Sobota, 26.11.2022, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Lista ulic, które wymagają naprawy stale rośnie. Sprawdziliśmy stan 10 z nich – zobacz zdjęcia

14.02.2022, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Lista ulic, które wymagają naprawy stale rośnie. Sprawdziliśmy stan 10 z nich – zobacz zdjęcia
Fot. Redakcja

Pod jednym z naszych artykułów pojawiło się ponad 40 komentarzy, w których elblążanie podawali konkretne przykłady elbląskich ulic wymagających natychmiastowej naprawy. Sprawdziliśmy dziesięć z nich.

Nasi czytelnicy wielokrotnie podkreślali w komentarzach, że w naszym mieście ciężko znaleźć ulice, które nie wymagają remontu. - Cały Elbląg jest taki rozp****y jak ser... - stwierdził p. Krystian.
 

Mam nadzieję, że nadejdą takie czasy, że się prokurator weźmie za tych, co za te drogi są odpowiedzialni, bo kierowcy nie skupiają się na bezpiecznej jeździe tylko na tym, aby sobie auta nie rozp****ć

 

– zaznaczył p. Tomek.
 

Ciekawiej jest jak popada śnieg. Nigdy nie wiadomo w co się władujemy i co urwiemy. PS. Gdzie mogę wysłać fakturę za prostowanie felgi?

 

- zapytał p. Grzegorz.

- Więcej dziur niż dróg. Dziwi mnie tylko, że nawet załatanie takiej konkretnej wyrwy na ruchliwej ulicy zajmuje im z miesiąc – stwierdził p. Sebastian.

Niestety elblążanie bez problemu byli w stanie podawać przykłady ulic wymagających natychmiastowej naprawy. - Chełmońskiego to istny slalom dziury zaznaczyli słupkami - stwierdziła p. Grażyna.

- Daszyńskiego.... zapraszamy można urwać koło.. - dodała p. Alicja.

- A odcinek Komeńskiego od Grunwaldzkiej do skrzyżowania z Kochanowskiego to tak samo ser szwajcarski – p. Ania.

- Zapraszam na ulice Artyleryjska w bok od fantastycznej ulicy Saperów. Tam jest masakra. Saperów zaraz zrobią, bo wojsko jeździ. Ale na Artyleryjskiej można jedynie granaty wrzucić- zaznaczył p. Radek.

- Okrzei – dramat, Daszyńskiego – dramat, Fromborska - dramat – wymieniała p. Ania.

- To zapraszam na Jasną. Tam dopiero można sobie zawieszenie rozwalić. Dwa, trzy razy dziennie i po 3 miesiącach straszne luzy w zawieszeniu. Tragedia – zgłosił p. Łukasz.

- Na Słonecznej ruchoma kratka przy studzience deszczowej, od zeszłego roku, dudni jak przejedzie samochód. Postawiono znak i tak stoi. Brak słów. Same dziury w jezdni, slalomem trzeba jeździć ! - zauważa p. Bogumiła.


 

Ul. Ogrodowa miała być zrobiona w 2008 roku, a wygląda masakra slamsy wstyd wszędzie stoi woda załamane rury burzowe dziury w nawierzchni jezdni i śmierdzi, bo wszędzie nasrane po psach

 

– podkreślił p. Stanisław.

- Ogrodowa jedna i druga łącznie z polna... Któregoś pięknego dnia zostawię tu koło – dodała p. Natalia popierając p. Stanisława.

Przykładów było więcej, dlatego zdecydowaliśmy się odwiedzić 10 ulic. Efekty można zobaczyć na zdjęciach. Zapytaliśmy Urząd Miasta o plany związane z tymi ulicami. Kiedy dziury znikną z tych miejsc? Do temat powrócimy.Poniżej pokazujemy aktualny stan ulic: Artyleryjska, Ogrodowa, Plac Wolności, Janowska, Andrzeja Struga, Okrzei, Rechniewskiego, Szucha, Metalowców, Sucharskiego.

 

 

ul. Artyleryjska

 


ul. Ogrodowa

 

 


ul. Plac Wolności

 

ul. Janowska

 


ul. Andrzeja Struga

 


ul.Okrzei

 


ul. Rechniewskiego
 


ul. Szucha
 

ul. Metalowców

 

ul.Sucharskiego

 

Poniżej galeria zdjęć pokazująca stan nawierzchni opisanych ulic.

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 77

%98.7 %1.3


Galeria / Dziury na elbląskich ulicach ( zdjęć 40 )
Dodano: 2022-02-11 | Fot. Redakcja
0

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +115
  ~ Jak to JEST
  Piątek, 11.02

  Sa dwa równorzędne miasta Elbląg i olsztyn ale. W ELBLĄGU jak jest widzimy a w olsztynie budują ulica po ulicy od nowa. A może trzeba w trybie natychmiastowym zwolnić rządzących Elblągiem. I to na zawsze .

 2. 2
  +83
  ~ !!!
  Piątek, 11.02

  Brak słów. SKANDAL

 3. 3
  +81
  ~ widz
  Piątek, 11.02

  łatwiej zrobić listę ulic,które nie wymagają remontu.napewno będzie krótsza.

 4. 4
  --125
  ~ Kierowca
  Piątek, 11.02

  Przecież to są boczne drogi o co tyle paniki. Przyjdzie wiosna jak co roku ruszą remonty. Główne drogi w mieście są w przyzwoitym stanie.

 5. 5
  --3
  ~ Anka
  Piątek, 11.02

  PiS i Polski Ład zabrał pieniądze samorządom w tym Elblągowi to za co robić remonty czy nowe drogi ????

 6. 6
  --83
  ~ Zainteresowany
  Piątek, 11.02

  Widać, że drogi są i były łatane. Trzeba milionów aby je przebudować czy wyremontować kładąc asfalt na całej drodze. Lepiej tak jak dziś gdy jest mało pieniędzy robić główne drogi takie jak Browarna.

 7. 7
  +54
  ~ też kierowca
  Piątek, 11.02

  Do Kierowca. Boczne to ty masz ale lusterka w samochodzie. Info już pisało o wielu innych głównych ulicach. Wszędzie są dziury trzeba bardzo ostrożnie jeżdzić aby w nie nie wjechać. Grunwaldzka, Piłsudskiego, Robotnicza itd

 8. 8
  --80
  ~ Rozsądna
  Piątek, 11.02

  To są osiedlowe drogi , takie jak Plac Wolności, Janowska. W zimę łatwo krytykować , zawsze pojawiają się dziury, wiosną po remontach nie będzie problemu. Przecież teraz nie ma sensu łatać.

 9. 9
  --7
  ~ Olsztyn
  Piątek, 11.02

  Do Jak to jest. Olsztyn jest miastem wojewódzkim . I zawsze tam będzie więcej pieniędzy. Ale i tam są dziury w drogach jak w całej Polsce w okresie zimowo- wiosennym.

 10. 10
  +14
  ~ Chełmońskiego
  Piątek, 11.02

  Chełmońskiego to droga na moim osiedlu za Politechnika, spółdzielnia mieszkaniowa nią zarządza. Niech spółdzielnie zaczną też dbać o drogi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3596980571747