Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wychowanek Domu Dziecka pobity? Reportaż dziś w Uwadze TVN!

29.08.2016, 15:20:49 Rozmiar tekstu: A A A
Wychowanek Domu Dziecka pobity? Reportaż dziś w Uwadze TVN!

- 12-letni wychowanek elbląskiego domu dziecka w zderzeniu z dyrekcją placówki i wychowawcami. Poszło o znieważenie jednej z wychowawczyń podczas wakacyjnego wyjazdu, które jak twierdzi chłopiec zakończyło się jego pobiciem. Jaka jest prawda nie wiadomo. Chociaż policja umorzyła dochodzenie z powodu braku dowodów, chłopiec sam pisze odwołania do sądu, bo jest przekonany, że został skrzywdzony... - czytamy na stronie uwaga.tvn.pl

Przypomijmy, że historia podopiecznego elbląskiego Domu Dziecka nabrała rozgłosu przez portal społecznościowy facebook. Tam jeden z internautów opublikował zdjęcie zaczerwienionego pośladka i dopisek, że dziecko zostało pobite podczas kolonii. Sprawa została zgłoszona na policję i... została umorzona. Do tematu powrócił radny Robert Turlej.

- Nie ukrywam, że sprawa jest delikatna i trudna do rozwiązania przede wszystkim ze względu na brak świadków zdarzenia. Na tej podstawie Komenda Miejska Policji w Prabutach podjęła decyzję o umorzeniu dochodzenia - mówił w lipcu radny. - Nie zwalnia to jednak nas od wyjaśnienia tej sytuacji, aby w przyszłości nie dochodziło do takich zdarzeń.

Więcej na ten temat w materiale "Wychowanek Domu Dziecka pobity? Policja umorzyła sprawę, radny chce jej wyjaśnienia".

Dziś, o godz. 19.50, TVN zaprasza na reportaż Uwagi poświęcony historii wychowanka elbląskiego Domu Dziecka.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 8

%75.0 %25.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ widz
  Poniedziałek, 29.08

  Reportaż w TV sprawiał wrażenie bardzo stronniczego, nie było powiedziane praktycznie nic o chłopaku. Jedyny fakt to nazwanie brzydko jedną z wychowawczyń. Zachowanie wychowawczyni jeżeli faktycznie miało miejsce jest bardzo nieodpowiednie.

 2. 2
  --3
  ~ tratwa-kuropatwa
  Poniedziałek, 29.08

  Głupi i tendencyjny program-nie wierzę w żadne tego typu rewelację-ta dobrotliwa pani redaktor i dziecko z patologii i nizin społecznych, któremu zawsze dzieje się krzywda.Temat ewidentnie nakręcany przez kogoś, aby dokopać dyrektorce. Nie znam dyrektorki, ale współczuję jej-tak samo wiosną zaszczuto dyrektorkę z gim nr 2 i nikt nie stanął w jej obronie, obrzydlistwo, ale cóż mamy czas donosicieli, lepszych niż w czasach matki komuny. Pani się nie da Pani Dyrektor, pozdrawiam.

 3. 3
  --1
  ~ jan-49
  Wtorek, 30.08

  tendencyjny program i zerujacych na niewiedzy redaktorzynow ktorzy chyba nie mieli stycznosci z tymi bachorami z marginesu to co oni wyrabiaja i jak sie zachowuja to zadymy kiboli to pikus

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3751399517059