Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Zostań Mikołajem dla schroniskowego psa

26.11.2023, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zostań Mikołajem dla schroniskowego psa

Ho! Ho! Ho! Zapraszamy Was Świątecznie  na MIKOŁAJKOWY BIEG NA 6 ŁAP. 2 grudnia, o godzinie 11.00 w elbląskim schronisku OTOZ Animals na ul. Królewieckiej 233 zapraszamy chętnych do pospacerowania z naszymi cudownymi psiakami.

 

Limit zapisów wynosi 30 osób. Nie czekajcie na wyczerpanie limitu osób i zgłoście się jak najprędzej. Informujemy również, że w większości wyprowadzane będą psy duże, może być również trochę psów ciągnących. 

 

Mamy do Was apel, by każdy na ten bieg przyniósł mały podarek dla schroniska, może to być nawet puszka mokrej karmy, sucha karma, makaron, ryż oraz płatki owsiane, albo mięso, w postaci ćwiartek oraz piersi z kurczaka ;) Podzielmy się chociaż symbolicznie radością z Naszymi schroniskowymi psiakami :)

 

Zapisy na Mikołajkowy Bieg na 6 Łap przyjmowane są drogę mailową od 23.11.2023 roku na maila: 6lapelblag@gmail.com, bądź wiadomością prywatną na nasz facebookowy profil biegu, czyli: Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg. Zakończenie zapisów w piątek poprzedzający bieg, tj. 01.12.2023 do godz. 15:00, bądź w przypadku zapisania się na bieg 30 osób!!! Samo kliknięcie „wezmę udział” w wydarzeniu „Mikołajkowy Bieg na 6 Łap” na Facebooku nie powoduje zapisania na bieg. Ponadto osoby, które spóźnią się z zapisem i wyślą wiadomość na nasz profil lub maila po zamknięciu zapisów, nie zostaną zapisane i nie będą mogły otrzymać psa na bieg.


Trasa biegu: od schroniska OTOZ Animals do polany z wiatą Margitka i powrotem (dystans spaceru ok. 5 km), ścieżkami Bażantarni.

 

Poniżej zamieszczamy regulamin biegu:


1. W biegu mogą wziąć udział osoby dorosłe, które są zdrowe, o dobrej kondycji fizycznej (dzieci oraz młodzież wyłącznie jako osoby towarzyszące).


2. Pieski na bieg wydawane są TYLKO osobom pełnoletnim, które dokonały wcześniejszego zgłoszenia.


3. Zgłoszenia przyjmowane są od 23.11.2023 roku przez nasz profil facebookowy oraz drogą mailową, do piątku poprzedzającego dzień biegu, czyli 01.12.2023 roku do godz. 15:00, bądź do momentu zapisania się na bieg 30 osób!!! Wszystkie osoby, które wyślą do nas zgłoszenie po 15:00 lub po przekroczeniu limitu osób, nie będą wpisywane na listę, a tym samym nie otrzymają psa na bieg!


4. Zgłoszenie do biegu można wysłać na 2 sposoby:


* wiadomością prywatną na nasz profil facebookowy (Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg)


* mailowo: 6lapelblag@gmail.com


5. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy.


6. BRAK WPISOWEGO (ewentualnie dobrowolne wpłaty w wysokości 5 zł na konto schroniska: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297 bądź wrzucenie pieniążków do puszki w schronisku)


7. Wydawanie piesków z boksów:


- godz. 11:00 - 11:15.


Nie wydaje się psów osobom niezgłoszonym przez profil facebookowy Bieg na 6 łap Oddział Elbląg bądź przez maila 6lapelblag@gmail.com. Osoby zgłoszone otrzymają potwierdzenie o zapisaniu się na bieg. Brak możliwości dopisania do listy uczestników w schronisku, w dniu biegu.


8. Na bieg nie zabieramy żadnych ostrych, szklanych przedmiotów!!!


9. Karmienie psiaków tylko i wyłącznie suchą karmą! (prosimy nie zabierać karmy w puszkach, wędlin, parówek, kiełbasek, itp.)


10. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony, jako organizatorzy zastrzegamy sobie do tego pełne prawo. 

 

                                                        Organizatorzy Biegu na 6 Łap

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Machupichcę
  Niedziela, 26.11

  A może by tak zrobić 2 - 3 tury ? 30 psiaków to niewiele, zważywszy na to, że w schronisku jest ich duuuużo więcej. Przyjdzie więcej osób, będzie więcej prezentów i szansa na adopcję będzie większa. Szczególnie przed zimą.

 2. 2
  +1
  Medium
  Środa, 29.11

  Zabierajcie ludzie pieski na stałe, nie tylko na spacer. Kiedy przyszły mrozy, szczególnie starsze pieski nie zniosą tego energetycznie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88393497467041