Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ tom
  Piątek, 28.09

  jaki konkurs banda nowaczyka pnie sie do pszodu

 2. 2
  +20
  ~ też tam byłam
  Piątek, 28.09

  Pracowałam w tej firmie, która wydaje się wszystkim Eldorado....na szczęście odeszłam i wierzcie mi, że nie chciała bym by życie mnie zmusiło do powrotu. Dużo osób z tej firmy odchodzi i nie tylko do UM i wierzcie mi, że mają powody. Znam takie osoby, które wybrały bezrobocie niż pozostanie w światowidzie.

 3. 3
  +11
  ~ W
  Piątek, 28.09

  widać sekretarka z domu kultury ma wprowadzić nieco ogłady w otoczenie prezydenta. Zaskakujące jest jednak to, że wybrano osobę o miernym wykształceniu do zarządzania ludźmi w sercu UM. Czy sekretarka z domu kultury da radę na takim stanowisku? A z drugiej strony dziw, że p. prezydent nie widzi nic złego w tym, że jest osaczany przez ludzi mających dług wdzięczności wobec jednego człowieka, byłego pracodawcy... A jeśli plany ucieczki stąd nie wypalą?

 4. 4
  +3
  ~ haheho
  Piątek, 28.09

  Wsciekla wez rozped i lomotnij lbem o scianr. To pozwoli nabrac ci trzezwego ogladu i ustawi twoja ostatnia szara komorke we wlasciwej pozycji - horyzontalnej. No to do nastepnej bzdury wsciekla, bywaj niespelniona gwiazdo socjometryczna.

 5. 5
  +8
  ~ zombi
  Sobota, 29.09

  Mr. Big - wymień czytelnikom działania prezydenta, o których piszesz. Ja się przyznaję nie znam a śledzę może ślimak ? Może poszukiwanie inwestorów w Dubaju, Chinach, Rosji, Francji ? Może idiotyczne z wybojami, kałużami i prowadzące kontrapasy do nikąd ? Nie wiem oświeć mnie chłopie !

 6. 6
  --16
  ~ miś
  Sobota, 29.09

  Ojojo, frustraci,frustraci....sa leki na to, skonsultujcie się z lekarzem lub farmaceutą....

 7. 7
  +11
  ~ Maria
  Sobota, 29.09

  takie konkursy to fikcja ale przynajmniej są organizowane. W 21 Oddziale Gospodarczym przy ul. Łęczyckiej jak nie jesteś byłym żołnierzem lub żona żołnierza to zero szans na pracę. Nie jest ważne czy masz przydatne kwalifikacje. Ważne jest czy masz znajomości.To jedyne kryterium. Ci którzy poszli na emerytury i są zatrudnieni w 21 WOG ( idą na emeryturę i są pewni , że mają tam miejsce ) blokują miejsca pracy tym którzy czekają na zatrudnienie i są bez pracy. Młodzi ludzie np. po Ekonomiku czekają na danie im szansy. Przecież tam w WOG takich ludzi potrzeba . Dlaczego tak się dzieje?????. Skoro poszedłeś z własnej woli na emeryturę żołnierzu to wypoczywaj. Daj pracę innym tym którzy jej potrzebują. Dziwny to kraj, że kolesiostwo i układy rozwalają Naszą gospodarkę. rządzą.

 8. 8
  +7
  ~ wit
  Sobota, 29.09

  no to kto teraz pracuje w śWIATOWIDZIE jak wszyscy przeszli do ratusza?

 9. 9
  +14
  ~ Były Emblong
  Sobota, 29.09

  W CSE "Światowid" pracuje masa ludzi bogu ducha winna politycznym układom jej szefa. Tanecznym krokiem wprowadzają na stołeczki miejskie ludzi zbędnych i mało kumatych, ale zawsze wiernych PŁO. Żenada w tym umierającym mieście. Teraz tylko czekać aż Pan od puszczania filmów zostanie wybitnym krytykiem "oskarowym" Jedna wielka banda kumotrów szyszkowników w tym mieście się szarogęsi.

 10. 10
  +15
  ~ śmiechu warte
  Niedziela, 30.09

  proszę pamiętać, że w Światowidzie istnieje jedyny w POLSCE i pewnie świecie "gabinet dyrektora", który ma a jakże swojego kierownika.Marny dom kultury jak ministerstwo.Ale przecież pan Marszałek Protas ma pewne zobowiązania i tego nie chce widzieć

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1575629711151