Poniedziałek, 22.07.2024, Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Jak teraz wygląda Twoja ulica? Nasz czytelnik pokazał Nowowiejską (film)

21.03.2020, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Jak teraz wygląda Twoja ulica? Nasz czytelnik pokazał Nowowiejską (film)
Fot. Ryszard Biel

Publikując materiał "Elbląg w czasie stanu zagrożenia epidemicznego" i "Jak elblążanie reagują na apel, by pozostawać w domach?" pokazywaliśmy galerie zdjęć ukazujące ulice naszego miasta. Zachęcaliśmy naszych cztelników do przesyłania zdjęć bądź filmików  ulic, na których mieszkają. Czy są puste, a może nadal jest na nich duży ruch?
 

Jako pierwszy skontaktował się z nami p. Leonard, który pokazał jak sytuacja wyglądała wczoraj na ul. Nowowiejskiej.


A jakie Wy macie widoki ze swoich domów? Prześlijcie je nam na adres redakcja@info.elblag.pl. Pokażmy, jak elblążanie reagują na zaistniałą sytuację.

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ elb
  Sobota, 21.03

  Tak poważnie, to elbląskie ulice wyglądają tak samo, zarówno przed jak i po. Tu koronawirus "dotarł "w 2000 roku i tak się rozwija do dziś. Więc "cokolwiek byś odejmował od zera, zawsze będzie zerem". Nie zrozumcie mnie źle, jestem elblążaninem od urodzenia (38 wiosen stuknie w tym roku) i mniej lub więcej jestem lokalnym patriotą, ale to co się wyprawia w tym mieście, to woła o pomstę do nieba.

 2. 2
  +3
  ~ Asfhj
  Sobota, 21.03

  Zgadzam się w 100%

 3. 3
  +16
  ~ Mex
  Sobota, 21.03

  No tak ulice puste a parki pełne, place zabaw oblegane przez rodziny i dzieci, ludzie starsi na co drugiej ławce siedzą i gadają o ***ołach, jak tak dalej pójdzie to będzie jak we Włoszech. Pzdr

 4. 4
  +5
  ~ Mex
  Sobota, 21.03

  No tak ulice puste a parki pełne, place zabaw oblegane przez rodziny i dzieci, ludzie starsi na co drugiej ławce siedzą i gadają o ***ołach, jak tak dalej pójdzie to będzie jak we Włoszech. Pzdr

 5. 5
  +13
  ~ jdfdfnf
  Sobota, 21.03

  Dziś godzina 10:00 a w hipermarkecie Leclerc tłum babć i dziadków robiących zakupy jak gdyby nie było żadnego wirusa. Jeżeli tak ma wyglądać walka z tym wirusem, to do grudnia służby nie opanują sytuacji.

 6. 6
  +14
  ~ trjrue
  Sobota, 21.03

  Przecież Elbląg zawsze w weekendy jest wymarłym miastem więc nie rozumiem co za sensacja.

 7. 7
  +8
  ~ apel o siedzenie w domu
  Sobota, 21.03

  Tylko siedzac w domu pozbedziemy sie tego ......

 8. 8
  +4
  ~ Siedzący Byk.
  Sobota, 21.03

  W całym tym procesie trzeba odróżnić bezcelowe, grupowe spotkania osób bez względu na wiek czy płeć od niezbędnych jak zakupy czy załatwianie naprawdę ważnych spraw. Oczywiście wszystkie te kwestie załatwiamy zgodnie z obowiązującymi zasadami nakazanymi w walce z epidemią. Rezygnujemy z tych, które możemy załatwić później nawet jak to są opłaty chociażby za czynsz lub energię. Jeżeli nie możemy załatwić ich on-line to trzeba skontaktować się telefonicznie z tymi instytucjami i uzgodnić termin płatności. Jeżeli już ktoś chce udać się na spacer to musi unikać grupowania się i wszelkich kontaktów nawet z osobami znanymi bądź rodziną. Na bliższe rozmowy mamy telefon albo odkładamy je na czas po minięciu zagrożenia.

 9. 9
  --1
  ~ @elb
  Sobota, 21.03

  Mała poprawka Twej wypowiedzi, Wróblowirus miałeś pewnie na myśli

 10. 10
  --1
  ~ Karol
  Poniedziałek, 23.03

  Od początku i pandemią koronowirus dużo zrozumiałem i cały czas wybrałem nabijanie się że wszystkim rozwiązane z koronowirus , a teraz całkowicie serio decyzja niemieckich władz o zakazie więcej osób niż 2 spotkań. To państwo z wielkim JAJAMI zdają sobie sprawę pandemią koronowirusa to PROBLEM i takie TYLKO działania dadzą efekt końcowy oraz zgonów mniej niż w innych krajach. a polska jestem pod wrażeniem swojej i rodziny postawy by wyeliminować kontakt że światem by pozostać szczęśliwą Rodziną. Do społeczeństwa obok nas pandemią zniknie szybciej . Zadbajmy o brak kontaktu z sobą w klatce oraz o higienę osobistą a nie dotknie nas problem w którym mamy żyć. Dziękuję jeśli ktoś uważa że to pomoże a i nadmiar spirytusu nie zaszkodzi !!!@

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87992596626282