Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

UWAGA! Zmiana godzin blokowania trasy S7

29.02.2024, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
UWAGA! Zmiana godzin blokowania trasy S7

W związku z kolejną zmianą godzin blokady trasy S-7 przez protestujących rolników informujemy o tym, że droga S-7  w dniu dzisiejszym jest zablokowana od godz. 8.00 do godz. 16.00

 


Apelujemy do kierowców i podróżnych o cierpliwość i stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, którzy będą kierowali na objazdy. Zachęcamy do monitorowania komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją.
Ponadto do szukania alternatywnych tras oraz unikanie podróży, gdy nie jest to konieczne. Dzięki temu można będzie uniknąć ewentualnych utrudnień.


 Planowany protest codziennie do 10 Marca !


OBJAZDY :


od Gdańska w kierunku Elbląga :


pojazdy ciężarowe :
 Węzeł S-7 Żuławy Wschód-Rychnowo Żuławskie -Nowy Dwór Gdański -Tczewska-Warszawska-Starocińska-
Marzęcino -Kępki-Bielnik-Kazimierzowo -kierunek S7


pojazdy osobowe :
Węzeł S-7 Żuławy Wschód-Rychnowo Żuławskie-Kmiecin-Solnica-Jazowa-
Kazimierzowo -kierunek S-7


od Elbląga  w kierunku Gdańska  :


pojazdy ciężarowe :
Elbląg -Kępki-Marzęcino-Nowy Dwór Gdański-Rychnowo Żuławskie-kierunek S-7


pojazdy osobowe :
Elbląg-Jazowa-Solnica-Kmiecin-Rychnowo Żuławskie-kierunek S-7


W miejscowości Kępki jedziemy przez wąski most, dlatego ruch odbywa się wahadłowo.


Ruch od Węzła Żuławy Wschód w stronę Gdańska oraz ruch w kierunku Malborka odbywa się płynnie.


Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 29.02

  Hejterskiej, płatnej głuPOcie warto przypominać do skutku ostatni sondaż (na hejt-POrt*lu zakazany:), cyt.: Tak masowe poparcie, jak to dla trwającego protestu rolników, to fenomen rzadko obserwowany w badaniach społecznych. W sondażu Ipsos dla OKO.press i radia TOK FM: - aż 78 proc. Polek i Polaków generalnie popiera rolnicze protesty (w tym 46 proc. zdecydowanie), - aż 79 proc. (47 proc. zdecydowanie) uważa, że należy zatrzymać import żywności z Ukrainy i odrzuca argument, że może to zaszkodzić walczącemu z Rosją krajowi, - aż dla 75 proc. (w tym dla 50 proc. zdecydowanie) bliższe jest stanowisko polskich rolników, a nie obrońców klimatycznej strategii Unii Europejskiej, znanej pod nazwą Zielony Ład. #PrawdaWasWyzwoli; #protest #rolnicy #FoodNotBombs #ŻywiąyBronią; #KościuszkoCrew; 🖤🚩

 2. 2
  +7
  ~ Hrrrr
  Czwartek, 29.02

  Koliński zobacz kto wychwalał zielony ład w 2022, wojciechowski, kaczyński, morawiecki. Rolnicy powinni podziękować pisowi za to co teraz mają i w szczególności za zielony ład.

 3. 3
  +11
  ~ KASS
  Czwartek, 29.02

  Kto najpierw musiał głosować za Zielonym Ładem w europarlamencie? Kto o niego zabiegał? POPIS

 4. 4
  +16
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 29.02

  @Hrrrr - Tu się oczywiście zgadzam i z faktami dyskutować nie będę - PiS wykazał się wtedy tchórzostwem i jurgielt-kunktatorstwem, bo liczyli, że dzięki tej faryzejskiej decyzji KE odblokuje im miliardy z programu, który po wyborach przypisał sobie dość bezczelnie Tusk; dziś za to politycznie płacą, ale - zasłużyli sobie, bo ludzie nie lubią koniunkturalistów i sprzedawczyków kupczących poglądami dla POlitycznych, doraźnych KOrzyści;) Acz tak naprawdę, to winę ponosi tu cały PO-PiS, jak słusznie wspomniał @KASS powyżej, bo to oni zusammen (wraz ze sprzedajną pseudo-lewicą, dla porządku) wysłali nas na nie naszą wojnę, która jest dziś przyczyną tego całego Zła! (Ale jak tow. Koliński od 2 lat obywatelsko i patriotycznie napominał i ostrzegał, to gupie nie słuchały;) #PrawdaWasWyzwoli; 🖤🚩

 5. 5
  --8
  ~ Daj Pan spokój
  Czwartek, 29.02

  Panie Koliński, Pana wywody o ile czasami mają sens są kompletnie niewiarygodne z racji tego, kim Pan jest. Ma pan grubo ponad 40 lat, pracował za granicą i czego Pan się dorobił ? ? Będąc już w Polsce z uporem maniaka migał się od pracy zarobkowej. Na jakie wsparcie od Pana mogła liczyć Pana umierająca matka ??? Proszę tez napisać jak dobre ma Pan relacje z bratem i z czego one wynikają….Kto kiedykolwiek z Panem rozmawiał, wie również, ze początkowo sprawia pan wrażenie osoby inteligentnej, jednak czar pryska po 15 minutach. Reasumując proszę się nie ośmieszać i oszczędzić nam Pańskich mądrości, zanim sam nie ogarnie się życiowo, dając nam wzór człowieka i polityka, w przeciwnym wypadku jest Pan gorszy niż całe „ elity” rządzące E-giem. Stop hipokryzji.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1433148384094