Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Radny: Stan nawierzchni utrudnia bezpieczne poruszanie się pojazdami i zagraża bezpieczeństwu pieszych

24.02.2022, 17:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Radny: Stan nawierzchni utrudnia bezpieczne poruszanie się pojazdami i zagraża bezpieczeństwu pieszych
Fot. Redakcja

Ulica wewnętrzna przy ul. Saperów wymaga naprawy. - Aktualny stan nawierzchni utrudnia bezpieczne poruszanie się pojazdami oraz zagraża bezpieczeństwu pieszych i zmotoryzowanych uczestników ruchu – stwierdził Marek Osik, radny KWW Witolda Wróblewskiego.Marek Osik apelował o naprawę odcinka drogi znajdującej się przy ul. Saperów 14 E i 14 C.

 

Z drogi korzystają w dużej części dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia sportowe

 

– podkreślił Marek Osik.

Radny zwrócił się do Prezydenta Elbląga z prośbą o zaplanowanie i wykorzystanie niezbędnych prac remontowych poprawiających stan nawierzchni drogi. - Z uwagi na trudną sytuację finansową Gminy Miasto Elbląg realizacja zadania, o którym mowa mogła być przeprowadzona po zabezpieczeniu środków na ten cel – stwierdził Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.


 

Administratorem zabudowanej nieruchomości przy ul. Saperów 14 C jest Zarząd Budynków Komunalnych, który dokona bieżącej oceny stanu technicznego w zakresie wewnętrznych ciągów komunikacyjnych i ustali zakres koniecznych robót do wykonania

 

– zaznaczył Witold Wróblewski.Prezydent naszego miasta zapewnił również, że zostanie przeprowadzony przegląd ciągów komunikacyjnych w obrębie niezabudowanej działki przy Saperów 14 E, która należy do miejskiego zasobu nieruchomości.

 

Ostateczna realizacja zadania polegająca na remoncie nawierzchni nastąpi po zabezpieczeniu niezbędnych środków finansowych

 

– dodał Witold Wróblewski.

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / Dziury na elbląskich ulicach - ul. Saperów 14c I Saperów 14b ( zdjęć 28 )
Dodano: 2022-02-24 | Fot. Redakcja
0

Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Czwartek, 24.02

  Tak to jest z ,,mocą,,włodarzy miasta . W 1945 roku zakończyła się II wojna światowa czyli 77 - lat temu i nikt z rządzących nie ma ,,mocy,, możliwości ,uporania się z tak prozaicznym problemem - dziury na drogach, a jak przed wyborami to,, góry przenoszą,,kandydaci,a dziury - nie wiem wodą zalać z kranu czy żródlaną ?

 2. 2
  0
  ~ Bolk
  Czwartek, 24.02

  Ludzie, normalnie nie wierzę. Cały Elbląg jest w dziurach i wyrwach a wy jakiś jeden przykład dajecie... Nie nawidzę i nienawidzę tego miasta.

 3. 3
  +4
  ~ Upadły Harley
  Piątek, 25.02

  Ważne ulice są w gorszym stanie, ale ważne żeby kolesiom Wróblewskiego z PSL z urzędu pracy i starostwa zrobić ładną drogę wewnętrzną i parking. Skandal.....

 4. 4
  +4
  ~ w psl bez zmian
  Piątek, 25.02

  Cudowne odkrycie radnego i jeszcze lepsza wyjątkowo mądra odpowiedź Wróblewskiego. Gdyby Marysia miała chęć na łatanie takiej dziury to narzędzia i środki oraz metody i czas natychmiast by znalazł. Dla rodaków z Ukrainy jest wszystko z mojego podatku i bez mojej zgody na dziurawe miasto nie ma. Po co jest prezydent? Gdyby nie jego kosztowny fotel, to była by kasa na kilka dziur.

 5. 5
  +1
  ~ kek
  Piątek, 25.02

  Przecież jakby służby drogowe to dobrze załatały po zimie to na drugi rok nie mieli by co robić. Trzeba to zrobić tak aby za rok też pojawiła się dziura, będzie dziura to za rok będzie robota.

 6. 6
  +3
  ~ kij
  Piątek, 25.02

  Pan radny Osik najwyraźniej nie ma bezpośredniego kontaktu ze swoim pryncypałem, albo już zmienia opcję na NE2.0 radnego "celebrytę" Tołwińskiego? A swoją drogą dlaczego pan radny Osik nie wpłynie na pana Tomczyńskiego / który to obiecał że zmniejszone będą diety radnych /, aby wreszcie diety obniżyć?

 7. 7
  +1
  ~ Mieszkanieccc
  Piątek, 25.02

  Zapraszamy osiedle Szkolna, Janowska, Ślusarska, tam to już nie maprawie asfaltu. A środek miasta. Kiedy tam zrobi się cokolwiek?

 8. 8
  +1
  ~ do~ Bolk
  Piątek, 25.02

  Jedź do innych miast to przekonasz się ,że tam nie jest lepiej.

 9. 9
  +2
  ~ axz
  Piątek, 25.02

  Progi zwalniające ustawiane bez ładu i składu też utrudniają bezpieczne poruszanie się autem do tego przyczyniają się do nadmiernej eksplatacji zawieszenia może ktoś się tym zajmie jak gdzie i jakie progi są istalowane.

 10. 10
  0
  ~ obserwator
  Piątek, 25.02

  oj utrudnia,utrudnia.szczególnie na uliczkach wewnętrzych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.241415977478