Sobota, 15.08.2020, Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Poseł Zbigniew Ziejewski otworzył biuro w Elblągu: To największe miasto tego regionu i tu jest najwięcej problemów

10.01.2020, 16:05:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poseł Zbigniew Ziejewski otworzył biuro w Elblągu: To największe miasto tego regionu i tu jest najwięcej problemów
Fot. Ryszard Biel
Zgodnie z zapowiedzią, Zbigniew Ziejewski otworzył biuro poselskie w Elblągu. Reprezentant Polskiego Stronnictwa Ludowego na dzisiejszą uroczystość zaprosił wielu polityków, w tym prezesa PSL Władysława Kosiniaka – Kamysza.
 
Poseł Zbigniew Ziejewski na otwarcie zaprosił także m.in. Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina, Prezydenta Elbląga Witold Wróblewskiego oraz Wiceprezydenta Elbląga Edwarda Pietrulewicza.
 
Głos jako pierwszy zabrał prezes PSL, który ubiega się o urząd Prezydenta RP. - To już mój kolejny raz w Elblągu. Czuję się tu, jak u siebie – stwierdził Władysław Kosiniak – Kamysz.
 
W swoim przemówieniu prezes PSL odniósł się m.in. do sytuacji polskich żołnierzy w Iraku czy obecnej walce z pożarem w Australii. - To są bardzo ważne tematy, o których trzeba rozmawiać nie tylko we własnej bańce – zaznaczył. - Nie należy zamknąć się tylko we własnym pałacu i rozmawiać tylko i wyłącznie ze swoim środowiskiem politycznym. Niestety nie ma otwartości Prezydenta Dudy na rozmowy z opozycją, która reprezentuje miliony wyborów.
 
- Więcej głosów w roku 2019, w wyborach parlamentarnych padło na partie będące dzisiaj w opozycji – na nas, na Koalicję Obywatelską, na Lewicę czy Konfederację niż na partię rządzącą – podkreślił Władysław Kosiniak- Kamysz. - My wzywamy do dialogu. Chcemy współpracy na rzecz jednolitego stanowiska w sprawach międzynarodowych. To jest niezwykle ważne, abyśmy mówili jednym głosem.
 
 
Dlatego jestem dzisiaj tutaj, aby nie tylko w Warszawie, ale w różnych miejscach w Polsce mówić o współpracy, o dialogu, o porozumieniu. Takie miejsce do dyskusji, przestrzeń otwarta będzie też tutaj, w biurze posła Zbigniewa Ziejewskiego. Tutaj będzie można skorzystać z porad prawnych. Prawo jest coraz bardziej skomplikowane i coraz więcej aktów prawnych stanowi problem dla przedsiębiorców i pracowników. Trzeba tłumacza, którzy przełoży to na życie codzienne. Tutaj będzie można się zgłaszać
 
– zapewniał Władysław Kosiniak-Kamysz.
 
 
Dlaczego poseł Zbigniew Ziejewski zdecydował się otworzyć biuro w naszym mieście? - Jest to największe miasto tego regionu i tu jest najwięcej problemów i tymi problemami chcemy się zająć. Jest mi bliska przedsiębiorczość, bo sam prowadzę mały biznes, dlatego będziemy wychodzić do przedsiębiorców – zapewniał poseł.
 
 
Mam nadzieję, że to nowo otwarte biuro, przestrzenne, z dobrze zarządzającą kadrą, wszystkie problemy mieszkańców tego regionu, będą w tym biurze rozwiązywane. A jeśli się nie da to będziemy przenosić je na wyższe szczeble
 
– zapewniał Zbigniew Ziejewski.
 
Biuro posła Zbigniewa Ziejewskiego mieści się przy ul. Nowowiejska 3a lokal 8.
Czynne będzie od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00.
 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Po co
  Piątek, 10.01

  Elblag to nie wieś ze PSL tu otwiera biura ,pomyłka wieś to olsztyn tam wasze miejsce.

 2. 2
  +4
  ~ niebojesie
  Piątek, 10.01

  Dla czere....

 3. 3
  +9
  ~ Corleone
  Piątek, 10.01

  Rodzina.

