Poniedziałek, 24.06.2019, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Czterech komików wystąpiło przed elbląską publicznością

30.01.2019, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Czterech komików wystąpiło przed elbląską publicznością
Fot. Ryszard Biel

Wczoraj, 29 stycznia, w Specjal Pubie, przed elbląską publicznością wystąpili Paulina Potocka, Rafał Banaś, Krzysztof Sawczuk i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.


W wydarzeniu udział wzięło 120 osób. Stand-upowy wieczór rozpoczął się od open micu, podczas którego wystąpił Krzysztof Sawczuk. Olsztynianin miał za zadanie rozgrzać publiczność przed występami zapowiadanych na plakacie komików.


Krzysztof Sawczuk wypróbowywał swoje żarty na elblążanach bacznie obserwując ich reakcje. Nawiązywał kontakt z publicznością w sposób charakterystyczny dla stand-upu  wprowadzając tym samym zebranych w klimat spotkania.


Wydarzenie poprowadził Arkadiusz Jaksa Jakszewicz, który nie ograniczył się do zwykłego zapowiadania kolejnych występujących. Sam był integralnym elementem stand-upowej zabawy. Dzielił się z zebranymi historiami z życia swojej rodziny, ale nie tylko. Chętnie odpowiadał na „zaczepki” padające z widowni tworząc wciąż rozwijającą się improwizację. Szczególnie do gustu przypadły ludziom wątki związane ze zdrowotnymi perypetiami.


Dla wielu zaskoczeniem był występ Pauliny Potockiej, która pokazała zupełnie inną stronę stand-upu. Na pewno nie taką, do której elblążanie byli przyzwyczajeni. Zamiast dynamicznego występu, pokusiła się o bardziej spokojną formę żartu. Zdając sobie sprawę ze swojej flegmatyczności (na potrzeby występu zapewne uwypuklonej) często żartowała sama z siebie.


- Kiedyś pracowała w banku na obsłudze... Tak, sama się dziwie – mówiła Paulina Potocka.


Gwiazdą wieczoru był Rafał Banaś, którego program spotkał się z salwą śmiechu. Rafałowi udało się wciągnąć zebranych w  świat byłego nauczyciela wychowania fizycznego, którego perypetie z dziećmi (i ich rodzicami) bawiły do łez.


Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Czterech komików wystąpiło przed elbląską publicznością ( zdjęć 56 )
Dodano: 2019-01-30 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ GRZES
  Środa, 30.01

  Brawo nie ma to jak wiadomość po fakcie

 2. 2
  +3
  ~ KochamStand-up
  Środa, 30.01

  Potocka nie była żadnym zaskoczeniem. Kto chodź trochę interesuje się stand-up"em, wie jaki rodzaj satnd-up"u prezentuje. Sawczuk nie był supportem, tylko robił sobie testy. Jest na scenie od 3 lat. Jaksa nie pierwszy raz prowadzi stand-up w SP i robi to zawsze genialnie. Czekam kiedy wystąpi ze swoim własnym programem, BO MA! Banaś nie był gwiazdą wieczoru, bo gwiazdami byli zarówno Potocka jak i Banaś. Ale to trzeba trochę w tym posiedzieć, żeby coś wiedzieć, a nie wpaść raz w życiu ad-hoc i już artykuł z tego robić. Zdecydowanie większymi gwiazdami byli poprzednio: Boras, Leja, Socha i jakoś o nich nie widziałem artka.

 3. 3
  +1
  ~ zaoczny
  Środa, 30.01

  więcej takich imprez , może bardziej muzycznych w Specjal Pubie. Jako dość częsty gość proszę obsługę o puszczanie muzyki dostosowanej do charakteru lokalu - PUB i odrobinę ciszej , by chcąc rozmawiać nie trzeba bylo krzyczeć .

 4. 4
  0
  ~ Zapłon
  Piątek, 01.02

  Droga redakcjo. Standupy w Specjal Pubie i MJAZZdze odbywają się cyklicznie. Warto o nich pisać miesiąc przed a nie 2 dni po :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.