Niedziela, 18.11.2018, Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Mazdą wjechał do sklepu przy ul. Wiejskiej. W środku przebywały dwie kobiety

09.07.2018, 18:57:26 Rozmiar tekstu: A A A
Mazdą wjechał do sklepu przy ul. Wiejskiej. W środku przebywały dwie kobiety
Fot. Ryszard Biel
Dziś, 9 lipca, ok. godz. 18.00 doszło do nietypowego zdarzenia. Samochód osobowy wjechał do sklepu spożywczego, w którym przebywały dwie kobiety - kasjerka oraz klientka sklepu.
 
 
Samochodem osobowym kierował 40-letni mężczyzna. Wsiadł w Mazdę 6 zaparkowaną na parkingu naprzeciwko sklepu. Mężczyzna przejechał przez ulicę, trawnik i wjechał do sklepu
 
– opowiedział jeden z pracujących na miejscu strażaków.
 

W sklepie przebywały w tym czasie dwie kobiety - kasjerka oraz klientka sklepu.
 

Oprócz straży pożarnej na miejsce przyjechała także policja oraz karetka pogotowia. Zespół Ratownictwa Medycznego zadecydował o przewiezieniu kierowcy oraz klientki sklepu do szpitala.


 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 10

%90.0 %10.0


Galeria / Na Wiejskiej samochód osobowy wjechał do sklepu. ( zdjęć 20 )
Dodano: 2018-07-09 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ hmmm
  Poniedziałek, 09.07

  40 latek miał zatrzymane prawo jazdy ze względu na stan zdrowia

 2. 2
  +5
  ~ Teresa
  Poniedziałek, 09.07

  Gdzie ja teraz piwo kupię w niedziele wolną od handlu ?

 3. 3
  +4
  ~ wies
  Poniedziałek, 09.07

  i GDZIE PIWKO KUPIE PRZY ZAMKNIĘTYCH NIEDZIELACH TAM ZAZWSZE MOŻNA ps. ponoć padaczki dostał

 4. 4
  +5
  ~ wies
  Poniedziałek, 09.07

  tereska te same myśli dobre

 5. 5
  +1
  ~ robotnik
  Poniedziałek, 09.07

  spieszyło mu się po piwko na fajrant

 6. 6
  --20
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 09.07

  Zawada Drive-In - wielki świat, panie;) A nieco poważniej, to zwrócę tylko uwagę, że gdyby zarząd spółdzielni Zakrzewo (!) nie wyciął niedawno wszystkich drzew (i krzewów;) przy tej drodze oraz przy tym sklepie, to kierowca nie miałby czasu rozpędzić się z Okulickiego i do tego wypadku pewnie by nie doszło, bo zatrzymałby się zapewne chwilę po zasłabnięciu na tych wyciętych dziś topolach i krzewach - po raz kolejny głupota ludzka i zarządcza współwinna jest tragedii, całe szczęście, że tym razem bez ofiar w ludziach.

 7. 7
  +4
  ~ j23
  Poniedziałek, 09.07

  jak w hameryce.....

 8. 8
  +12
  ~ anonim
  Poniedziałek, 09.07

  Prawo w Polsce nic nie znaczy...Cofają uprawnienia i co z tego skoro zadna kara nie odstrasza czy to ze wzgledu na stan zdrowia czy po pijaku...

 9. 9
  +11
  ~ Głos Ludu
  Poniedziałek, 09.07

  Pewnie, wina zarządu Zakrzewo ;) to nie jest ludzka głupota, tylko nieszczęśliwy wypadek, głupota to pisać takie bzdety panie Kolinski ;)

 10. 10
  --1
  ~ pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 09.07

  Panie Koliński , trochę kreatywności . A nie kopiowania tych samych swych treści , wypowiedzi do wszystkich elbląskich dzienników internetowych . Ale tu akurat Pau odpowiem . Drzewa , topole zostały wycięte za względu na ich silne pylenie ( wnioski mieszkańców ) , niszczenie systemem korzennym chodników i zły stan zdrowotny . Co było widać po ich ścięciu na przekroju pni . Są nowe nasadzenia taka kolej rzeczy . Tyle , że nowe nie będą 20 , 30 metrowymi drzewami . Bo takie odcinają później dopływ światła do budynków . Pewnie , gdyby stało tam drzewo to kierowca by zginął plus piesi na chodniku przy drodze . Ale tam akurat poprzednio nie stało . Byłem tam dzisiaj i przechodzę tamtędy od wielu lat . Głupotę ludzką to ja widzę ale wie Pan u Kogo ? ( Pytanie retoryczne )

