z tego co mi wiadomo to tam funkcjonuje wydział ruchu drogowego który w głównej mierze powstał do reagowania na wszelkie wykroczenia drogowe a nie tylko te które im pasują i można je medialnie sprzedać i lansować się jak to oni ciężko pracują

 10. 10
  0
  ~ nebek
  Piątek, 31.05

  co racja to racja....a po weekendzie przeczytamy ilu to nietrzeźwych zatrzymali

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0829610824585