Sobota, 20.07.2019, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Koniec urlopów. Już w piątek Concordia zaczyna przygotowania do rundy wiosennej

09.01.2019, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koniec urlopów. Już w piątek Concordia zaczyna przygotowania do rundy wiosennej
fot. Ryszard Biel

W najbliższy piątek, 11 stycznia piłkarze Concordii rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwsze zajęcia stawić się mają wszyscy zawodnicy z obecnej kadry, a także ci wypożyczeni jesienią do innych klubów. Na treningu pojawić się ma również grupa najzdolniejszych juniorów Concordii oraz piłkarze testowani. - Każdy z zawodników, zarówno tych wypożyczonych, jak i tych, którzy chcą się testować u nas, ma czystą kartę i szansę gry wiosną w naszym zespole – zapowiada trener Łukasz Nadolny.

W piątek na pierwszym zimowym treningu Concordii pojawić się ma szeroka grupa zawodników. Oprócz tych, którzy znajdowali się w jesiennej kadrze zespołu, w zajęciach udział wezmą również gracze wypożyczeni w minionej rundzie do innych klubów, a także wyróżniający się zawodnicy z zespołu juniora młodszego.
 

Do tego dojdzie też grupa piłkarzy, którzy chcą się sprawdzić w naszym zespole. Jeżeli ktoś chce się pokazać, to drogę ma otwartą i zapraszamy na treningi w okresie przygotowawczym. Każdy z zawodników, zarówno tych wypożyczonych, jak i tych, którzy chcą się testować u nas, ma czystą kartę i szansę gry wiosną w naszym zespole. Każdemu przyjrzymy się pod kątem przydatności do zespołu

– podkreśla trener Concordii Łukasz Nadolny.

Póki co, sztab szkoleniowy nie ujawnia nazwisk osób, które chcą testować się w Concordii. W kwestii ruchów transferowych i ewentualnych odejść, w grudniu na testach w innych zespołach przebywali Adrian Kostrzewski (Górnik Łęczna) i Patryk Malanowski (Stomil Olsztyn), ale póki co Concordia nie otrzymała żadnych oficjalnych i konkretnych propozycji ze strony tych klubów. Tak więc 11 stycznia obaj piłkarze powinni stawić się na pierwszym treningu pomarańczowo-czarnych.

Na sobotę, 12 stycznia sztab trenerski Concordii zaplanował na Skrzydlatej grę wewnętrzną. W poniedziałek natomiast zespół ruszyć ma pełną parą z przygotowaniami.
 

Wiosną chcemy dysponować wyrównaną kadrą 18-20 zawodników. Piłkarz, który wchodzi z ławki musi dać zespołowi tyle samo, albo jeszcze więcej jak ten, który boisko opuszcza. Chodzi o to, aby w czerwcu nie robić już żadnych rewolucji, a jedynie dokonać drobnych uzupełnień

– mówi szkoleniowiec Concordii.IV liga - sezon 2018/2019 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ OKS
  Środa, 09.01

  Malanowski nie nadaje sie do nas na 1 lige.Kostrzewski na Łecznamudy raczej tez za słaby.Myśle ,że dla obu 3 liga to max.

 2. 2
  +4
  ~ elbinger
  Środa, 09.01

  "Malanowski nie nadaje się do nas na 1 ligę" - prawda raczej jest taka, że Stomil jest zadłużony i nie ma pieniędzy, nie ma nawet tyle ile ma Concordia :) Za kilka lat Conca będzie w wyższej lidze niż Stomil.

 3. 3
  --1
  ~ Kibic OE
  Środa, 09.01

  Przeciez mowilem ze ten Malanowski i Kostrzewski sa slabi

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.