Pewien mężczyzna pomimo orzeczonego wcześniej zakazu kierowania pojazdami dalej nimi kierował i został zatrzymany przez policyjny patrol. Było to przy ul. Panieńskiej.
23-latek kierował fordem focusem i tym razem był pod wpływem narkotyków. 2 miesiące później, został po raz kolejny zatrzymany, gdy tym razem kierował oplem corsą, będąc również pod wpływem narkotyków.
Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim marihuanę zresztą tak jak i w pierwszym przypadku. Dziś znamy już wyrok jaki zapadł wobec 23 latka.
Oto on:
- 3 lata pozbawienia wolności
- zakaz prowadzenia pojazdów na 15 lat
- przepadek obu pojazdów
- świadczenie pieniężne w wysokości 7000 złotych
- świadczenie pieniężne w wysokości 1000 złotych
nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu










Dobrze gamoniowi tak, powinien siedzieć w pierdlu 40 lat
Tylko teraz trzeba skierować sprawę do odpowiedniego sędziego, bo w Ostródzie gościu podważył czytelność wystawionego mandatu i sprawa się rypła...
I taki ćpun jeździ aż kogoś zabije.!! Wsadzić pajaca do pierdla.
Jakoś nie słyszałem jeszcze aby jakiś " dziadek emeryt " jeździł po narkotykach , a tak w internecie narzekają młodzi gniewni na " dziderców ".