Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

III liga podlasko-warmińsko-mazurska - 2015/2016


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Elbląg 34 86 27 5 2 115 - 17
2. Huragan Morąg 34 79 25 4 5 79 - 22
3. MKS Ełk 34 78 24 6 4 77 - 23
4. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 70 21 7 6 80 - 32
5. ŁKS 1926 Łomża 34 65 20 5 9 70 - 35
6. Sokół Ostróda 34 59 18 5 11 68 - 49
7. Jagiellonia II Białystok 34 54 16 6 12 55 - 37
8. Concordia Elbląg 34 52 16 4 14 48 - 42
9. Wissa Szczuczyn 34 51 15 6 13 52 - 44
10. Znicz Biała Piska 34 50 13 11 10 55 - 43
11. GKS Wikielec 34 42 11 9 14 52 - 56
12. Warmia Grajewo 34 41 12 5 17 49 - 72
13. Rominta Gołdap 34 35 9 8 17 43 - 55
14. MKS Korsze 34 29 8 5 21 27 - 90
15. Olimpia Olsztynek 34 23 7 2 25 20 - 79
16. KS Wasilków 34 22 6 4 24 40 - 79
17. Granica Kętrzyn 34 18 5 3 26 29 - 104
18. Start Działdowo 34 14 3 5 26 19 - 99



1. kolejka - 8/9. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
Granica Kętrzyn 1 : 5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec 1 : 3 Warmia Grajewo
Huragan Morąg 1 : 0 Jagiellonia II Białystok
Wissa Szczuczyn 2 : 0 Concordia Elbląg 8. sierpnia 2015 17:00
Olimpia Elbląg 3 : 0 Start Działdowo 8. sierpnia 2015 18:00
Znicz Biała Piska 1 : 0 MKS Ełk
Rominta Gołdap 2 : 0 Olimpia Olsztynek
KS Wasilków 0 : 1 ŁKS 1926 Łomża
MKS Korsze 1 : 3 Sokół Ostróda
2. kolejka - 12. sierpnia 2015 (Środa)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 : 1 Sokół Ostróda
ŁKS 1926 Łomża 3 : 2 MKS Korsze
Olimpia Olsztynek 1 : 0 KS Wasilków
MKS Ełk 1 : 0 Rominta Gołdap
Start Działdowo 0 : 5 Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg 0 : 0 Olimpia Elbląg 12. sierpnia 2015 18:00
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo 0 : 3 Huragan Morąg
Granica Kętrzyn 0 : 1 GKS Wikielec
3. kolejka - 15/16. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
GKS Wikielec 0 : 0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Huragan Morąg 2 : 0 Granica Kętrzyn
Wissa Szczuczyn 0 : 1 Warmia Grajewo
Olimpia Elbląg 5 : 1 Jagiellonia II Białystok 16. sierpnia 2015 16:00
Znicz Biała Piska 0 : 1 Concordia Elbląg 15. sierpnia 2015 13:00
Rominta Gołdap 7 : 0 Start Działdowo
KS Wasilków 1 : 3 MKS Ełk
MKS Korsze 0 : 4 Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda 2 : 1 ŁKS 1926 Łomża
4. kolejka - 22/23. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 : 2 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Olsztynek 1 : 2 Sokół Ostróda
MKS Ełk 4 : 0 MKS Korsze
Start Działdowo 1 : 1 KS Wasilków
Concordia Elbląg 5 : 1 Rominta Gołdap 22. sierpnia 2015 16:00
Jagiellonia II Białystok 3 : 2 Znicz Biała Piska
Warmia Grajewo 0 : 7 Olimpia Elbląg 22. sierpnia 2015 16:00
Granica Kętrzyn 1 : 1 Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec 0 : 2 Huragan Morąg
5. kolejka - 26. sierpnia 2015 (Środa)
Huragan Morąg 0 : 1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wissa Szczuczyn 2 : 2 GKS Wikielec
Olimpia Elbląg 3 : 0 Granica Kętrzyn 26. sierpnia 2015 17:00
Znicz Biała Piska 1 : 1 Warmia Grajewo
Rominta Gołdap 1 : 1 Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków 3 : 3 Concordia Elbląg 26. sierpnia 2015 17:00
MKS Korsze 1 : 0 Start Działdowo
Sokół Ostróda 3 : 2 MKS Ełk
ŁKS 1926 Łomża 2 : 1 Olimpia Olsztynek
6. kolejka - 29/30. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 : 1 Olimpia Olsztynek
MKS Ełk 2 : 1 ŁKS 1926 Łomża
Start Działdowo 0 : 5 Sokół Ostróda
