Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Kolejny "szalony małolat" w The Voice Kids! Występ Aleksandra Rysia już w sobotę

10.03.2022, 12:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kolejny "szalony małolat" w The Voice Kids! Występ Aleksandra Rysia już w sobotę
Fot. Archiwum prywatne

Aleksander Ryś to kolejny wokalista z elbląskiego zespołu Szalone Małolaty, który spróbował swoich sił w The Voice Kids. Występ uzdolnionego 14-latka zobaczymy w sobotę, 12 marca na antenie TVP2.

 

Trwa 5. edycja popularnego talent show The Voice Kids. Na razie młodzi wokaliści z całej Polski podczas Przesłuchań w ciemno, walczą o to, aby dostać się do drużyny, któregoś z trenerów (Cleo, Dawida Kwiatkowskiego lub Tomsona i Barona). Udało się to już trzem młody elblążanom: Natalii Wagasewicz, Kornelii Markuszewskiej i Marcelemu Józefowiczowi. Podczas kolejnego odcinka programu również będziemy mieli komu kibicować. Swoich sił programie spróbuje Aleksander Ryś, wokalista elbląskiego zespołu Szalone Małolaty.

 

Dla mnie wielkim sukcesem było już dostanie się do pierwszego etapu programu. Cieszyłem się, że będę mógł zaśpiewać na tak dużej scenie. Bardzo dług przygotowywałem się do tego występu. Przed samym wyjściem na scenę miałem dużą tremę. Jestem jednak zadowolony ze swojego występu

- mówi o swoim występie w The Voice Kids 14-letni Olek.

 

14-latek jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 6 w Braniewie. Jak mówi w rozmowie z info.elblag.pl śpiew to jedna, ale nie jedyna, z jego pasji. - Śpiewam od najmłodszych lat. Pierwszy raz wystąpiłem w przedszkolu i spodobało mi się. Później brałem lekcje śpiewu. W pewnym momencie z nich zrezygnowałem, jednak gdy usłyszałem o zespole pani Katarzyny Panicz, o tym, że jest dobrą trenerką, postanowiłem dołączyć do Szalonych. To było prawie cztery lata - mówi młody wokalista.

 

Cieszę się, że cały czas mogę rozwijać się jako wokalista. W przyszłości chciałbym jednak zostać stewardem. To moje marzenie. Bardzo lubię podróżować, latać samolotem, myślę, że praca stewardes i stewardów jest bardzo satysfakcjonująca. Nie zamierzam jednak rezygnować ze śpiewania. Może uda mi się połączyć moje dwie pasje

- dodaje Aleksander Ryś.

 

Występ Aleksandra Rysia w The Voice Kids zobaczymy w odcinku, który na antenie TVP2 wyemitowany zostanie w sobotę (12 marca) o godz. 20.

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Tom3czek
  Czwartek, 10.03

  Dziwną ma mord...

 2. 2
  0
  ~ Maks
  Czwartek, 10.03

  Zaje**cie spiewa! ;)

 3. 3
  --1
  ~ Szto
  Czwartek, 10.03

  To chyba Aleksandra a nie Aleksander?? Dokąd ta moda zmierza.?

 4. 4
  --1
  ~ Czytelnik
  Czwartek, 10.03

  Do Szto Nie wypowiadaj się jak nie jesteś pewny co piszesz bo możesz zaszkodzić komuś. Może to ty sam nie wiesz jaka masz płeć dziwolagu

 5. 5
  +1
  ~ Jola
  Czwartek, 10.03

  Suuuper

 6. 6
  0
  ~ Czytelnik
  Czwartek, 10.03

  Czytam to i nie dowierzam! Jakim trzeba być człowiekiem żeby coś takiego pisać… Takie osoby są niestety ZERAMI na tym świecie bo nic nie osiągnęły. Siedzą na dupie i biorą kuroniówkę! Niestety taka prawda… Co do mody to mamy XXI wiek. Uważam ze każdy reprezentuję swój piękny i unikatowy typ piękności! KAŻDY bez najmniejszych wyjątków!

 7. 7
  0
  ~ team Marceli
  Piątek, 11.03

  nigger

 8. 8
  +1
  ~ kropla
  Piątek, 11.03

  Życzę powodzenia!

 9. 9
  0
  ~ Szto
  Piątek, 11.03

  Do czytelnik.... Jesteś zwykłym idiotą i debilem. Widać nic nie zrozumiałeś ale co tam. Taki idiota jak ty nigdy nie pojmie. Może wysmaruje się łajnem i powiesz wszystkim że taka moda jest na świecie. Lewica wyżarła ci racjonalne myślenie. Odstaw rowicho kota w nienagannym porządku.

 10. 10
  0
  ~ Szto
  Piątek, 11.03

  Do czytelnik.... Jesteś zwykłym idiotą i debilem. Widać nic nie zrozumiałeś ale co tam. Taki idiota jak ty nigdy nie pojmie. Może wysmaruje się łajnem i powiesz wszystkim że taka moda jest na świecie. Lewica wyżarła ci racjonalne myślenie. Odstaw rowicho kota w nienagannym porządku.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1689929962158