Wtorek, 11.08.2020, Imieniny: Luiza, Zuzanna, Wlodzimierz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Wypadek na ul. Kościuszki. Piesza trafiła do szpitala

05.06.2018, 10:29:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wypadek na ul. Kościuszki. Piesza trafiła do szpitala
Fot. Ryszard Biel

Do wypadku z udziałem pieszej doszło dzisiaj rano na ulicy Kościuszki. Kobieta prawdopodobnie nie zachowała ostrożności i weszła pod nadjeżdżający samochód. Z urazem barku i głowy trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek (5 czerwca) przed godziną 9 na ulicy Kościuszki (okolice hotelu). Kierowca osobowej hondy civic, jadący od strony szpitala przy ul. Królewieckiej, potrącił kobietę, która chciała przejść przez przejście dla pieszych.

Kobieta z urazem barku i głowy trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie doszło do wtargnięcia pieszego pod nadjeżdżające auto. Okoliczności wypadku ostatecznie ustalą  policjanci

- informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Ruch w miejscu wypadku odbywał się z utrudnieniami. Kierowcy musieli korzystać z objazdów, część ulicy Kościuszki była zamknięta.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) Fot. Ryszard Biel


Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ inspektorkaruzeli
  Wtorek, 05.06

  materiał szkoleniowy dla tych co sądzą "jestem na pasach to będzie jego wina" i tych co " ooo jedzie, ale wtargnę na pasy, będę unikać kontaktu wzrokowego, jestem kozak, ważny kozak"

 2. 2
  +6
  ~ sad
  Wtorek, 05.06

  Autobusy czemu stoją? Czy dyżurny nie mógł skierować tego drugiego autobusu już jakimś objazdem? np przez Agrykola, Moniuszki, Królewiecką.

 3. 3
  +6
  ~ Boom
  Wtorek, 05.06

  Po pierwsze to tam jadą ile dało na liczniku, wypadają nagle zza zakretów z jednej i drugiej strony, a czekać aż ktoś przepuści, to jak czekać na cud..

 4. 4
  +23
  ~ ERG
  Wtorek, 05.06

  A może przejście dla pieszych nie powinno być usytuowane w bezpośredniej bliskości łuku drogi?

 5. 5
  +15
  ~ bzyk
  Wtorek, 05.06

  Zza zakretow powiadasz?Aco za inteligent w takim razie zrobil przejscie w takim miejscu?

 6. 6
  +11
  ~ Zennon.
  Wtorek, 05.06

  No nie wierzę!!! Co się stało naszej drogiej policji że nagle przestali o wszystko winić kierowców? Przecież jeszcze kilka miesięcy temu ten kierowca straciłby prawko bo przecież pieszy na przejściu to była nietykalna święta krowa, której wszystko było wolno, bo i tak za wszystko odpowiadał często niczemu nie winny kierowca. A tu już któreś z kolei zdarzenie, gdzie jakimś cudem dostrzeżono że jednak pieszy też ma jakieś obowiązki! Normalnie piekło zamarzło!!!

 7. 7
  +6
  ~ Kloc
  Wtorek, 05.06

  Tam samochody z......ą wiem bo tamtędy jeżdżę 50km/h a niektórzy kierowcy siedzą mi na tylnym zdeżaku i szukają okazji do wyprzedzania tylko nie wiedzą że policjanci stoją przy rądzie

 8. 8
  +13
  ~ Cmok
  Wtorek, 05.06

  Tam jest bardzo niebezpiecznie. Kierowcy wyjeżdżają zza zakrętu od strony szpitala z prędkością dużo wyższą niż 50 km/h. W godzinach szczytu szczególnie można stać i stać i stać... Sorry, ale nawet jak się kobita rozejrzała, to auto jadące z lewej (od szpitala) wyjeżdża zza zakrętu i jeszcze te barierki na moście zasłaniają.

 9. 9
  +2
  ~ Janos
  Wtorek, 05.06

  Jakie wtargnięcie? Gdyby kierowca zatrzymał się aby przepuścić pieszą nie byłoby wypadku. Ale tak to jest jak samochpdami kieruja ci dla których zatrzymanie się i ruszenie jest problemem.

 10. 10
  +5
  ~ ankaskakanka
  Wtorek, 05.06

  no tu akurat kierowca jechał od strony szpitala i na mostku miał kawał prostej drogi więc widział pieszą. Ale faktem jest, że dużo ludzi nawet sie nie rozgląda na przejściach i o zgrozo w miejscach nie dozwolonych. Często muszę przyhamować bo jakaś święta krowa lezie w miejscu niedozwolonym w dodatku na skuśkę prawię do auta plecami odwróceni. Bo przecież już pół ulicy przelazł to na bank go widać to niech zwalniają wszyscy bo lezie król chodników i ulic.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.