Sobota, 4.04.2020, Imieniny: Waclaw, Izydor, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zobacz, jak wygląda Castorama! "Jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep spełni wysokie oczekiwania"

01.04.2019, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz, jak wygląda Castorama! "Jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep spełni wysokie oczekiwania"
fot. Ryszard Biel
Już w najbliższą środę, 3 kwietnia, o godzinie 7.00 pierwsi klienci odwiedzą nowy sklep Castorama w Elblągu. W nowo powstałym obiekcie dostępne będą produkty i usługi potrzebne podczas budowy, remontu i urządzania domu oraz wyposażenie ogrodów. Sklep w Elblągu będzie drugą tego typu placówką na Warmii i Mazurach. Zobacz zdjęcia
 
Elbląska Castorama znajduje się przy ulicy Żuławskiej 25. Będzie otwarta od poniedziałku do piątku - w godzinach 7.00 – 21.00, w soboty - w godzinach 8.00 – 21.00 oraz w niedziele handlowe - w godzinach 9.00 – 19.00. Stworzyliśmy nowe miejsca pracy dla 145 osób. Wśród doradców klienta znajdują się zarówno doświadczeni specjaliści, wieloletni pracownicy sklepów należących do spółki, jak i nowo zatrudnieni, którzy przeszli szereg szkoleń związanych z obsługą klienta oraz poszerzających wiedzę na temat produktów. Dzięki tak dobranemu zespołowi nowa Castorama zapewni mieszkańcom miasta i okolic profesjonalne wsparcie podczas zakupów.
 
W sklepie w Elblągu, oprócz profesjonalnej obsługi, będzie jeszcze więcej elementów, które wpłyną na komfort zakupów i pozwolą spełnić oczekiwania klientów. Obiekt ma powierzchnię sięgającą blisko 11 000 m², z czego 8500m² stanowi część handlowa. Sklep został podzielony na sektory: Ogród, Techniczny, Kuchnia-Łazienka-Magazynowanie, Budowlany, Ściany-Podłogi-Dekoracje, Obsługi klienta i Logistyki. Dodatkowo zaoferuje Castorama swoim klientom blisko 340 miejsc parkingowych.
 
 
Wyróżnikiem Castoramy są wyjątkowi doradcy oraz profesjonalne podejście do każdego realizowanego przez naszych klientów projektu. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep spełni wysokie oczekiwania, a nawet pozytywnie zaskoczy Klientów z Elbląga oraz jego okolic. Oferujemy kompleksowe wsparcie związane z budową, remontem, urządzaniem i dekorowaniem domów, jak również wyposażeniem ogrodów. Wierzę, że nasze otwarcie wprowadzi nową jakość na tutejszym rynku zarówno jeśli chodzi o ofertę, jak i profesjonalną obsługę
 
– mówi Robert Krygowski, Dyrektor sklepu Castorama w Elblągu.
 
Castorama w Elblągu zaoferuje ponad 35 000 produktów. Sposób prezentacji oferty w nowym sklepie ma sprawić, że klienci spośród całej gamy dostępnych rozwiązań, łatwo wybiorą te, które będą mogli z powodzeniem zastosować w swoich domach. Ważnym elementem będą także dodatkowe usługi, które są wysoko cenione przez Klientów – czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie oferowane będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz wiele świadczeń związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu i ogrodzie.
 
Celem strategicznym Castorama jest wspieranie i inspirowanie Klientów w tworzeniu dobrych domów, takich w których każdy chce przebywać. Nowy sklep będzie również miejscem, w którym Klienci będę mogli uzyskać wiedzę i pomysły potrzebne osobom ulepszającym swoje mieszkanie. Powstały tu między innymi strefy inspiracji poświęcone kuchniom, łazienkom oraz wykorzystaniu przestrzeni (magazynowanie, szafy, garderoby). W każdej z nich, dzięki przedstawionym przykładom, Klienci przekonają się na własne oczy, jak produkty dostępne w sklepie sprawdzają się w praktyce i jakie możliwości dają w zakresie aranżacji przestrzeni.
 
Castorama w Elblągu, tak jak cała sieć, zgodnie z hasłem „Zawsze niskie ceny” będzie na co dzień gwarantowała klientom ciekawe rozwiązania za niewielkie pieniądze.
 
Z okazji otwarcia nowego sklepu lider wśród sieci DIY/ home improvement przygotował dla mieszkańców Elbląga i okolic specjalną ofertę, dzięki której produkty będzie można nabyć na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Bogaty asortyment umożliwi klientom realizację indywidualnych planów mieszkaniowych w kilku alternatywnych wariantach.
 
 
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 6

%83.3 %16.7


Galeria / Zobacz, jak wygląda Castorama! ( zdjęć 48 )
Dodano: 2019-04-01 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Mietek
  Poniedziałek, 01.04

  No nareszcie jeszcze ikea

 2. 2
  +8
  ~ novak
  Poniedziałek, 01.04

  coś mały parking jak na taki sklep już teraz 40 % miejsc jest zajęte przez pracowników .

 3. 3
  +4
  ~ Bum
  Poniedziałek, 01.04

  Fakt parking mały, ale sklep duży 😉

 4. 4
  +12
  ~ Do Mietek
  Poniedziałek, 01.04

  Oj Mieciu, nie wiesz ze Ikea buduje tylko w największych aglomeracjach naszego kraju. Miasta średniej wielkości takie jak Elbląg, Olsztyn, Koszalin czy Zielona Góra nie mają szans by tam powstała.

 5. 5
  +5
  ~ Myśliwy
  Poniedziałek, 01.04

  A Ikea będzie w Jankach, a nie w Łomiankach:)

 6. 6
  +2
  ~ Uf
  Poniedziałek, 01.04

  Nareszcie i tak jak pisali inni będą korki na drogach dojazdowych. Przyczyna prosta władze miasta nie zadbamy by był drugi most na rzece i nowe ulice szersze.

 7. 7
  +7
  ~ do Uf
  Poniedziałek, 01.04

  Że "władze miasta"? A to to miasto ma władze? Wydaje się, że ma tylko podających nr rachunku bankowego do przelewu "pieniędzy, które im się po prostu należą". Jest Castorama, potrzebny gospodarz miasta. Może Anioł Stanisław i Miećka?

 8. 8
  --1
  ~ jan
  Poniedziałek, 01.04

  Do Uf weźcie Stefana, on jest dobry

 9. 9
  +3
  ~ Gnoom
  Wtorek, 02.04

  Ojej, wygląda jak Castorama !!!

 10. 10
  +4
  ~ Sar
  Wtorek, 02.04

  Takiego sklepu własnie potrzeba w Elblagu.Takze potrzeba jest sklepu sportowego z prawdziwego zdarzenia, a nie z chinszczyzną.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.