Wtorek, 20.10.2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Biuro poselskie Moniki Falej ma funkcjonować całą dobę

21.01.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Biuro poselskie Moniki Falej ma funkcjonować całą dobę
Fot. Ryszard Biel
Na 3 lutego zapowiedziano otwarcie w Elblągu biura poselskiego Moniki Falej. - Chcemy funkcjonować całą dobę. Zarówno w godzinach pracy, po pracy, jak i elektronicznie, telefonicznie, przez całą dobę, bo czasem pewne sprawy wymagają szybkiej interwencji – zapowiedział Ryszard Klim, dyrektor biura.
 
- To, że 3 lutego uruchamiamy biuro nie oznacza, że już nie funkcjonujemy – stwierdził Ryszard Klim. - Mamy cały szereg poważnych spraw, którymi się już zajmujemy.
 
Biuro Moniki Falej ma współpracować z innymi biurami elbląskich posłów. - Pierwsze kontakty zostały nawiązane po to, aby poprzez biura poselskie dojść do parlamentarzystów. Chcemy wspólnie realizować szerokie tematy – zapowiedział Ryszard Klim.
 
Z jakimi biurami poselskimi udało się nawiązać współpracę? - To był wstępny kontakt, zapoznawczy – zaznaczył Ryszard Klim. - Są biura, które dopiero powstają, tak jak nasze, ale są też biura mocno osiadłe. Byłem w biurze posła Polskiego Stronnictwa Ludowego Zbigniewa Ziejewskiego oraz w biurze posła Prawa i Sprawiedliwości Jerzego Wilka.
 
 
Tutaj jest różnica pokoleniowa, bo w tych biurach są młodzi pracownicy, ale chcę obiecać, że również te młode pokolenie będzie w naszym biurze. A i nasze doświadczenie, nie co starszych, będzie służyło, aby przekładać konkretne działania
 
– podkreślił Ryszard Klim.
 
Jak zapewniał Ryszard Klim to nie koniec wizyt. W planach są odwiedziny kolejnych biur. - Czas najwyższy zrobić coś wspólnie, a nie każdy w swoim kierunku tak, jak to dobitnie pokazała nam poprzednia kadencja – stwierdził.
 
 
Chcemy, aby tak też funkcjonował Zespół Parlamentarny. Jesteśmy już po wstępnych rozmowach, aby problemy związane z regionem również na wszystkich Klubach, które są w Sejmie były prezentowane i aby siła tego regionu była pokazywana
 
– zaznaczyła Monika Falej.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --19
  ~ Mayk
  Wtorek, 21.01

  Można cała dobę donosić na Polskie.

 2. 2
  +17
  ~ To jest cała doba
  Wtorek, 21.01

  Uważasz że lepiej było słuchać bzdur Macierewicza w USA o wybuchających parówkach w Tupolewie . Szybko zapomnieliście jak całymi godzinami karmiono nas obrzydliwymi kłamstwami i oskarżeniami . Teraz liczą się kłamstwa i nagonka ludzi Kurskiego w TVP i TVP info

 3. 3
  +4
  ~ J-23
  Wtorek, 21.01

  To kto będzie urzędował w biurze Pani Monika Falej, czy Pan Klim?

 4. 4
  +8
  ~ ikiv
  Wtorek, 21.01

  Za pracę w nocy należy się dodatek.

 5. 5
  +13
  ~ Martą
  Wtorek, 21.01

  Nie donoszą tylko walczą aby nie dopuścić do uwstecznienia i terroru oraz szczucia i wzniecania nienawisci wśród Polaków bo to ohydne praktyki stosowane przez chorych i niedowartościowanych ludzi, bo chamstwo , brak kultury i terror zawsze charakteryzuje słabego

 6. 6
  --2
  ~ BLE
  Wtorek, 21.01

  Komu te bajeczki, spadajcie.

 7. 7
  +4
  ~ TWÓJ Kumpel
  Wtorek, 21.01

  Pani Moniko nie współpracować tylko z Wilkiem PIS bo to jest partia bez kultury, kłamcy, oraz nic nie robią dla naszego miasta. To nie jest dobra partia.

 8. 8
  --3
  ~ Ochroniarz
  Wtorek, 21.01

  Ta praca będzie veygksdska tak. Biuro będzie zamknięte. A wnioski będą przyjmowane dj skrzynkę oj telefony odbierane i zapisywane info przez ochroniarza na dzień następny, o. I tak to będzie okuratnie tu tego,de besta

 9. 9
  0
  ~ lecz hemoroidy
  Wtorek, 21.01

  lewica na telefon

 10. 10
  +2
  ~ babcia
  Wtorek, 21.01

  przeczytalam 3 razy ,ale nie znalazlam odresu ,ani telefonu do biura , ktore będzie dzialalo juz za parę dni . Cóż starość .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.589809179306