Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --19
  ~ Pan Skalmar
  Piątek, 28.09

  Tak jak bardzo daleko mi do ekipy rządzącej i przy poprzednich nominacjach miałem - że tak to ujmę - wątpliwości, to w przypadku Pani Magdy mogę z całą pewnością stwierdzić, że to bardzo dobry "transfer" dla UM. W świetle poprzednich zatrudnień oraz towarzyszących im negatywnych komentarzy Pani Magdzie będzie trudno udowodnić swoją wartość, ale wierzę, że jej się uda, bo tak poważnie traktujących powierzone im zadania a przy tym życzliwych ludzi jest niestety niezbyt wiele. Zdają sobie sprawę, że dostanę same "negatywy" i krytyczne komentarze, ale czasem trzeba się przyjrzeć sprawie indywidualnie.

 2. 2
  +15
  ~ kogut
  Piątek, 28.09

  to juz nie JAJA-to cała ferma kurza z JAJAMI !!!!

 3. 3
  +18
  ~ Hulajnogowiec
  Piątek, 28.09

  To sitwa i klan mafijny. Kolejne machloje. Wychodzi na to że drabinka awansu wygląda tak: najpierw etat w Światowidzie, później awans na intratne stanowisko do UM.

 4. 4
  +11
  ~ Tomek
  Piątek, 28.09

  Nie anioł a raczej diabeł !!!

 5. 5
  +19
  ~ Szogun
  Piątek, 28.09

  Nie jest żadna tajemnicą, że "ławka" PO jest wyjątkowo krótka w Elblagu! Aż dziw, ze wygrali wybory!!! No ćóż cała nadzieja w emigrantach z Chin naprawdę warto nad tym się zastanowić!!! Od 1945 roku nad tym miastem ciąży fatum?

 6. 6
  +21
  ~ Witek z Jadzią
  Piątek, 28.09

  Obsadzanie stanowisk w UM Elbląg bardzo przypomina PZPN. Mają tam jakiegoś fryzjera na miejscu ? Nie ździwie sie jak zamiast przyśpiewek j.. , j.. PZPN usłyszymy j... , j... UM

 7. 7
  +21
  ~ Tytus
  Piątek, 28.09

  Do Pana Skalmara - jeśli ta pani Magda to taki ANIOŁ, to dlaczego przyjmuje stanowisko w sposób kumoterski , po protekcji ??? Fala nominacji od Czyżyka osiągnęła najwyższy stopień tupetu i bezczelności .Nawet nie starają się zachować odrobiny pozorów i przyzwoitości. Konkursy na stanowiska w UM to farsa, ale temu "aniołowi " widać to nie przeszkadza....Osób wartościowych, które sumiennie wykonują swoje obowiązki jest bardzo wiele, ale to nie znaczy ,że tylko dlatego mają dostać pracę nieuczciwie poza konkursem...

 8. 8
  0
  ~ Wowka
  Piątek, 28.09

  Rozmowa o Szatanie! Polecam rozmowę z profesorem Albertem Krąpcem - największym polskim Metafizykiem, a potem zadumajcie się http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=v6jng7DEsok .

 9. 9
  +23
  ~ lolo
  Piątek, 28.09

  Kolejny skandal w UM Elbląg...Odwołać Nowaczyka!!!!

 10. 10
  --24
  ~ Iza.
  Piątek, 28.09

  Tylko debile i idioci pomyślą, że tak jawnie Czyżyk by rozdawał nominację- jak ktoś się zna na polityce to wie, że w inny sposób ewentualnie takie rzeczy się odbywają.....-oj Elbląg , Elbląg- wybraliście to macie- a gwarantuje wam , że następne wybory również PO weźmie:):)!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2930099964142