Concordia Elbląg 4 : 0 MKS Korsze 29. sierpnia 2015 16:00
Jagiellonia II Białystok 1 : 0 KS Wasilków
Warmia Grajewo 1 : 2 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 0 : 1 Znicz Biała Piska
GKS Wikielec 0 : 4 Olimpia Elbląg 29. sierpnia 2015 17:00
Huragan Morąg 2 : 1 Wissa Szczuczyn
7. kolejka - 5/6. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Wissa Szczuczyn 3 : 1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Elbląg 1 : 0 Huragan Morąg 5. września 2015 17:00
Znicz Biała Piska 4 : 1 GKS Wikielec
Rominta Gołdap 2 : 0 Granica Kętrzyn
KS Wasilków 1 : 1 Warmia Grajewo
MKS Korsze 1 : 4 Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda 2 : 1 Concordia Elbląg 5. września 2015 18:00
ŁKS 1926 Łomża 3 : 0 Start Działdowo
Olimpia Olsztynek 1 : 5 MKS Ełk
8. kolejka - 12/13. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 3 MKS Ełk
Start Działdowo 3 : 2 Olimpia Olsztynek
Concordia Elbląg 0 : 3 ŁKS 1926 Łomża 12. września 2015 16:00
Jagiellonia II Białystok 2 : 1 Sokół Ostróda
Warmia Grajewo 4 : 0 MKS Korsze
Granica Kętrzyn 1 : 4 KS Wasilków
GKS Wikielec 3 : 3 Rominta Gołdap
Huragan Morąg 4 : 0 Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn 0 : 4 Olimpia Elbląg 12. września 2015 17:00
9. kolejka - 19/20. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 0 : 0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19. września 2015 16:00
Znicz Biała Piska 2 : 2 Wissa Szczuczyn
Rominta Gołdap 2 : 2 Huragan Morąg
KS Wasilków 1 : 0 GKS Wikielec
MKS Korsze 1 : 0 Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda 3 : 0 Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża 3 : 4 Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek 2 : 1 Concordia Elbląg 19. września 2015 16:30
MKS Ełk 3 : 0 Start Działdowo
10. kolejka - 26/27. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 : 0 Start Działdowo
Concordia Elbląg 0 : 2 MKS Ełk 27. września 2015 16:00
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Olimpia Olsztynek
Warmia Grajewo 0 : 3 ŁKS 1926 Łomża
Granica Kętrzyn 3 : 5 Sokół Ostróda
GKS Wikielec 2 : 0 MKS Korsze
Huragan Morąg 2 : 1 KS Wasilków
Wissa Szczuczyn 2 : 1 Rominta Gołdap
Olimpia Elbląg 0 : 0 Znicz Biała Piska 26. września 2015 16:00
11. kolejka - 3/4. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Znicz Biała Piska 2 : 2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap 0 : 3 Olimpia Elbląg 3. października 2015 16:00
KS Wasilków 3 : 1 Wissa Szczuczyn
MKS Korsze 1 : 3 Huragan Morąg
Sokół Ostróda 3 : 2 GKS Wikielec
ŁKS 1926 Łomża 3 : 0 Granica Kętrzyn
Olimpia Olsztynek 1 : 0 Warmia Grajewo
MKS Ełk 0 : 1 Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo 1 : 3 Concordia Elbląg 3. października 2015 16:00
12. kolejka - 10/11. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 0 Concordia Elbląg 10. października 2015 16:00
Jagiellonia II Białystok 0 : 0 Start Działdowo
Warmia Grajewo 0 : 2 MKS Ełk
Granica Kętrzyn 1 : 2 Olimpia Olsztynek
GKS Wikielec 1 : 5 ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg 1 : 3 Sokół Ostróda
Wissa Szczuczyn 4 : 0 MKS Korsze
Olimpia Elbląg 4 : 1 KS Wasilków 10. października 2015 16:00
Znicz Biała Piska 1 : 1 Rominta Gołdap
13. kolejka - 17/18. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Rominta Gołdap 0 : 1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków 1 : 2 Znicz Biała Piska
MKS Korsze 0 : 11 Olimpia Elbląg 17. października 2015 15:30
Sokół Ostróda 1 : 3 Wissa Szczuczyn
