Sobota, 25.03.2023, Imieniny: Maria, Wienczyslaw, Ireneusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Dziury na ulicy Legionów. Czytelnik: Ktoś je wreszcie załata?

26.01.2022, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziury na ulicy Legionów. Czytelnik: Ktoś je wreszcie załata?
Fot. Nadesłane

Kierowcy narzekają na dziury w elbląskich ulicach. Tym razem Czytelnik info.elblag.pl zwraca uwagę na sytuację przy ul. Legionów. 

 

Stan niektórych elbląskich ulic budzi duże zastrzeżenia kierowców. Jednym z przykładów jest ul. Legionów. Jak widać, na fotografiach przesłanych do redakcji przez Czytelnika, dziury w jezdni mogą tam znacznie uprzykrzyć jazdę. 

 

Czy ktoś wreszcie załata dziury na ulicy Legionów

 

- pyta autor zdjęć. 

 

Pisaliśmy już o dziurawych, elbląskich ulicach. To problem np. na ul. Hetmańskiej, przy skrzyżowaniu z ul. 1 Maja. W tej sprawie poprzednio apelował inny Czytelnik. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 13

%100.0 %0.0


Galeria / Dziury na elbląskich ulicach. Ulica Legionów ( zdjęć 15 )
Dodano: 2022-01-26 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +21
  ~ EDI
  Środa, 26.01

  co na to kierowca harleya ktory chce budowac drogi asfaltowe przez bazantarnie? jak widac nie potrafi sobie poradczic z utrzymaniem drog juz istniejeacych. dziura na dziurze. mazurska dziurawa, grunwaldzka dziurawa, pilsudzkiego dziurawa, ogolna dziurawa, cala modrzewina pozapadane studzienki rozjechane przez tiry pedzace do magazynow browaru. jesli kierowca harleya nie potrafi utrzymac glownych arterii w miescie to co dopiero mniejsze uliczki? niekompetencja i niegospodarnosc az kluja w oczy.

 2. 2
  +17
  ~ Wkurzona
  Środa, 26.01

  Cala ta wies to jedna wielka dziura. Niech się Wróbel bujnie na Daszyńskiego, Donimirskich, Rechniewskeigo. Dramat to mało powiedziane. Ale pomniczek Marysi to priorytet w tej smutnej wsi.

 3. 3
  +8
  ~ mieszkanka
  Środa, 26.01

  ulica Okrzei tam to sa dziury

 4. 4
  +7
  ~ Kiszka
  Środa, 26.01

  Wstyd po prostu wstyd i wywalone pieniądze! Czy ktoś to monitoruje czy przysypia?

 5. 5
  +9
  ~ fiki miki
  Środa, 26.01

  Wszechobecny dziury, kupy psie, zwały piachu / piasek tak ochoczo był wysypywany z solą /. Ratuszowi czekają aż przyjdzie mróz, a śnieg zrobi "swoje" i będzie ... biało i czysto.

 6. 6
  +2
  ~ Bolo
  Środa, 26.01

  Zamiast pisać tu się żalić piszcie do właściwych urzędów by wreszcie zaczęli coś robić. Wszyscy o tym wiedzą co piszecie, samo pisanie więc nic nie da. zarząd dróg od dziur , epwik od włazów kanalizacyjnych.. od nich dopiero dowiecie się ciekawych rzeczy. gość z epwik powiedział mi że mam dostosować prędkość do zapadniętych studzienek... problem rozwiązany.

 7. 7
  --9
  ~ Mieszkanka
  Środa, 26.01

  Przecież dziury łatają, sama widziałam. Jest taka pogoda, że pojawiają się nowe. Mniej nerwów i noga z gazu. Nie ma tragedii jest dużo nowych nawierzchni. Pewnie załatają wg kolejności.

 8. 8
  +4
  ~ przed wyborami - stół
  Środa, 26.01

  A ten od łatania dziur ledwo zipie i bez maski sapie - nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu powoduje, że nie ma możliwości "pochylenia" się nad każdą dziurą. Prawda Marysiu?

 9. 9
  --5
  ~ Pytanie
  Środa, 26.01

  Przecież wystarczy zadzwonić i zgłosić zamiast pisać do mediów. Albo media powinny zadzwonić. Dopiero jak nic nie było zrobione albo nie było odpowiedzi to o tym pisać. Jako kierowca widzę, że dziury z poprzedniego artykułu były załatane. Czy info.elblag zadzwonił czy napisał do UM ?

 10. 10
  +7
  ~ Do pytanie
  Środa, 26.01

  Twoj tekst to czysta komedia -:) wesołek

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4584581851959