Środa, 21.10.2020, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Conca Cup 2019. W sobotę halę na Grunwaldzkiej opanują młodzi piłkarze z rocznika 2011

10.01.2019, 18:30:53 Rozmiar tekstu: A A A
Conca Cup 2019. W sobotę halę na Grunwaldzkiej opanują młodzi piłkarze z rocznika 2011
fot. Agnieszka Tkaczuk

8 drużyn z rocznika 2011 wystąpi w piłkarskim turnieju Conca Cup 2019, który w najbliższą sobotę (12 stycznia) odbędzie się w Hali Sportowo – Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej. W organizowanych przez Concordię zawodach zagra 6 elbląskich drużyn, w tym dwa zespoły pomarańczowo-czarnych oraz goście ze Starogardu Gdańskiego i Malborka. Początek pierwszego meczu o godz. 8:45.

Conca Cup to coroczny turniej piłkarski organizowany przez Concordię dla najmłodszych roczników. W tym roku rywalizować w nim będą adepci futbolu z rocznika 2011 i młodsi. W turnieju, który w sobotę rozegrany zostanie w Hali Sportowo – Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej, zagra 8 drużyn: dwie drużyny Concordii Elbląg (Czarni i Pomarańczowi), Elbląska Szkółka Piłkarska, AMP EL Futbol, Olimpia Elbląg, AP Piekarczyk oraz KP Starogard Gdański i Pomezania Malbork. Będzie to więc pełen przegląd młodych elbląskich talentów piłkarskich z rocznika 2011.

Turniej otworzy o godz. 8.45 pojedynek dwóch zespołów Concordii. Całe zawody rozegrane zostaną system „każdy z każdym”. Łącznie zaplanowano 28 meczów, każdy po 12 minut. Co ważne, ze względu na młody wiek zawodników, nie będzie prowadzona punktacja oraz końcowa klasyfikacja zespołów.
 

W tym wieku liczy się przede wszystkim dobra zabawa dla tych chłopców i ich rozwój. Nie przywiązujemy tak dużej wagi do wyników. Na to przyjdzie czas za kilka lat

– zaznacza Łukasz Budziwojski, trener Concordii z rocznika 2011.

To, że turniej rozgrywany będzie bez punktacji, nie oznacza wcale, że nie zabraknie w nim nagród. Dla wszystkich zawodników przewidziano medale oraz upominki, a dla każdej drużyny puchary. Pamiątkowe statuetki wręczone zostaną ponadto królowi strzelców, najlepszemu zawodnikowi oraz najlepszemu bramkarzowi turnieju.

W trakcie trwania imprezy rodzice młodych zawodników Concordii prowadzić będą bufet, w którym każdy uczestnik zawodów oraz kibic będzie mógł zaopatrzyć się m.in. w ciepłe przekąski, kanapki, słodkości oraz zimne i gorące napoje.

Turniej Conca Cup 2019 potrwa około 6 godzin. Jego podsumowanie i zakończenie zaplanowano na godzinę 14:50.
 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6083099842072