Niedziela, 13.06.2021, Imieniny: Janina, Jan, Onufry
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Kto wyremontuje muszlę koncertową w Bażantarni? Oferty są cztery

03.09.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kto wyremontuje muszlę koncertową w Bażantarni? Oferty są cztery
Fot. Archiwum redakcji

Cztery firmy stanęły do przetargu na wyczekiwany od dawna remont muszli koncertowej w Bażantarni. W środę (2.09) odbyło się otwarcie ofert.

W sierpniu Ratusz ogłosił przetarg na odnowienie muszli koncertowej w Bażantarni. W zakres prac wchodzi m.in.: wymiana uszkodzonych elementów konstrukcji drewnianej, zabezpieczenie konstrukcji metalowej, renowacja ścian zewnętrznych, sklepienia muszli, stolarki drzwiowej i okiennej. Zadanie obejmuje również zagospodarowanie terenu wokół muszli. Wczoraj (3 września) na BIP Urzędu Miejskiego w Elblągu pojawiła się informacja z otwarcia ofert. Do przetargu stanęły cztery firmy. Zaproponowane ceny wahają się od 377 263,48 zł do 526 004,78 zł.

Przypomnijmy. Muszla koncertowa w Bażantarni na odnowienie czeka już od dawna. W budżecie miasta brakowało jednak pieniędzy na ten cel. Remont ostatecznie zostanie zrealizowany dzięki głosom elblążan, którzy na to zadanie zagłosowali w Budżecie Obywatelskim 2019/2020.


 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Nie tak
  Czwartek, 03.09

  Dlaczego wszystko w Elblągu robi się z budżetu obywateli. A nie z pieniędzy wojewódzkich. Co znowu cala kasa dla olsztyna idzie. Czy naprawdę nie ma polityków z ja,ja,mi by przerwać to.

 2. 2
  +1
  ~ Chcemy
  Czwartek, 03.09

  Remont może by zwiększyć liczbę laweczek na stałe zamontowanych w tzw łuki czyli półokrąg . Może by był dach rozgrywany z plandeki. To by było super.

 3. 3
  +2
  ~ we
  Czwartek, 03.09

  pewnie elbląski Więcławski, czyli Markiewicz, ten od rynku

 4. 4
  +1
  ~ normalnie myślący
  Piątek, 04.09

  Na Orliki była kasa z urzędu ,bo premier ze świtą charali w gałę,a na muszlę koncertową w Elblągu szkoda kasy bo po co mają uszczęśliwiać garstkę ludzików ??!!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.