Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zmarła szósta osoba zarażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta

20.03.2020, 11:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Zmarła szósta osoba zarażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta

Ministerstwo Zdrowia informuje o 11 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Na chwilę obecną w Polsce zdiagnozowanych jest 378 osób. Zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta.

 

Mamy 11 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego

- informuje MZ.


W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 3️78.

 

Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim

- podaje Ministerstwo Zdrowia.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ dsa
  Piątek, 20.03

  27 lat - czy podano na co jeszcze chorowała? Czy chorowała na cos?

 2. 2
  +2
  ~ Brtkov
  Piątek, 20.03

  Straszne to wszystko, jestem przerażona i jeszcze tak brak odpowiedzialności... Wszystkim życzę dużo zdrowia i wytrwałości..

 3. 3
  +2
  ~ Oli
  Piątek, 20.03

  Wyczytałam że tydzień temu urodziła dziecko przez cc. Zaraziła się od matki która wróciła z Włoch i ignorowała objawy chodząc do pracy.

 4. 4
  +6
  ~ Jaaaa
  Piątek, 20.03

  Czas najwyższy drodzy rodzice, o odpowiedzialność. Dziecko z wami na rower iść nie musi, do Bazantarii na kielbaske też, nowych kolckow też mieć nie musi, stać z wami w kolejce też. To nie tylko choroba starszych . Można powstrzymać się od tego konsumpcyjnego życia na chwilę. Sprzedwwca w sklepie, lekarz, pielęgniarka, strażak, czy Kurier też ma rodziny i można pomyśleć nie tylko o czubku swojego nosa

 5. 5
  +1
  ~ Ja
  Piątek, 20.03

  Kobieta zaraziła się od matki na porodówce. Niedawno urodziła dziecko przez cesarskie cięcie.

 6. 6
  0
  ~ Tomek legion
  Piątek, 20.03

  Panie Wróblewski. Na fromborskiej zakład.pusty szyć maski

 7. 7
  0
  ~ Czytelnik
  Piątek, 20.03

  Szanowny redaktorze prosiłbym o nakreślenie szczegółów swoich wypowiedzi, a nie podawanie suchych haseł rodzących panike. Owa 27 letnia kobieta owszem była zakażona koronawirusem jednak do śmierci przyczyniła się sepsa którą nabyła po cesarskim cieciu. Tak więc nie ma potwierdzenia, że zgon był winą zakażenia wirusem SARS COV19. Lecz teraz najłatwiej wrzucać przypadki śmiertelne do jednego worka. Czy niedługo osoby umierające na raka czy ginące w wypadku też będą zapisywane jako ofiary covid19 Bo przypadkiem byli zakażeni ? Wirus jest problemem ówczesnych czasów jednak nie zbiera takich żniw w śmiertelności jak popularna grypa na którą w marcu zmarło w Polsce 7 osób a 20 tysięcy choruje. Czas odrzucić panikę i nie wykupować wszystkich produktów ze sklepów które później wylądują w koszu. Jako osobniki myślące z rozwiniętą przysadką mózgową myślmy a później dzialajmy. Suche informacje mediów tylko nakręcają całą sytuację często podając nieprawdę co pokazują statystyki zakażeń w zależności od serwisu dane różnią się, a powielanie plotek, błędnych informacji nasila strach i panikę wśród obywateli. Na koniec drogi redaktorze nie powielają plotek zanim zamiescisz jakiś wpis sprawdź jego prawdziwość.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3232760429382