Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Natalia zaśpiewała w The Voice Kids. Czy elblążance udało się obrócić fotele trenerów?

05.03.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Natalia zaśpiewała w The Voice Kids. Czy elblążance udało się obrócić fotele trenerów?

W 5. edycji The Voice Kids mamy prawdziwy wysyp utalentowanych elblążan. Natalia Wagasewicz to kolejna mieszkanka Elbląga, która powalczy o zwycięstwo w popularnym talent show. Kibicować 14-latce możemy już w sobotę, 5 marca. Tego dnia na antenie TVP2 wyemitowany zostanie odcinek z jej udziałem. 

Za kulisami miałam sporą tremę. Wcześniej miałam próby, byłam pewna, że dobrze znam utwór, który wybrałam do The Voice Kids, jednak śpiewanie na tak dużej scenie to ogromny zaszczyt i całkiem nowe doświadczenie. Stres minął, gdy weszłam na scenę i usłyszałam pierwsze dźwięki. Jestem zadowolona ze swojego występu. To mój pierwszy raz w jakimkolwiek programie. Z zespołem Szalone Małolaty jeździłam już po różnych festiwalach, byłam w Koninie, Gdyni, Krakowie. Powiedziałam sobie, że warto spróbować i wziąć udział w czymś większym. Już wiem, że z The Voice Kids będę miała bardzo dobre wspomnienia. Atmosfera w programie jest świetna, wszyscy są naprawdę bardzo mili

- mówi Natalia Wagasewicz z Elbląga o swoim występie podczas Przesłuchań w Ciemno Natalia Wagasewicz.

 

14-letnia Natalia Wagasewicz jest uczennicą Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, gdzie ćwiczy grę na wiolonczeli i fortepianie. Wokalnie udziela się w zespole Szalone Małolaty, funkcjonującym przy Studiu Artystycznym Katarzyny Panicz. - Moja nauczycielka z zerówki, pani Ewa Ostrowska, zauważyła mój potencjał. Powiedziała, że taki talent nie może się zmarnować. Tak rozpoczęła się moja przygoda ze śpiewaniem. Z zespołem Szalone Małolaty występuje już 4 lata. Dajemy wiele koncertów, jeździmy na festiwale - w czerwcu lecimy do Hiszpanii na kolejny. To wspaniała przygoda - dodaje Natalia. 

 

Utalentowana elblążanka postanowiła spróbować swoich sił w The Voice Kids. Jak podkreśla, śpiew jest jedną z jej pasji.

 

W przyszłości chciałabym śpiewać. Marzę również o tym, żeby być prawnikiem. Kto jednak powiedział, że nie można jednocześnie śpiewać, grać na wiolonczeli i być prawnikiem

- dodaje ze śmiechem zdolna 14-latka. 

 

Popularny talent show The Voice Kids wrócił z piątą edycją. Przed nami drugi odcinek popularnego talent show i Przesłuchania w ciemną. W tę sobotę (5 marca) o godz. 20 na antenie TVP2 zobaczymy występy aż trójki utalentowanych elblążan. Oprócz Natalii Wagasewicz, w Przesłuchaniach w ciemno wezmą udział również: Kornelia Markuszewska i Marceli Józefowicz (o tej dwójce więcej pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ).

 

The Voice Kids to muzyczny talent show, który odniósł sukces na całym świecie. W Polsce właśnie rozpoczęła się 5. edycja programu. Młodzi wokaliści z całego kraju, w wieku od 8 do 14 lat, walczą o główną nagrodę, którą jest 50 tys. zł i możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska! W obrotowych fotelach trenerów tym razem zasiadają: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Podczas pierwszego etapu - Przesłuchań w Ciemno, na scenie wystąpi ponad 70 wykonawców, którzy mimo młodego wieku potrafią skraść serca i porwać tłumy. Do Bitew przejdzie 54 uczestników, po 18 w drużynie każdego trenera. Sześcioro uczestników z każdego teamu zaśpiewa ponownie w Sing Off, a troje z nich przejdzie do Wielkiego Finału, gdzie rozpocznie się ostateczna muzyczna walka o statuetkę piątej edycji i 50 tysięcy złotych.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Tom3czek
  Czwartek, 10.03

  Następna… Dziwna mord..

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.360344171524