Środa, 8.04.2020, Imieniny: Julia, Dionizy, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Ostrzegator w czasie epidemii. Ważne lokalne informacje

19.03.2020, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ostrzegator w czasie epidemii. Ważne lokalne informacje

Zachęcamy mieszkańców do pobierania aplikacji OSTRZEGATOR, dzięki której w szybki sposób i na bieżąco można otrzymywać informacje, co ważnego dzieje się na terenie Elbląga.


Aktualne informacje na temat epidemii, ale także o gwałtownych zjawiskach pogodowych, sytuacji powodziowej, wypadkach, czy korkach można otrzymywać dzięki aplikacji na smartfony pn. Ostrzegator. Mieszkańcy, którzy pobiorą ją bezpłatnie na swoje telefony będą mogli szybciej dowiedzieć się o tym co ich bezpośrednio dotyczy.


Na wielu elbląskich telefonach

Do tej pory, w ciągu kilku lat funkcjonowania, Ostrzegatora pobrało ponad 6.800 elblążan. Warto pobrać go zwłaszcza teraz, kiedy do mieszkańców Elbląga kierowanych jest dużo informacji lokalnych dotyczących epidemii.


Jak pobrać?

Korzystanie z aplikacji nie wymaga aktywacji, zakładania konta, podawania danych osobowych oraz numeru telefonu. Działa od razu po zainstalowaniu! Wystarczy mieć włączoną funkcję lokalizacji.


Aplikacja Ostrzegator nie przesyła i nie gromadzi żadnych danych osobowych, takich jak numer telefonu, lokalizacja Twoja i miejsc, które Cię interesują, lista kontaktów, itp. Jest bezpłatna i nie przesyła żadnych reklam.


Ostrzegator jest mobilną aplikacją na smartfony, którą można pobrać całkowicie bezpłatnie na platformy Android oraz IOS.


Pobierz: Program można pobrać ze sklepu Google Play i z App Store


Mieszkańcy Elbląga mogą otrzymywać informacje m.in. z takich źródeł jak: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Główny Inspektorat Farmaceutyczny, Missing Children Europe

 

Urząd Miejski w Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.