 11. 11
  --1
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 10.07

  Kreatywności mi nie brak, gorzej jest z czasem, nie wszyscy udzielają się tak ochoczo i wszędzie jak Pan;) A co do meritum - o ile jeszcze topole jestem jakoś w stanie zrozumieć, bo jest to gatunek w mieście czasem (choć z innych względów, niż te, o których Pan wspomniał) nie zawsze korzystny, to przypominam, że spółdzielnia wycięła WSZYSTKO w tej okolicy, łącznie z innymi drzewami i krzewami, które tam rosły. Nie chce mi Pan chyba powiedzieć, że wszystkie one pyliły (co btw przeszkadzało jednej, starszej mieszkance, która nachodziła spółdzielnię w tej sprawie) i wszystkie były chore (co jest nieprawdą). Tak się składa, że ja również nieźle znam tę okolicę, w dodatku gołym okiem widać, że w tej chwili jest tam roślinna pustynia, m.in. dzięki czemu ten kierowca mógł się tam tak rozpędzić.

 12. 12
  0
  ~ sad
  Wtorek, 10.07

  Jak w filmie ;)

 13. 13
  +6
  ~ cvb
  Wtorek, 10.07

  a tu też Koliński i jego wypociny, kończ wstydu oszczędź, a kierowca to idiota miał zakaz, chory i tak ryzykował, gamoń

 14. 14
  +8
  ~ jjj
  Wtorek, 10.07

  prosze napisac jaka kara spotka kierowce. Podobno nie mial uprawnien z powodu stanu zdrowia!!!! Strach pomyslec ze takie bezmozgi wsiadaja za kierownice!!!

 15. 15
  +8
  ~ Zdziwieni
  Wtorek, 10.07

  W Elblągu mamy sklepy dla kierowców bez wysiadania z samochodu i można robić zakupy. Ameryka.

 16. 16
  --1
  ~ Roma .
  Wtorek, 10.07

  Koliński i jego nowa filozofia . Rosnące drzewa przy drogach ratują życie . Normalne to jest ?

 17. 17
  --1
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 10.07

  @Roma - Wystarczy nie być ignorantem/tką i zainteresować się, jak to robi się w krajach cywilizowanych - Niemcy (ADAC) od kilkunastu lat nasadzają drzewa wzdłuż poboczy dróg i zaprzestali wycinki starych, bo nie dość, że jazda w takich alejach jest bezpieczniejsza i chroni przed np. oślepiającym słońcem, to w dodatku zmusza kierowców do bezpieczniejszych zachowań na drodze. Równy asfalt i szersze pobocze prowokują zwyczajnie do mocniejszego wciskania gazu. Do tego nawet polskie statystyki pokazują, że pomimo dzikiej wycinki drzew prowadzonej od 2004 roku ilość wypadków z udziałem drzew wprawdzie zmalała, to jednak ilość ofiar śmiertelnych - wręcz przeciwnie. Proszę użyć rozumu i pomyśleć o czym to świadczy.

 18. 18
  --2
  ~ Ba ..
  Wtorek, 10.07

  Panie Koliński my nie jesteśmy w Niemczech i nie lubimy niemieckich cukierków , niemieckiej historii .

 19. 19
  --1
  ~ kierowcabombowca
  Środa, 11.07

  Panie Koliński. Głupoty piszesz aż przykro. Jadac przepisowo 50km/h i przez chwile gapiostwa (lub podobne) wolałby Pan wylecieć autem na pole, do rowu, czy uderzyć w drzewo? Albo jak zarzuci Pana na mokrej/oblodzonej nawierzchni woli Pan rów/pole czy drzewo? Nie patrz na zachód bo dzisiejsze czasy pokazują dobitnie że popełnili wiele głupot.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.