ŁKS 1926 Łomża 1 : 1 Huragan Morąg
Olimpia Olsztynek 1 : 1 GKS Wikielec
MKS Ełk 5 : 0 Granica Kętrzyn
Start Działdowo 1 : 1 Warmia Grajewo
Concordia Elbląg 0 : 1 Jagiellonia II Białystok 17. października 2015 15:30
14. kolejka - 24/25. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 : 0 Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo 1 : 2 Concordia Elbląg 24. października 2015 15:00
Granica Kętrzyn 3 : 1 Start Działdowo
GKS Wikielec 0 : 1 MKS Ełk
Huragan Morąg 4 : 0 Olimpia Olsztynek
Wissa Szczuczyn 0 : 3 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Elbląg 1 : 0 Sokół Ostróda 24. października 2015 15:00
Znicz Biała Piska 2 : 0 MKS Korsze
Rominta Gołdap 2 : 0 KS Wasilków
15. kolejka - 31. października 2015 (Sobota)
KS Wasilków 1 : 2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze 0 : 0 Rominta Gołdap
Sokół Ostróda 0 : 1 Znicz Biała Piska
ŁKS 1926 Łomża 1 : 4 Olimpia Elbląg 31. października 2015 13:00
Olimpia Olsztynek 0 : 1 Wissa Szczuczyn
MKS Ełk 1 : 1 Huragan Morąg
Start Działdowo 1 : 2 GKS Wikielec
Concordia Elbląg 2 : 0 Granica Kętrzyn 31. października 2015 14:00
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 Warmia Grajewo
16. kolejka - 7/8. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 : 0 Warmia Grajewo
Granica Kętrzyn 0 : 2 Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec 1 : 2 Concordia Elbląg 7. listopada 2015 14:00
Huragan Morąg 4 : 0 Start Działdowo
Wissa Szczuczyn 1 : 2 MKS Ełk
Olimpia Elbląg 2 : 1 Olimpia Olsztynek 7. listopada 2015 13:00
Znicz Biała Piska 4 : 2 ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap 3 : 6 Sokół Ostróda
KS Wasilków 1 : 2 MKS Korsze
17. kolejka - 11. listopada 2015 (Środa)
MKS Korsze 0 : 5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda 4 : 1 KS Wasilków
ŁKS 1926 Łomża 3 : 1 Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek 0 : 0 Znicz Biała Piska
MKS Ełk 2 : 1 Olimpia Elbląg 11. listopada 2015 13:00
Start Działdowo 2 : 2 Wissa Szczuczyn
Concordia Elbląg 2 : 0 Huragan Morąg 11. listopada 2015 13:30
Jagiellonia II Białystok 3 : 1 GKS Wikielec
Warmia Grajewo 5 : 1 Granica Kętrzyn
18. kolejka - 14/15. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 : 0 Granica Kętrzyn
Warmia Grajewo 1 : 4 GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 0 : 2 Wissa Szczuczyn 14. listopada 2015 13:30
Start Działdowo 0 : 7 Olimpia Elbląg 14. listopada 2015 13:30
MKS Ełk 2 : 0 Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek 1 : 0 Rominta Gołdap
ŁKS 1926 Łomża 4 : 1 KS Wasilków
Sokół Ostróda 1 : 1 MKS Korsze
19. kolejka - 21/22. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
Sokół Ostróda 3 : 3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze 1 : 0 ŁKS 1926 Łomża 13. kwietnia 2016
KS Wasilków 4 : 0 Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap 1 : 1 MKS Ełk
Znicz Biała Piska 4 : 0 Start Działdowo
Olimpia Elbląg 5 : 0 Concordia Elbląg 22. listopada 2015 13:00
Wissa Szczuczyn 3 : 0 Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg 4 : 0 Warmia Grajewo
GKS Wikielec 7 : 0 Granica Kętrzyn
20. kolejka - 12/13. marca 2016 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 : 1 GKS Wikielec
Granica Kętrzyn 0 : 3 Huragan Morąg
Warmia Grajewo 1 : 1 Wissa Szczuczyn
Jagiellonia II Białystok 1 : 2 Olimpia Elbląg 13. marca 2016 13:00
Concordia Elbląg 0 : 0 Znicz Biała Piska 12. marca 2016 15:30
Start Działdowo 0 : 1 Rominta Gołdap
MKS Ełk 1 : 1 KS Wasilków
