Poniedziałek, 5.12.2022, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Basen MOSiR już czynny

18.11.2011, 09:00:32 Rozmiar tekstu: A A A
Basen MOSiR już czynny
fot. Antek Rokicki

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu po wykonaniu badań próbek wody w krytym basenie przy ul. Robotniczej wydała zgodę na uruchomienie obiektu. Od wczoraj (17 listopada) kryta pływalnia jest już otwarta.

W poniedziałek, 14 listopada, pływalnia MOSiR przy ul. Robotniczej została zamknięta. Powodem zamknięcia basenu była awaria czytnika temperatury wody w stacji jej uzdatniania. - W trosce o zdrowie osób korzystających z basenu, zdecydowano o wykonaniu badań wody z basenu przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Elblągu – wyjaśnił Marek Wnuk, Dyrektor MOSiR.

Sanepid po zbadaniu wody stwierdził, że znajdują się w niej bakterie gronkowca. Wczoraj, po zbadaniu kolejnej próbki wody, obiekt uzyskał od elbląskiego sanepidu pozytywną opinię o jej jakości.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ AborygenMiejscowy
  Piątek, 18.11

  Odkąd otwarto ten przybytek uczęszczam do niego regularnie, bo nie wyobrażam sobie życia bez ruchu a ponieważ nie lubię biegać ten typ ruchu bardzo mnie zadawala i koi codzienne stresy. Z pływaniem mam do czynienia od maleńkości i z wszelakimi konsekwencjami korzystania z takiego przybytku - także. Tu na basenie można się przekonać o zwyczajach i standardach higieny obowiązujących w naszym społeczeństwie. Nie jest z tym za różowo i większość ocen tego zjawiska wygląda mizernie - tak jak tabuny panienek i panów chroniących swe wdzięki za pokładami ręczników i szlafroczków przed okiem współkąpaczy - bo o stosowaniu mycia przed i po kąpieli nie wspomnę. Oczywiście w szatni po kąpieli sie to wypachni wszelakimi paskudztwami i śmierdzi na odległość, ale do basenu wchodzi z całym bagażem smrodu, potu i wszelakich innych ingrediencji.

 2. 2
  0
  ~ inga
  Piątek, 18.11

  Nie raz i nie dwa mijałam panie które szły na aerobik w wodzie i nie był to miły zapach spocone ,wypsikane dezodorantami normalnie szok .Dzieci jak przychodzą na basen to są ganiane przez instruktorów pod prysznic jak któreś jest suche ,a te panie jakoś nikt nie potrafi pogonić żeby się umyły ,a są to panie puszyste i nie trzeba nikomu mówić jak one się pocą

 3. 3
  +4
  ~ Jarrow
  Piątek, 18.11

  Nie chodzę na takie baseny. Niczym nie różnią się od basenów szpitalnych.Kiła i mogiła

 4. 4
  +2
  ~ inc
  Piątek, 18.11

  Nowy dyrektor zawstydzil starego jak turbodymomen i oczyscil wode jednym palcem

 5. 5
  0
  ~ hunterthompson
  Piątek, 18.11

  myć d..ska przed basenem! taki wyraźny napis powinien wisieć przed wejściem! bo wieśniaki z Elbląga kompletnie się nie myją PRZED basenem! nie mówiąc o paniach w makijażu z aeurobiku wodnego! zgroza!

 6. 6
  +2
  ~ Sonia
  Piątek, 18.11

  kiedy oddacie pieniądze za karnet??

 7. 7
  +2
  ~ dolarrrs
  Piątek, 18.11

  syfilizm otwarty, glony, kiły i inne plebejskie brudy - otwarcie basenu buhahha

 8. 8
  +4
  ~ czas
  Piątek, 18.11

  Dziwię się Prezydentowi Elbląga że nie zmienia natychmiast dyrekcji MOSiR.Za te obiekty które nie przynoszą zysku np.kąpielisko miejskie wyliczać można.

 9. 9
  --1
  ~ hi
  Sobota, 19.11

  syf i brut

 10. 10
  +1
  ~ hi
  Sobota, 19.11

  oszczedzaja na filtrach syf i brut, ja jerzdze do jantara zaden problem godzinka 12 zl i do sałny morzna wskoczyc

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.083564043045