 4. 4
  +12
  ~ Nerwus
  Piątek, 10.01

  A po jaką cholerę tu chlopki? To nie wiocha , chyba?na papierze i mapie wciaz jeszcze miasto

 5. 5
  --11
  ~ Zenobia
  Piątek, 10.01

  Jedyny kandydat, który Was zauważa, inni mają Was w głębokiej i ciemnej du.... I żal wam drodzy piszący, że wasz kandydat nawet nie wie gdzie jest Elbląg. Widać, że nasz prezydent jest w bardzo dobrych stosunkach z panem Kamyszem, który już kilka razy był w naszym mieście. To chyba oznacza że nasz prezydent, i nasze miasto liczy się. A ile razy był pan Kamysz w Olsztynie ostatni, bo jakoś nie przypominam takich informacji.

 6. 6
  --13
  ~ mieszkanka
  Piątek, 10.01

  Plus dla PSL za otwarcie się dla elblążan .PIS ma dwa biura i jakoś działania nie widać.

 7. 7
  +6
  ~ głos dla władzia
  Piątek, 10.01

  Cała wierchuszka psl z kozłem i czerepakiem. Był też właściciel tragarza tabliczek z napisem "kosiniak kamysz". Teraz radny Pruszak wie dlaczego nikt się ciepłem nie zajmuje - funkcyjni zajmują się stawianiem na członka (partii :) ), a nie na pracę z etatu, wyboru, powołania. Czy mina czerepaka i kozła, gustlika i władka jest radosna? Wyglądają jak podczas przeszukania przez sb w latach 50- tych. Biuro i on- poseł , załatwią problemy miasta i mieszkańców. Zamiast okrzyku "kozioł jest nagi" będzie nowe hasło "poseł -cudotwórca na prezydenta miasta". Jednak wszyscy, panie też , wyglądają jakby mieli biegunkę kolejnej kampanii. A dlaczego więcławska się nie odwdzięcza?

 8. 8
  +10
  ~ użyteczna Zenobia Chmielnicka
  Piątek, 10.01

  ~Zenobio = czerepaku - jaki jest efekt wizyt psl dla miasta? Bo dla członków efekt jest - stoją. Dalej ten sam bełkot zamiast faktów, konkretów. Pis, Po, Psl, - niezależnie od ilości biur cóż zrobili ci złotouści dla mieszkańców poza satysfakcją dla członków (teraz psl)? Nie wystarczy wołać że "przybył Piłsudski" czy oznajmiać odwiedziny Trzech Króli . Ważne jest co zostawili miastu poza darami dla lewej strony Rubna. W Olsztynie nikt Władka w mieście nie przyjmie, bo tam obcinają członkostwo psl . Gustlik bywa w Elblągu a teraz też władek z przyczyn towarzyskich i po głosy licząc na powtórkę z jesieni. Obawiam się, że wynik więcławskiej , to wszystko co w mieście dostanie władek. Gdyby miasto coś z tej wizyty miało, to może wynik czerepaka. Portas bywał przed wyborami i gdzie jest?

 9. 9
  --11
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 10.01

  Fani ławeczki i wina owocowego w ataku.... Siareczka zaległa w szarych komórkach i wypaliła neuroniki ? Jaka piękna pogoń paru hejterów za rozumem . Szkoda że bezsensowna jak paralityczne postrzeganie świata przez pryzmat Wiłkowyj. Raz piszecie że Elbląg to wieś teraz że to nie wieś... O co kaman - schiza dopada wiejskich filozofów czy delirka zakłóca zdolność ostrego widzenia rzeczywistości ? PSL to już nie partia chłopska a niejeden chłop częściej odwiedza kino teatr czy operę niż tacy konsumenci kultury jak wy moi drodzy.... Ktoś zapomniał że imć Wróblewski w II turze dostał ponad 70% głosów ? Wątroba widać wam wysiada a wy dalej za wszelką cenę chcecie o tym wyniku zapomnieć . Wracajcie do rzeczywistości mimo że to daleka droga..

 10. 10
  --11
  ~ Widmo
  Piątek, 10.01

  Ktoś chyba sporo srebrników dostaje od prezesa i jedynej słusznej partii, jak wszyscy z niej tak i ten wypisujacy biedny pełen złości pisze, bo co ma lepszego chory człek do roboty. A i tak PSL wygra i Władek, a kozlowi, czerepakowi i całej pojeździe twoich bohaterów możesz buty wyczyścić, jak Ci pozwolą, choć pewnie nie, bo język masz brązowy pewnie od liczenia partii.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.