Olimpia Olsztynek 0 : 3 MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża 1 : 0 Sokół Ostróda
21. kolejka - 19/20. marca 2016 (Sobota / Niedziela)
ŁKS 1926 Łomża 2 : 1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda 3 : 0 Olimpia Olsztynek
MKS Korsze 0 : 3 MKS Ełk 20. kwietnia 2016
KS Wasilków 1 : 3 Start Działdowo
Rominta Gołdap 0 : 2 Concordia Elbląg 19. marca 2016 15:30
Znicz Biała Piska 1 : 3 Jagiellonia II Białystok 11. maja 2016
Olimpia Elbląg 4 : 0 Warmia Grajewo 19. marca 2016 15:00
Wissa Szczuczyn 3 : 0 Granica Kętrzyn 25. maja 2016
Huragan Morąg 2 : 0 GKS Wikielec
22. kolejka - 26. marca 2016 (Sobota)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 4 Huragan Morąg
GKS Wikielec 2 : 0 Wissa Szczuczyn
Granica Kętrzyn 1 : 7 Olimpia Elbląg 25. marca 2016 15:30
Warmia Grajewo 2 : 0 Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok 2 : 0 Rominta Gołdap
Concordia Elbląg 3 : 1 KS Wasilków 25. marca 2016 15:30
Start Działdowo 0 : 1 MKS Korsze
MKS Ełk 3 : 0 Sokół Ostróda
Olimpia Olsztynek 0 : 3 ŁKS 1926 Łomża
23. kolejka - 2/3. kwietnia 2016 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Olsztynek 0 : 3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS 1926 Łomża 0 : 0 MKS Ełk
Sokół Ostróda 2 : 0 Start Działdowo
MKS Korsze 2 : 5 Concordia Elbląg 2. kwietnia 2016 16:00
KS Wasilków 0 : 5 Jagiellonia II Białystok
Rominta Gołdap 3 : 0 Warmia Grajewo
Znicz Biała Piska 3 : 1 Granica Kętrzyn
Olimpia Elbląg 2 : 2 GKS Wikielec 2. kwietnia 2016 16:00
Wissa Szczuczyn 0 : 1 Huragan Morąg
24. kolejka - 9/10. kwietnia 2016 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 0 Wissa Szczuczyn
Huragan Morąg 3 : 1 Olimpia Elbląg 9. kwietnia 2016 16:00
GKS Wikielec 1 : 1 Znicz Biała Piska
Granica Kętrzyn 1 : 3 Rominta Gołdap
Warmia Grajewo 2 : 1 KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 MKS Korsze
Concordia Elbląg 0 : 2 Sokół Ostróda 10. kwietnia 2016 13:00
Start Działdowo 0 : 2 ŁKS 1926 Łomża
MKS Ełk 3 : 0 Olimpia Olsztynek
25. kolejka - 16/17. kwietnia 2016 (Sobota / Niedziela)
MKS Ełk 1 : 0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Olsztynek 0 : 3 Start Działdowo
ŁKS 1926 Łomża 0 : 2 Concordia Elbląg 16. kwietnia 2016 16:00
Sokół Ostróda 1 : 0 Jagiellonia II Białystok
MKS Korsze 4 : 2 Warmia Grajewo
KS Wasilków 1 : 3 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap 2 : 2 GKS Wikielec
Znicz Biała Piska 1 : 2 Huragan Morąg
Olimpia Elbląg 4 : 2 Wissa Szczuczyn 16. kwietnia 2016 17:00
26. kolejka - 23/24. kwietnia 2016 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 1 Olimpia Elbląg 23. kwietnia 2016 15:00
Wissa Szczuczyn 2 : 1 Znicz Biała Piska
Huragan Morąg 2 : 0 Rominta Gołdap
GKS Wikielec 3 : 0 KS Wasilków
Granica Kętrzyn 1 : 0 MKS Korsze
Warmia Grajewo 2 : 1 Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok 0 : 0 ŁKS 1926 Łomża
Concordia Elbląg 3 : 0 Olimpia Olsztynek
Start Działdowo 0 : 1 MKS Ełk
27. kolejka - 2016-04-30 / 2016-05-01 (Sobota / Niedziela)
Start Działdowo 0 : 3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Ełk 1 : 0 Concordia Elbląg 30. kwietnia 2016 17:00
Olimpia Olsztynek 0 : 3 Jagiellonia II Białystok
ŁKS 1926 Łomża 3 : 0 Warmia Grajewo
Sokół Ostróda 2 : 2 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 1 : 1 GKS Wikielec
KS Wasilków 1 : 4 Huragan Morąg
Rominta Gołdap 0 : 2 Wissa Szczuczyn 1. czerwca 2016
Znicz Biała Piska 0 : 2 Olimpia Elbląg 30. kwietnia 2016 16:00
