Poniedziałek, 3.10.2022, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Dziury na elbląskich ulicach. Czytelnik: Kiedy się to skończy? - zobacz zdjęcia

08.01.2022, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziury na elbląskich ulicach. Czytelnik: Kiedy się to skończy? - zobacz zdjęcia
Fot. AR GABO

Policja pilnuje przestrzegania przepisów o ruchu drogowym. Jeśli je łamiesz, płacisz wysoki mandat. I słusznie, należy przestrzegać przepisów. Jeśli jedziesz ulicą i nagle wpadasz kołami w dziurę myślisz, kiedy się to skończy? Kto za to odpowiada? - pyta czytelnik info.elblag.pl.


Zadzwonił telefon do naszej redakcji. W słuchawce głos bardzo zdenerwowanej osoby z prośbą o interwencję i przestrogę dla innych.

 

- Miałem problem ze swoim samochodem po wjechaniu w dziurę na skrzyżowaniu ul. Hetmańskiej z ul. 1-go Maja obok kantoru Silvant. Problem to jedno a koszty to drugie.

 

- poinformował zdenerwowany Czytelnik.

 

- Chcę przestrzec innych użytkowników, aby uważali, przemieszczając się ulicami Elbląga. Gzie są służby odpowiedzialne za naprawę i usuwanie tego typu uszkodzeń w jezdni?

- dodał Czytelnik

 

Informując naszą redakcję wkazał miejsca, które powinniśmy odwiedzić. To co zobaczyliśmy, nie komentując, pokazujemy na zdjęciach. Największe dziury miały głębokość 10 - 15 cm. Zdjęcia pokazują dziury na ul. Piłsudskiego,  Marymonckiej, Hetmańskiej, Ogrodowej, Polnej, al. Grunwaldzkiej, Kajki.
Przestrzegamy kierowców. Uważajcie! Niektóre miejsca są naprawdę niebezpieczne. Zdjęcia zostały wykonane w środę i czwartek. 


Uważajcie na  al.Gruwaldzkiej, skrzyżowaniu ul.Hetmańskiej z ul.1-go Maja i Marymonckiej.

 

BEZPIECZNEJ JAZDY ULICAMI ELBLĄGA!

 

 

Aktualizacja............................................................

Dziś ( 8 stycznia ), w godzinach popołudniowych do redakcji zadzwonił ponownie czytelnik i poinformował, że na skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Mickiewicza niebezpieczna dziura została wypełniona. Zdjęcie publikujemy aby pokazać jak wyglądało miejsce, które stwarzało niebezpieczeństwo dla kierujących autem.

 

Skrzyżowanie al.Grunwaldzkiej z ul.Mickiewicza

 

Skrzyżowanie ul. Hetmańskiej z ul.1-go Maja

 

Ul. Marymoncka

 

UL. Hetmańska

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 49

%98.0 %2.0


Galeria / Niebezpieczne dziury na elbląskich ulicach ( zdjęć 20 )
Dodano: 2022-01-08 | Fot. AR GABO
0

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +136
  ~ Upadły Harley
  Sobota, 08.01

  wazniejsze bylo wydanie kasy na pomnik niepodleglosci marysii k. niz jakas tam naprawa drogi

 2. 2
  --11
  ~ Kierowca wieloletni
  Sobota, 08.01

  Przejście kilka razy temperatury przez zero zawsze powoduje dziury w drogach. Tak jest we wszystkich miastach. Właśnie wróciłem z Olsztyna. Tam jest podobnie. W zimę naprawy dróg nic nie dadzą. Grudzień dał popalić wszystkim drogom.

 3. 3
  +8
  ~ Sól i woda
  Sobota, 08.01

  Sól dobija w Polsce drogi. Chcemy czarne jezdne jak jest mróz. Tak jest bezpieczniej. Potem są skutki. Sól niszczy asfalt. Woda rozsadza asfalt jak ponownie zamarza. I dziury gotowe.

 4. 4
  0
  ~ Wyborca
  Sobota, 08.01

  Jak Państwo zabrało pieniądze samorządom to skąd mają mieć na łatanie dziur i naprawę dróg ??? Na to potrzebne są miliony.

 5. 5
  +33
  ~ kierowca
  Sobota, 08.01

  Problem w tym że nie mamy czarnych dróg, a dziury po kolana prawie. Legionów, Piłsudskiego, Dąbka. Wszędzie - szkoda wymieniać

 6. 6
  +26
  ~ sly
  Sobota, 08.01

  Problem jest w tym że wykonawcy robią wszystko na od ***ol, jak by asfalt był położony na całej powierzchni bez jakichkolwiek uszczerbień, jak i studzienki to nie było by problemu. Jak nie będzie sumiennej i odpowiedzialnej kontroli problem będzie non stop

 7. 7
  +12
  ~ sly
  Sobota, 08.01

  Problem jest w tym że wykonawcy robią wszystko na od ***ol, jak by asfalt był położony na całej powierzchni bez jakichkolwiek uszczerbień, jak i studzienki to nie było by problemu. Jak nie będzie sumiennej i odpowiedzialnej kontroli problem będzie non stop

 8. 8
  +12
  ~ Mieszkanka Sadowej
  Sobota, 08.01

  Zerknijcie jeszcze na Komeńskiego. Jest coraz więcej dziur, a dzięki parkujacym na chodnikach (de facto w sposób nielegalny), nie da się ich nawet ominąć.

 9. 9
  +23
  ~ Wiesława
  Sobota, 08.01

  w dziurę na 1 zdjęciu co parę dni wjeżdzam nieopatrznie i nie rozumiem ,czemu przy firmach podległych Ratuszowi nie ma tzw. ekipy szybkiego reagowania do likwidacji max w ciągu 5- 7 dni takich dziur w ulicach naszego miasta . By byc dobrym prezydentem nie wystarczy siedzieć 8 godzin przy biurku , trzeba umieć tak dobrać sobie współpracowników , by samemu siedzieć ,a oni by lustrowali miasto i odnotowywali jego potrzeby do szybkiej naprawy .Tego w Elblagu nie widzę . Do całości elbląskiego , prowincjonalnego marazmu dopasowali się nieogarnięci radni z których max pięciu nadaje się do tej roboty , a reszta na zieloną trawkę . Szkoda ,że takie byle jakie mamy władze , bo miasto z potencjałem i świetnym położeniem , ale oni ciągna nas stale w dół .

 10. 10
  +36
  ~ rghj
  Sobota, 08.01

  W ogóle co to za patologia że nawet na nowych drogach w elblągu robią studzienki na środku asfaltu, które potem się zapadają i uszkadzają jezdnię

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1150178909302