Wtorek, 7.02.2023, Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

J.Kaczyński:To był patriotyzm mieszkańców Elbląga, by(...)port elbląski mógł być czwartym portem Rzeczypospolitej

17.09.2022, 19:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
J.Kaczyński:To był patriotyzm mieszkańców Elbląga, by(...)port elbląski mógł być czwartym portem Rzeczypospolitej
fot. Kamila Jabłonowska

Dziś, 17 września, odbyło się oficjalne otwarcie Kanału Żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

 

 

Patriotyzm był tutaj niezwykle ważny, ale był także patriotyzm lokalny. Tutaj te dwa patriotyzmy się ze sobą zbiegły. To był patriotyzm mieszkańców Elbląga, mieszkańców Warmii i Mazur, tych wszystkich, którzy chcieli, by ich ziemia się rozwijała. By ten w Polsce zapomniany, ale tutaj pamiętany port elbląski mógł być czwartym portem Rzeczypospolitej

 

– mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
 

 

Jest jedno wybrzeże, jedno wspaniałe Morze Bałtyckie, które daje nam niesamowite szanse rozwojowe. To musi być wykorzystane. Kanał Żeglugowy przez Mierzeję Wiślaną jest świadectwem woli, świadectwem sprawczości, świadectwem dążenia do Polski silnej, niezależnej i suwerennej

 

– podkreślił Premier RP Mateusz Morawiecki.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Kanał przez Mierzeję Wiślaną otwarty! ( zdjęć 72 )
Dodano: 2022-09-17 | Fot. Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ PiS ukradł 2 miliardy zlotych tylko na przekop
  Sobota, 17.09

  Kiedy zostanie dokończony tor wodny prowadzący do portu? A no tak - NIGDY!! Przecież teraz media pisowskie i trole będą pisać, że brak dojścia do portu jest winą opozycji. Nie rozbudowano portu (co by i tak nie miało sensu). PiS zabiera kasy samorządom, by rozdawać swoim. Sam prezydent Duduś powiedział, że ten przekop nie miał żadnego sensu. 2 MILIARDY ZŁOTYCH Z NASZYCH PODATKÓW!!! Problem jest taki, że przeciętny komuch pisowiec nie rozumie, ile to pieniędzy, bo to za duża liczba. Ładny pomniczek sobie jaro morderca wybudował bratu, niesamowite, dalej go męczy poczucie winy. Wstyd i hańba. Rząd nas okrada, okłamuje, a poparcie dalej wynosi 30%. Dla tego kraju nie ma wyjścia innego niż BRUTALNE protesty. Nawet jak ludzie protestują, to milicja grzecznie wychodzi bronić największych zlodziei. Powoli stajemy się druga Białorusią lub Rosja, czyli idealnymi państwami pisowcow. Tu trzeba DZIAŁAĆ!! I nie chodzi o płakanie w TVNie, a o wojnę domową!!

 2. 2
  +15
  ~ PpRrIII
  Sobota, 17.09

  Pozdrawiamy arcybiskupa Głodzia i wyrażamy radość, że nadal aktywnie uczestniczy w życiu publicznym i nie przejmuje się nałożonymi na niego karami. Od jutra mimo, że mam zakaz prowadzenia pojazdów na jeszcze trzy lata, zaczynam jeździć samochodem. Panom policjantom będę tłumaczył, że skoro biskup może łamać zakazy, a TVP organizować imprezy masowe niezgodnie z prawem to przepraszam dlaczego ja muszę respektować moje zakazy.

 3. 3
  +10
  ~ zorro
  Sobota, 17.09

  Pogłębiarkę dla toru wodnego z przekopu do Elbląga już wykonuje stocznia fińska.

 4. 4
  +10
  ~ Kryspin
  Sobota, 17.09

  Próżny trud Kaczyńskiego. Komplementy dla Elblążan z tych ust brzmią fałszywie. Senatorem z Elbląga i tak w tym wcieleniu nie zostanie.

 5. 5
  +11
  ~ anty
  Sobota, 17.09

  PiS won do san escobar

 6. 6
  --11
  ~ Zadowolny z przekopu
  Sobota, 17.09

  PiS ukradł 2 miliardy zlotych tylko na przekop,kto cie spłodził z takim małym mozgiem ,obrazasz Prezydenta sam popatrz w lustro jakim jestem niepłnowartosciowym produktem bolszewickiego sołdata ktory zgłalcil kobiete jak na berlin szedł duzo u nas na terenie jest takich wypiertkow.

 7. 7
  +6
  ~ Do pisowskiego debila powyżej
  Sobota, 17.09

  Lepiej to niż być podczłowiekiem jak ty

 8. 8
  +5
  ~ Jezuuu
  Sobota, 17.09

  Jaki patriotyzm człowieku każdy ma w czterech literach ten cały przekop oprócz Was pisze Was duża litera bo tak mnie w szkole nauczono nie z szacunku

 9. 9
  +9
  ~ kjm
  Niedziela, 18.09

  Czy prezydent uzgodnil swoje wystąpienie z prezesem, bo wg niego ten przekop ... jest symboliczny ...? Bo prezes mówił że to bedzie dla rozwoju regionu elbląskiego, to kto ma rację?

 10. 10
  +7
  ~ anty-pis
  Niedziela, 18.09

  Zaszczany kurduplu lepiej już uciekaj do moskwy albo budapesztu.bo jak przyjdzie sprawiedliwość dziejowa to będziesz maskotką w celi

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2306308746338