Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Marek Kucharczyk specjalistą marketingu i reklamy w MOSiR

08.11.2011, 13:45:47 Rozmiar tekstu: A A A
Marek Kucharczyk specjalistą marketingu i reklamy w MOSiR
fot. Rafał Kadłubowski

Marek Kucharczyk będzie pracował w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. Elbląski radny wygrał konkurs na stanowisko specjalisty ds. marketingu i reklamy oraz projektów finansowanych z funduszy unijnych i krajowych. Stanowisko to od dłuższego czasu było nieobsadzone, po tym jak wcześniej pożegnał się z nim Adam Krause.

W konkursie na stanowisko  ds. marketingu i reklamy w MOSiR, od kandydatów wymagano m.in. wykształcenia wyższego magisterskiego, minimum 4-letniego stażu pracy oraz dobrej znajomości tematyki z zakresu kultury fizycznej i sportu, promocji oraz funduszy unijnych i krajowych, w szczególności procedur związanych z ich wdrażaniem.

Dodatkowo wymagano również m.in. doświadczenia  w pracy w zakresie marketingu, znajomości jednego z języków unijnych w stopniu komunikatywnym oraz znajomości graficznej programów komputerowych.

7 listopada ogłoszono, że konkurs na to stanowisko wygrał Marek Kucharczyk.
- Wybrany kandydat spełnia kryteria do pracy na w/w stanowisko, wykazał się niezbędną wiedzą i doświadczeniem z zakresu objętego naborem, co może zapewnić prawidłowe wykonywanie zadań – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, Kucharczyk będzie zajmował się m.in. promocją MOSiR i jego ofert na zewnątrz, tworzeniem wizerunku zewnętrznego MOSiR, pozyskiwaniem partnerów medialnych i biznesowych dla realizacji projektów w ramach prowadzonej strategii organizacyjno- finansowej MOSiR, pozyskiwaniem dotacji na realizację projektu lub zadania współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i instytucji  krajowych, przygotowaniem ofert pakietowych dla firm, projektów graficznych reklam i ogłoszeń prasowych oraz materiałów drukowanych, pozyskiwaniem reklamodawców i sprzedażą powierzchni reklamowej MOSiR oraz współpracą z mediami w celu propagowania i przekazywania aktualnych informacji z działalności MOSiR.

Marek Kucharczyk ma 29 lat i mieszka w Elblągu. Ukończył Politechnikę Gdańską na kierunku Zarządzanie organizacją. Jest radnym miejskim i instruktorem tańca. Przez ostatnie lata pracował w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" na stanowisku specjalisty ds. organizacji imprez. Od 8 lat związany jest ze Stowarzyszeniem "Młodzi Demokraci". Jest także członkiem Platformy Obywatelskiej w Elblągu, której od kilku lat jest wiceprzewodniczącym.
- Moje życie publiczne i społeczne to także reprezentacja i promocja Elbląga poza granicami kraju. Ponad 12 lat byłem zawodowym tancerzem Formacji Standardowej "Lotos - Jantar" i startowałem na wielu ogólnopolskich jak również międzynarodowych turniejach tanecznych. Na swoim koncie posiadam tytuł Mistrza Świata Formacji Tanecznych – czytamy na stronie internetowej Marka Kucharczyka.

W listopadzie rozstrzygnięto także konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zastępcą Marka Wnuka została Agnieszka Bienert, która ostatnio zajmowała stanowisko ds. zamówień publicznych w MOSiR.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 16

%31.2 %68.8


Komentarze do artykułu (97)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +22
  ~ Że tak powiem
  Wtorek, 08.11

  Ustawka

 2. 2
  +12
  ~ lod
  Wtorek, 08.11

  Jak rozumiem Marek Kucharczyk pożegna się z mandatem radnego? Bo przecież nie można być radnym i pracować w miejskim zakładzie budżetowym.

 3. 3
  +16
  ~ Wniosek jest jeden
  Wtorek, 08.11

  Nic tylko wstępować w szeregi PO. Praca zaraz się znajdzie. Ostatnio to już drugi POlityczny wybór.

 4. 4
  +11
  ~ rada
  Wtorek, 08.11

  Może wreszcie zaczną się zmiany w obiektach sportowo - rekreacyjnych w Elblągu.Przykład:lodowisko za mała tafla i za mało miejsc na trybunach by można było rozgrywać normalne mecze.Basen -kąpielisko miejskie szambo inaczej nie można tego nazwać jak długo będzie stało nie przynosząc zysku.Aquapark -KIEDY.Najlepszym krokiem to wymiana całej dyrekcji w MOSiR.

 5. 5
  +15
  ~ tak być nie może
  Wtorek, 08.11

  Nie no NIE MOGĘ TEGO CZYTAĆ .Naprawdę ,nie no zostało tylko mi wyjechać z ELbląga

 6. 6
  +19
  ~ kkjjh
  Wtorek, 08.11

  Ciekawe jakie wynagrodzenie dostał? i czy zrzeknie się diety, bo przecież znów się dostał na garnuszek Gminy. Wstyd

 7. 7
  --16
  ~ rgth
  Wtorek, 08.11

  to wyjeżdżaj baranie i to szybko!

 8. 8
  +8
  ~ tb
  Wtorek, 08.11

  O wysokości wynagrodzenia na tym stanowisku dowiemy się z oświadczenia majątkowego radnego które złoży na początku przyszłego roku obstawiam jakieś 2.500-3.000 netto bez związku z efektywnością pracy i realizacją zadań

 9. 9
  --10
  ~ Powodzenia
  Wtorek, 08.11

  Nie oceniam, ale liczę, że ktoś młody /moje pokolenie/ zacznie naprawdę zarządzać i wykorzystywać atuty naszego położenia. Na Górze Chrobrego powinny być tłumy /potencjalni klienci przyszłego aquaparku/ także czekam chcociażby na reklamę z prawdziwego zdarzenia /wystarczy bilbord przy E7/. Zamiast się uśmiechać trzeba działać. Powodzenia

 10. 10
  +1
  ~ Mietekww
  Wtorek, 08.11

  Do rgth jaki nick taki przygłup

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1684229373932