Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląg ma głos. Kornelia, Natalia i Marceli są w The Voice Kids

05.03.2022, 23:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg ma głos. Kornelia, Natalia i Marceli są w The Voice Kids
REKLAMA

Elbląg po raz kolejny okazał się prawdziwą kopalnią muzycznych talentów. Natalia Wagasewicz, Kornelia Markuszewska i Marceli Józefowicz wyśpiewali sobie miejsce w 5. edycji The Voice Kids. 

 

Trwa 5. edycja The Voice Kids. W sobotę, 5 marca podczas Przesłuchań w Ciemno do popularnego talent show usłyszeliśmy aż troje elblążan. Wszystkim udało się obrócić fotele trenerów i przejść do Bitew, kolejnego etapu programu.

 

14-letnia Kornelia Markuszewska to uczennica Szkoły Podstawowej nr 21. Śpiewa w zespole Szalone Małolaty i tańczy w Cheerleadres Cadmans Junior. Podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewała "It's my life" z repertuaru Bon Jovi. 

 

Jestem pozytywnie nastawiona

 

- mówiła Kornelia o swoim występie w The Voice Kids w rozmowie z info.elblag.pl

 

Udało się. Jej wykonanie spodobało się trenerom, fotele odwrócili Tomson i Baron oraz Cleo. Elblążanka ostatecznie wybrała drużynę chłopaków z Afromental. Kornelii udało się zachwycić trenerów nie tylko wokalem. Zaprezentowała się również jako tancerka, wraz z koleżankami Cheerleadres Cadmans Junior wykonała część układu. 

 

Następną elblążanką, która oczarowała głosem trenerów i odwróciła fotele Celo oraz Dawida Kwiatkowskiego była Natalia Wagasewicz. 14-letnia uczennica Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, również występująca w zespole Szalone Małolaty, wykonała piosenkę "Tomorrow" z musicalu "Annie". Elblążanka wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego. 

 

Jako ostatni z "drużyny Elbląg" zaśpiewał 13-letni Marceli Józefowicz. To był jego powrót do The Voice. W ubiegłej edycji podczas jego występu nie odwrócił się żaden trener. Mimo porażki Marceli nie poddał się i postanowił spróbować swoich sił w najnowszej edycji programu. Było warto. Jego interpretacja przeboju Kamila Bednarka „Spragniony” zachwyciła trenerów do tego stopnia, że wszyscy odwrócili swoje fotele.

 

Wspaniały przykład, jak trzeba walczyć o spełnianie swoich marzeń i je spełniać

 

- skomentował powrót Marcelego Dawid Kwiatkowski.

 

Jestem z ciebie dumna, podwójnie. Chcesz spełniać swoje marzenia, dojrzałeś. To wszytko jest teraz spójne

 

- dodała Cleo. 

 

Trenerzy zaciekle walczyli o Marcelego. Chłopak wybrał ostatecznie drużynę Dawida Kwiatkowskiego.

 

Kornelię, Natalię i Marcelego zobaczymy w kolejnym etapie The Voice Kids. Przed nami jednak ciąg dalszy Przesłuchań w ciemno. Czy to już ostatnie słowo elblążan? Przekonamy się, oglądając następne odcinki talent show. Najbliższy już 12 marca na antenie TVP2.

 

The Voice Kids to muzyczny talent show, który odniósł sukces na całym świecie. W Polsce właśnie rozpoczęła się 5. edycja programu. Młodzi wokaliści z całego kraju, w wieku od 8 do 14 lat, walczą o główną nagrodę, którą jest 50 tys. zł i możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska! W obrotowych fotelach trenerów tym razem zasiadają: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Podczas pierwszego etapu - Przesłuchań w Ciemno, na scenie wystąpi ponad 70 wykonawców, którzy mimo młodego wieku potrafią skraść serca i porwać tłumy. Do Bitew przejdzie 54 uczestników, po 18 w drużynie każdego trenera. Sześcioro uczestników z każdego teamu zaśpiewa ponownie w Sing Off, a troje z nich przejdzie do Wielkiego Finału, gdzie rozpocznie się ostateczna muzyczna walka o statuetkę piątej edycji i 50 tysięcy złotych.

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ kjm
  Niedziela, 06.03

  TVP2 taka to narodowa telewizja że Elbląg umiejscowiła na Warmii? Nasi wypadli lepiej niż doskonale, jest w naszym mieście utalentowana młodzież.

 2. 2
  +3
  ~ Martolini
  Niedziela, 06.03

  Świetne dzieciaki...wielkie talenty. Jesteście duma naszego miasta kochani!

 3. 3
  +1
  ~ od lat
  Poniedziałek, 07.03

  Symptomatyczne, że ta młodzież rozwija się w prywatnych zespołach mających sukcesy międzynarodowe i nie dostaje żadnej dotacji z miasta. Chwała rodzicom dbającym i finansującym rozwój dzieci sławiących jednak miasto. Panie Nowak - powiedz pan coś, tak czy owak.

 4. 4
  +2
  ~ rambo11
  Poniedziałek, 07.03

  Witam nie będzie słodko na sam widok tego młodego "talentu" z tą jego fryzurą i miną wiem dlaczego kocham swoje wnuki--- strach pomyśleć jak mogą wyglądać jego rodzice-pewnie ojciec chodzi w rurkach -zmarnowane dzieciństwo.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95065212249756