Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Już wiemy! To "anioł" z CSE Światowid pokieruje biurem Prezydenta Elbląga

27.09.2012, 19:06:04 Rozmiar tekstu: A A A
Już wiemy! To
fot. archiwum redakcji

W środę, 26 września, w Biuletynie Informacji Publicznej opublikowano wyniki kolejnego konkursu ogłoszonego przez Urząd Miejski. Tym razem chodziło o stanowisko Kierownika Biura Prezydenta Elbląga. Wygrała go Magdalena Chałupa, która przez ostatnie 11 lat pracowała w CSE „Światowid”.

W uzasadnieniu podanym w BIP-ie czytamy, że "Pani Magdalena Chałupa spełnia kryteria wymagane do pracy na ww. stanowisku, wykazała się niezbędną wiedzą z zakresu objętego naborem, co może zapewnić prawidłowe wykonywanie zadań".

Przypomnijmy, że wśród postawionych wymagań, oprócz dyspozycyjności, odporności na stres i wysokiej kulturze osobistej, znalazło się m.in. wyższe wykształcenie (bez określenia preferowanych kierunków), minimum 4-letni staż pracy (w tym co najmniej roczny staż w jednostkach organizacyjnych samorządu terytorialnego), znajomość w stopniu komunikatywnym jednego z języków obcych obowiązujących w Unii Europejskiej, umiejętność sporządzania pism, wystąpień i tekstów informacyjnych oraz znajomość ustawy o samorządzie gminnym, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, ustawy o dostępie do informacji publicznej, ustawy o pracownikach samorządowych, zasad protokołu dyplomatycznego i savoir vivre.

Wymagano także ukończenia kursów z zakresu funkcjonowania sekretariatu, zarządzania zespołem ludzkim, znajomości problematyki funkcjonowania samorządu terytorialnego, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku oraz stażu pracy w administracji publicznej.

Od 2001 roku Magdalena Chałupa pracowała w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, gdzie ostatnio pełniła funkcję starszego specjalisty ds. sekretariatu. Choć na razie nie dysponujemy informacjami na temat wykształcenia i doświadczenia zawodowego Magdaleny Chałupy, na stronie „Światowida” w dziale "Pracownicy" znaleźliśmy jej opis - "Bez problemów radzi sobie z obsługą sekretariatu - potrafi tak zorganizować pracę, że nie zapomina ani o terminach, przygotowania dokumentów, ani o ważnych spotkaniach szefa, a robi to odbierając w międzyczasie kilka telefonów i profesjonalnie obsługując interesantów. A przy tym jest zawsze uśmiechnięta! .... I nikt nie wie, jak ona to robi... Jeśli dodać do tego pełnienie obowiązków mamy Hani i Wojtka oraz zawsze staranny wygląd, mamy pełen obraz anioła;)".

Nic dodać, nic ująć. Z siłami nadprzyrodzonymi trudno wszak konkurować.
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 24

%45.8 %54.2


Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +32
  ~ fasola won
  Czwartek, 27.09

  jedno słowo_ ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. 2
  +20
  ~ Dyrektor
  Czwartek, 27.09

  Na stanowisko kierownika nie jest potrzebny staż kierowniczy????

 3. 3
  +10
  ~ Gohla
  Czwartek, 27.09

  Brawo. Aniooolowie sie raaaduja...

 4. 4
  +15
  ~ kuźnia kadr
  Czwartek, 27.09

  toć to centrum europejskie jest, Światowid zresztą, nie

 5. 5
  +3
  ~ hiroł
  Czwartek, 27.09

  Aniele Boży, Stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój. Rano, w wieczór, w dzień i w nocy Bądź mi zawsze ku pomocy. Strzeż duszy i ciała mego

 6. 6
  +19
  ~ mac
  Czwartek, 27.09

  To chyba komedia Alternatywy 4- z Aniołową w roli głownej

 7. 7
  +14
  ~ może to moja wina
  Czwartek, 27.09

  wszedłem na stronę światowida i im wyżej tam te foty prócz Czyzyka oczywiście, ociekaja seksem, to dziwne,że oni maja tam tak wykonywane foty, to jest chore, pomijam facetów, ale czesć zdjęć ma bardzo dziwny odbiór

 8. 8
  +14
  ~ rewelka
  Czwartek, 27.09

  Świetny artykuł! Zwłaszcza końcówka :D

 9. 9
  +13
  ~ toSka///
  Czwartek, 27.09

  czy w Swiatowidzie jeszcze ktoś został ,?,teraz Światowid będzie w UM ,zaoszczędzimy na utrzymaniu tej instytucji.Teraz zlikwidować Świadowid bo nie jest potrzebny,stołki już obsadzone

 10. 10
  +11
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 27.09

  CSE Światowid - Kuźnia karier

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1909530162811