28. kolejka - 3. maja 2016 (Wtorek)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 : 2 Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg 2 : 0 Rominta Gołdap 3. maja 2016 17:00
Wissa Szczuczyn 4 : 0 KS Wasilków
Huragan Morąg 5 : 0 MKS Korsze
GKS Wikielec 1 : 1 Sokół Ostróda
Granica Kętrzyn 0 : 4 ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo 3 : 0 Olimpia Olsztynek
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 MKS Ełk
Concordia Elbląg 1 : 0 Start Działdowo 3. maja 2016 13:00
29. kolejka - 7/8. maja 2016 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 0 : 1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7. maja 2016 17:00
Start Działdowo 0 : 6 Jagiellonia II Białystok
MKS Ełk 5 : 0 Warmia Grajewo
Olimpia Olsztynek 0 : 3 Granica Kętrzyn
ŁKS 1926 Łomża 0 : 1 GKS Wikielec
Sokół Ostróda 0 : 3 Huragan Morąg
MKS Korsze 1 : 0 Wissa Szczuczyn
KS Wasilków 0 : 4 Olimpia Elbląg 7. maja 2016 16:00
Rominta Gołdap 0 : 0 Znicz Biała Piska
30. kolejka - 14/15. maja 2016 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 : 1 Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska 5 : 2 KS Wasilków
Olimpia Elbląg 7 : 0 MKS Korsze 14. maja 2016 17:00
Wissa Szczuczyn 1 : 1 Sokół Ostróda
Huragan Morąg 1 : 2 ŁKS 1926 Łomża
GKS Wikielec 3 : 0 Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn 0 : 7 MKS Ełk
Warmia Grajewo 9 : 1 Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Concordia Elbląg 15. maja 2016 15:00
31. kolejka - 18. maja 2016 (Środa)
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg 1 : 2 Warmia Grajewo 18. maja 2016 17:00
Start Działdowo 1 : 1 Granica Kętrzyn
MKS Ełk 5 : 0 GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek 0 : 3 Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża 4 : 0 Wissa Szczuczyn
Sokół Ostróda 0 : 3 Olimpia Elbląg 18. maja 2016 20:00
MKS Korsze 2 : 2 Znicz Biała Piska
KS Wasilków 3 : 0 Rominta Gołdap
32. kolejka - 21/22. maja 2016 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 : 0 KS Wasilków
Rominta Gołdap 2 : 1 MKS Korsze
Znicz Biała Piska 3 : 1 Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg 2 : 1 ŁKS 1926 Łomża 22. maja 2016 17:00
Wissa Szczuczyn 3 : 0 Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg 2 : 2 MKS Ełk
GKS Wikielec 5 : 0 Start Działdowo
Granica Kętrzyn 2 : 4 Concordia Elbląg 21. maja 2016 17:00
Warmia Grajewo 3 : 0 Jagiellonia II Białystok
33. kolejka - 28/29. maja 2016 (Sobota / Niedziela)
Warmia Grajewo 3 : 2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jagiellonia II Białystok 6 : 1 Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg 0 : 1 GKS Wikielec 28. maja 2016 12:00
Start Działdowo 1 : 3 Huragan Morąg
MKS Ełk 3 : 0 Wissa Szczuczyn
Olimpia Olsztynek 0 : 3 Olimpia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża 1 : 1 Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda 2 : 1 Rominta Gołdap
MKS Korsze 0 : 4 KS Wasilków
34. kolejka - 4/5. czerwca 2016 (Sobota / Niedziela)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 : 0 MKS Korsze
KS Wasilków 0 : 4 Sokół Ostróda
Rominta Gołdap 1 : 3 ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska 3 : 0 Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg 6 : 0 MKS Ełk 4. czerwca 2016 16:00
Wissa Szczuczyn 3 : 0 Start Działdowo
Huragan Morąg 4 : 0 Concordia Elbląg 4. czerwca 2016 16:00
GKS Wikielec 0 : 3 Jagiellonia II Białystok
Granica Kętrzyn 2 : 0 Warmia Grajewo
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.