Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 22

11.06.2019, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 22
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 18

%88.9 %11.1


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 22 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-06-11 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Czytelnik
  Wtorek, 11.06

  No i gdzie są ci wspaniali pilnujący porządku w miejscach parkowania. Bo widać że debili parkujacych nadal przybywa. W du... mają przepisy

 2. 2
  +5
  ~ jjj
  Wtorek, 11.06

  proponuje wyslac te zdjecia do komendantow strazy miejskiej i drogowki. Niech zobacza jak ich funkcjonariusze olewaja swoje obowiazki!!!! Tych gamoni co na schodach parkuja na zawadzie policja widzi jak przejezda i nie reaguje!!!! Chyba pieniedzy w kasie miasta jest za duzo w Gdansku takie parkowanie zakonczyloby sie zalozeniem blokady lub odholowanie auta w cagu 10 minut a w elblagu prostaki parkuja gdzie chca i nikt nic z tym nie robi

 3. 3
  +1
  ~ maksiu
  Wtorek, 11.06

  dlaczego redakcja nic nie robi dalej w tej sprawie, tak jak pisze jjj, widać gołym okiem że odpowiedzialne za to służby nic nie robią w mieście

 4. 4
  +1
  ~ HvK
  Wtorek, 11.06

  Zdjecie 14, smaochod prawidłowow zaparkowany. No chyba ze wcześniej gdizes był zakaz

 5. 5
  --1
  ~ Rafal W
  Wtorek, 11.06

  do HvK oddaj prawo jazdy jezeli je posiadasz . 10 m od przejscia dla pieszych nie wolno parkowac!!!!

 6. 6
  --8
  ~ Jaś Fasola
  Wtorek, 11.06

  Nie dość, że upał leje się z nieba, to jeszcze wy się czepiacie w sprawie parkowania. A czy komuś spadnie korona z głowy jak zrobi dodatkowe pięć kroków by ominąć parkujący na chodniku pojazd.

 7. 7
  +1
  ~ Booboo
  Wtorek, 11.06

  Jednak Jaś Fasola to debil.

 8. 8
  +4
  ~ wqaedsfd
  Wtorek, 11.06

  Nie rozumiem po co ta cenzura na rejestracjach.? Przecież to nie numer PESEL.

 9. 9
  +5
  ~ Ankieta
  Wtorek, 11.06

  Rafał w to Ty oddaj prawo jazdy. W przypadku drogi dwujezdniowej o jednym kierunku jazdy można parkować zaraz za przejściem bo nie ogranicza to widoczności... łyso?

 10. 10
  +2
  ~ Nieroby
  Wtorek, 11.06

  22 taki artykuł i zero reakcji, przecież jest tyle zdjęć będących dowodami .mandat za mandatem może to cepow nauczyło by parkowania.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0575489997864