Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Schronisko Psi Raj apeluje o pomoc: Wisi nad nami windykacja

05.07.2023, 11:25:00 Rozmiar tekstu: A A A
Schronisko Psi Raj apeluje o pomoc: Wisi nad nami windykacja

Jak żyć, aby nie zwariować? Co jeszcze możemy zrobić, aby Psi Raj mógł dalej funkcjonować i ratować setki porzuconych, często okaleczonych, czy niepełnosprawnych zwierząt?

 

Faktura na kwotę 28246,01zł została skorygowana o kwotę 6092,20, a więc do zapłaty zostaje nam 22153, 81zł. 

 

Nie mamy takich pieniędzy. Nie mamy środków, nie mamy już pomysłów. Będziemy wnioskować o podzielenie tej należności na raty, nie mniej jednak, zmuszeni jesteśmy po raz kolejny prosić ludzi dobrego serca o wsparcie - LOS PSIEGO RAJU JEST ZAGROŻONY!

 

 

 

 

źródło: pomagam.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Jan
  Środa, 05.07

  Należy wygospodarować pomieszczenia i zrobić 10 boksów minimum na hotel dla psów. Tylko się do tego przyłożyć, reklama w tych czasach nie jest obciążająca kosztowo, bo miłośnicy zwierząt będą udostępniać waszą działalność na Facebooku. Z 10 zwierzaków macie średnio 500 PLN dziennie ( karmę dostarcza właściciel psa). Popracujcie nad tym. Oczywiście, jeżeli macie taką możliwość że strony prawnej.

 2. 2
  +1
  ~ Mamaa
  Środa, 05.07

  Państwo dorażnie wszystkich.Upadnie przemysł , handel, a my będziemy chodzić brudni i głodni bo będziemy oszczędzać.

 3. 3
  +4
  ~ gzn
  Środa, 05.07

  Tęsknię za ciepłą woda w kranie,bo ten rząd doprowadził nas do biedy a klub milionerów powiększa sie w szybkim tempie.

 4. 4
  0
  ~ Elblążanin
  Środa, 05.07

  Mnie ciekawi zużycie jakie powstało bo kwota jest ogromna!!! Przede wszystkim trzeba się zastanowić co pobiera tyle energii??? Trzeba wymienić żarowki na ledowe i zacząć oszczędzać prąd! Ogrzewanie na prąd? Ciepła woda grzana elektrycznie? Bo proszenie o wsparcie pieniężne nie zmniejszy rachunków w przyszłości... Pierwsze rozliczenie jest za listopad i grudzień 2022 a kolejne za 4 pierwsze miesiące bieżącego roku. Może warto zmienić taryfę i płacić miesięcznie a nie co 4 miesiące, toni kwota do zapłaty jednorazowo będzie niższa. Kolejna sprawa to zarządzanie finansami... No chyba w lutym i w marcu wiadomo było że będzie trzeba zapłacić, więc można było pieniążki odkładać... A jak nie było z czego to już wtedy myśleć z czego się to zapłaci...

 5. 5
  +3
  ~ Miłośniczka zwierząt
  Środa, 05.07

  A czy fotowoltaika nie pomogła zmniejszyć kosztów prądu? Była już zrzutka na podłączenie instalacji wiosną, bodajże do końca maja 2022, żeby zdążyć przed zmianą prawa. Warto byłoby przedstawiać przejrzyście koszty energii przez cały rok, jeśli schronisko prosi o pieniądze. Czy może są inne okoliczności, które sprawiają, że rachunek jest tak kosmiczny, widać tylko, że zaległość to kilkanaście tysięcy plus kwota bieżąca. Jedna zrzutka nic tu nie zmieni. Trzeba zmodernizować schronisko, żeby zmniejszyć koszty lub pozyskać środki ze stałych źródeł.

 6. 6
  +3
  ~ Marcinoszek
  Środa, 05.07

  Miałem psa, miał budę, na zimę ocieplone sianem, miskę z wodą i miskę z jedzeniem. Ale elektryczności to nie miał. Dziwne te psy w XXI wieku.

 7. 7
  --1
  ~ Saba
  Środa, 05.07

  Proszę o podanie konta na który można wpłacać pieniądze wplacmy kochani chociaż po 1 zł to uratuje schronisko miłośniczka zwierząt ma rację trzeba pomyśleć o fotowoltalice razem damy radę

 8. 8
  +3
  ~ Beata G
  Środa, 05.07

  Schronisko jest prowadzone przez oddanych zwierzętom ludzi. Od lat jestem zaangażowana w drobną pomoc dla tego wspaniałego i jakże potrzebnego miejsca. Wylałam morze łez nad zwierzętami, które tam trafiają. To schronisko nigdy nie odmawia pomocy tragicznie zaniedbanym zwierzętom, przyjmuje najcięższe przypadki, takie, że nie wyobrażacie sobie Państwo w jakich warunkach przebywały te zwierzęta. Pani Basia traci sama własne zdrowie i psychikę, aby zapanować nad ogromem potrzeb. Każdy kto zna historię schroniska wie jaką rolę odgrywa od lat. Jeśli to schronisko zostanie przejęte przez jakieś bezduszne organizacje, to z psiego raju zrobi się psie piekło. Dlatego proszę wszystkich mądrych ludzi, aby zgłaszali swoje pomysły i pomogli pani Barbarze wyjść z tej trudnej sytuacji🙏 Razem możemy więcej ❤

 9. 9
  +2
  ~ hmmm.
  Środa, 05.07

  jakim cudem taki duży rachunek i czemu nie ma podanej ilości kWh? Co oni mają tam podłączone? Zaraz się okaże , że w jakimś pomieszczeniu podłączona jest koparka do kryptowalut. W ciągu miesiąca 6000 kWh bo 1kWh kosztuje poniżej 1zł. Coś tu jest nie tak

 10. 10
  +3
  ~ Fd
  Środa, 05.07

  A może Wróblewski by dał. Na zapyziałą olimpie wywalił już ponad milion zł. A może lansujący się nierób Wcisła dałby kasę. Chociaź raz zrobił by coś pożytecznego.!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0642030239105