Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ racjonalny
  Czwartek, 27.09

  ludzie to jest marnotrawienie ludzkiego potencjału i kapitału, nalezy UM w Elblagu przenieść do Swiatowida , koszty są bardzo niskie bo wystraczy plakietki poprzekręcać i już, po kiego diabla robic te konkursy/ po co to?

 2. 2
  +24
  ~ elblążanin
  Czwartek, 27.09

  Skandal, granda, żenada oraz pytanie kto rządzi tym miastem ? skoro wszystkie stanowiska obsadza Czyżyk Panie Nowaczyk czy Pan nadal jest Preydentem mojego- naszego miasta?????? Czy Pan ma j...ja? Czy Prezydentem już powinien być Czyżyk? Kim Pan jest Panie Grzegorzu w tej grze, czy tylko pionkiem?

 3. 3
  +21
  ~ nord
  Czwartek, 27.09

  Nowaczyk i jego ekipa po prostu lecą po bandzie ,wiedzą na co sobie mogą bezkarnie pozwolić , to się nadaje po prostu do telewizji.Zapraszamy TVN 24 do Elbląga. .A radni PiS na to patrzą i milczą.bo żona pracuje w Urzędzie . Elbląg robi się coraz większą dziurą , a dla RODZINY to Eldorado.

 4. 4
  +20
  ~ tygodnik film
  Czwartek, 27.09

  "Jaś Fasola - nadciąga totalna ustawka" - elbląska premiera trwa

 5. 5
  +11
  ~ złośliwy
  Czwartek, 27.09

  No cóż... Beton i to mocno zbrojony. Jedyne co mi przychodzi do głowy, jako komentarz.

 6. 6
  +21
  ~ sajmon
  Czwartek, 27.09

  już Rutkowski kilka lat temu mawiał "wiesz z kim tańczysz?!"....artykuł bomba....gratulacje dla autorki

 7. 7
  +13
  ~ zombi
  Piątek, 28.09

  Pytania konkursowe - 1 - jaki biuletyn wydaje UM. 2 - jak brzmi nazwisko prezydenta.

 8. 8
  +13
  ~ jaca
  Piątek, 28.09

  "POPIS" to trafne określenie na 2 partie rządzące. Pamiętajmy przy wyborach żeby więcej takiego POPISU nie bylo. Autorowi gratuluję artykułu. Może kolejnym tematem będzie Elbląski Port ? i spółka rządząca Portem ? skąd się wzieła ? dlaczego sowiecka ? etc etc...

 9. 9
  +18
  ~ Ajax
  Piątek, 28.09

  Fajny artykuł, a zwłaszcza fragment - cytuje "Bez problemów radzi sobie z obsługą sekretariatu - potrafi tak zorganizować pracę, że nie zapomina ani o terminach" Fajne, jakby łaskę robiła czy co? Ha...ha - mają poczucie humoru w CSE Światowid.

 10. 10
  +3
  ~ Mr. Big
  Piątek, 28.09

  Poważny kryzys związany z ostatnimi nominacjami powoduje, że prezydent miasta boryka się obecnie ze sporym problemem wizerunkowym swojej ekipy i swojego rządu w mieście. O ile wcześniejsze nominacje miały jeszcze pokrycie w odpowiednich kompetencjach nowych pracowników, to od czasu Pilichowskiego w MPO mamy prawdziwy festiwal nietrafionych zatrudnień. Te osoby (Pilichowski, Laska, Chałupa) mogą poważnie rzutować na całkiem w sumie niezłą kadencję prezydenta (bo wiele działań podjętych było w tym mieście potrzebnych). Niestety "tancerze" mogą ten reformatorski wizerunek popsuć i przyćmić poprzednie dokonania władzy w drugiej połowie kadencji.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2819941043854