Poniedziałek, 23.09.2019, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Belkot
  Wtorek, 11.06

  Ci z aut robią co chcą, służby też robią- nie widzą nic. I gitara.

 2. 2
  +2
  ~ Do Rafał W
  Wtorek, 11.06

  Owszem na drodze o jezdni dwu kierunkowej nie można bliżej niż 10 m, natomiast na drodze o jezdni jedno kierunkowej (a taka jest ul. Robotnicza. możesz parkować zaraz za przejściem. Więc kto ma oddać prawko?? Znafco przepisów.

 3. 3
  +3
  ~ krzysztof jarzyna
  Wtorek, 11.06

  obydwóch komendantów(sm i policji)wywalić na zbity pysk

 4. 4
  +5
  ~ ellka
  Wtorek, 11.06

  Ostatnio w centrum handlowym był lepszy gamoń - mercedesa zostawił zajmując trzy miejsca parkingowe, za to ochrona powinna zakładać blokady i kasować za jej zdjęcie,

 5. 5
  +4
  ~ mieszkanka
  Wtorek, 11.06

  Do ~Czytelnik Oni są .Byłam dzisiaj świadkiem jak policja jechała samochodem i widząc pieszego przechodzącego 0,5 m za pasami zatrzymali się i do chłopaka zaczęli te swoje przepisy a na samochody zaparkowane na chodnikach nawet nie zwracają uwagi .To działo się na ul. Pionierskiej gdzie czasami ciężko przejść chodnikiem .

 6. 6
  +3
  ~ czarekl
  Środa, 12.06

  do mieszkanka, mnie to też dziwi, policjanci czepiają się często głupot, a tu 22 części o gamoniach i zero policji, jeżdżą po mieście i nic nie widzą, nic nie robią.!

 7. 7
  0
  ~ HvK
  Czwartek, 13.06

  Rafał W. Sam oddaj prawojazdy. Artykul 49 1.2 Zabrania się zatrzymania pojazdu: na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem; Tam mamy jeden kierunek.

 8. 8
  0
  ~ Patryk Wolski
  Czwartek, 13.06

  Bla bla bla , sami też tak parkujecie, ale trzeba sobie popisać. To może popiszemy o debilach na rowerach i pieszych gamoniach.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.