Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
I bach telefon wypadł 😁
Witam Czy ktoś był na deptaku na ul. Gwiezdnej? Powiem tak od godziny 8 do godziny 11 tłumy, a większość to oczywiście emeryci i renciści.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
I bach telefon wypadł 😁
Witam Czy ktoś był na deptaku na ul. Gwiezdnej? Powiem tak od godziny 8 do godziny 11 tłumy, a większość to oczywiście emeryci i renciści.