Niedziela, 9.08.2020, Imieniny: Klara, Roman, Romuald
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Dziś w Lublinie Olimpia rozpoczyna walkę o II ligę. Zapraszamy o godz. 15:00 na relację LIVE

11.06.2016, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś w Lublinie Olimpia rozpoczyna walkę o II ligę. Zapraszamy o godz. 15:00 na relację LIVE

Dziś  11. czerwca 2016 o godz. 15:00 rozpocznie się w Lublinie pierwszy mecz barażowy o awans do II ligi pomiędzy Motorem Lublin i Olimpią Elbląg. Redakcja info.elblag.pl przeprowadzi z tego meczu tekstową relację LIVE

PRZEJDŹ DO RELACJI LIVE Z MECZU MOTOR LUBLIN - OLIMPIA ELBLĄG

Mecze barażowe to wielkie emocje. Możemy już zapomnieć o 34 kolejkach ligowych, które w tej chwili nie mają już znaczenia. Dla obu drużyn liczą się tylko najbliższe dwa mecze, które wyłonią jedną drużynę, dla której będzie to udany sezon. W Lublinie faworytem są gospodarze, którym będą sprzyjać licznie zgromadzeni kibice, na nowoczesnym stadionie. Tak też oceniają szanse bukmacherzy. Jedna z firm wycenia szansę Motoru na 1 do 2 (za każdą złotówkę postawioną na Motor otrzymamy 2 zł), z kolei za złotówkę postawioną na Olimpię otrzymamy 3,25 zł. Remis wycenieany jest na 3,30. Jednak na boisku nie będzie decydować matematyka, a piłkarskie umiejętności. Liczymy, że nasza drużyna wróci z Lublina z korzystnym wynikiem, który postawi Olimpię w roli faworyta w meczu rewanżowym.

Początek meczu Motor Lublin - Olimpia Elbląg w sobotę 11. czerwca 2016 o godz. 15:00 w Lublinie

Dla tych kibiców, którzy nie będą mogli pojechać do Lublina przygotowaliśmy niespodziankę. Na stadionie Motoru Lublin będzie nasz dziennikarz, który  przeprowadzi tekstową relację LIVE z Lublina. Na meczu będzie także redakcyjny fotoreporter, który uwieczni na zdjęciach najciekawsze momenty spotkania.

PRZEJDŹ DO RELACJI LIVE Z MECZU MOTOR LUBLIN - OLIMPIA ELBLĄG

Mecz rewanżowy odbędzie się w środę 15. czerwca o 17:00 w Elbląg. W związku z dużym zainteresowaniem Olimpia prowadzi przedsprzedaż biletów na to spotkanie:
 

 • przedsprzedaż wejściówek na to spotkanie trwać będzie w następujące dni: środa 08.06., czwartek 09.06., piątek 10.06, a także poniedziałek 13.06. i wtorek 14.06.;
 • przedsprzedaż prowadzona będzie w Budynku Klubowym przy Agrykola 8 w godzinach od 10:00 do 16:00 i w Budynku Klubowym przy Moniuszki od 17:00 do 19:00;
 • ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą na trybunę A i B po 10 złotych na łuk 5 złotych. W dniu meczowym ceny na trybunę A i B po 15 złotych, na łuk po 10 złotych. Trybuna VIP zostanie wyłączona ze sprzedaży wejściówek;
 • piłkarze zrzeszeni w Akademii Olimpia Elbląg bilety w przedsprzedaży nabywają  za 1 zł, a ich rodzicie, dziadkowie i rodzeństwo po 5 zł. Wszyscy członkowie Akademii Olimpia Elbląg zajmują miejsca na trybunie B w sektorze B3 (od ulicy Agrykola). W dniu meczowym bilety w cenach 15 zł trybuny A i B, 10 zł łuk;
 • karnety na mecz barażowy nie obowiązują.
   


III liga podlasko-warmińsko-mazurska - sezon 2015/2016 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ jaro
  Sobota, 11.06

  Emigracja liczy na live na YT a nie jak dziś porazka ....

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.