Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Wyścigi na Kalbarze dla dzieci i dorosłych

16.08.2022, 12:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wyścigi na Kalbarze dla dzieci i dorosłych
Fot. MOSiR

Hulaj-Nóżka za nami, ale wszystkich fanów jazdy na rowerkach biegowych, hulajnogach i rolkach zapraszamy ponownie na atrakcyjną imprezę. W sobotę, 20 sierpnia, od godziny 11 na Torze Wrotkarskim Kalbar wystartują bowiem zawody o nazwie „Kalbar na okrągło” w ramach Wakacji z MOSiR-em. Na starcie pojawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.


Imprezę rozpoczną dzieci, poruszający się na rowerkach biegowych. One pojadą na dystansie 150 metrów. Później na torze pojawią się najmłodsi amatorzy hulajnóg. Dla nich przygotowano trasy 200 i 333 metrowe (1 okrążenie na torze). Wszystkie dzieci będą startować wspólnie w danej kategorii wiekowej (system startów będzie jednak zależał od liczby osób w danej kategorii). Następnie dzieci i młodzież będą ścigać się na rolkach. Ci uczestnicy, od 7-15 lat, będą rywalizować na dystansie 333 metrów (1 okrążenie na torze). Każdy otrzyma pamiątkowy medal, a trójka najszybszych w danej kategorii także dodatkową niespodziankę.


Dla starszej młodzieży i dorosłych odbędą się starty tylko na rolkach. Przygotowane zostaną oddzielne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn. W każdej z tych kategorii uczestnicy pojadą na dwa okrążenia toru. Trzy najszybsze osoby otrzymają statuetki.


Zgłoszenia do zawodów „Kalbar na okrągło” przyjmowane są do piątku, 19 sierpnia, do godz. 12, poprzez wypełnienie formularza Google. Formularz dla dzieci na rowerkach biegowych, hulajnogach i rolkach dostępny jest tutaj. Natomiast formularz dla młodzieży i dorosłych na rolkach tutaj. Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.


Impreza przeprowadzona będzie według przykładowego programu (dopuszczalne są przesunięcia czasowe, wynikające ze specyfiki organizacji):


10:00-11:00 – Biuro Zawodów, punkt informacyjny, zapisy, wydawanie numerów
10:50-10:55 – Otwarcie zawodów, przywitanie uczestników, odprawa techniczna
11:00-11:15 – start dzieci na rowerkach biegowych (dzieci do 2 lat) i dekoracja (dopuszcza się start z rodzicami/opiekunami)
11:20-12:20 – start dzieci na hulajnogach w poszczególnych kategoriach wiekowych (dzieci 3-4 lata, dopuszcza się start z rodzicami/opiekunami, 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat) i dekoracja
12:25-12:55 – start dzieci na rolkach w poszczególnych kategoriach wiekowych (7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat) i dekoracja
13:00-13:30 – start dorosłych na rolkach w poszczególnych kategoriach ( 16+ kobiety, 16+ mężczyźni) i dekoracja.


Obowiązywać będzie limit uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu zawodów także będzie możliwość zapisania się, gdy będą jeszcze wolne miejsca.

 

MOSiR
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Maaalu
  Wtorek, 16.08

  Po raz kolejny szykuje się fajna impreza ale widzę w systemie duży minus ponieważ chłopcy rywalizują razem z dziewczynami. Czasami na podium załapie się jedna dziewczynka ale rzadko dlatego powinno być osobno tak jak u dorosłych kobiety i mężczyźni osobno.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91101813316345