Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Elbląg: Miasto planuje budowę dróg na Nowogródzkiej i Tarnopolskiej

22.08.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Miasto planuje budowę dróg na Nowogródzkiej i Tarnopolskiej

Na Bielanach przybywa budynków. Mieszkającym tam elblążanom Miasto chce zapewnić przyzwoity dojazd do domu i planuje budowę ulic Nowogródzkiej i Tarnopolskiej. Aktualnie szuka firmy, która wykona dokumentację projektową tej inwestycji.

 

Informacja o przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej pod nazwą: Budowa ul. Nowogródzkiej i Tarnopolskiej w Elblągu pojawiła się dziś (22 sierpnia) na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Elblągu.

 

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Nowogródzkiej długości około 410 m i ul. Tarnopolskiej długości około 195 m w zakres, której wchodzi między innymi: budowa drogi ul. Nowogródzkiej wraz z urządzeniami drogi, budowa drogi ul. Tarnopolskiej wraz z urządzeniami drogi, przebudowa skrzyżowania ul. Nowogródzkiej z ul. Okrężną i utwardzenie ciągu pieszego łączącego ul. Nowogródzką z ul. Fromborską

- czytamy w ogłoszeniu postępowania.

 

Na oferty chętnych Ratusz czeka do 2 września.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 22.08

  Burżuazyjni roszczeniowcy znowu w akcji, jeszcze się mało nachapali z publicznego grosza i naciągnęli hajsów z Tarcz Antykryzysowych, aspołeczne szkodniki. #TaxTheRich! 🖤🚩

 2. 2
  --2
  ~ kkk
  Poniedziałek, 22.08

  No wreszcie ratuszowi się ruszyli. Tym bardziej że jest tam Przerdszkole, a więc i zwiększone musi być bezpieczeństwo. A więc i chodnik i ścieżka rowerowa - na Fromborskiej ścieżka jest.

 3. 3
  +10
  ~ Qaz
  Poniedziałek, 22.08

  Ot biznes sprzedać działki developer wybuduje budynki sprzeda zarobi a po paru latach miasto wybuduje drogę Interes życia ?

 4. 4
  +9
  ~ janosik
  Poniedziałek, 22.08

  a Suwalska dalej pamieta "kocie łby" za hitlera....... podobnie z kilkoma innymi ulicami w bok od Niepodległości. Brawo włodarze.....

 5. 5
  +6
  ~ Hugo
  Poniedziałek, 22.08

  Deweloper powinien zrobić drogę. A nie teraz z podatków budować dla państwa do domeczków. To jest tylko droga aby dojechać do willi

 6. 6
  +4
  ~ Gość
  Poniedziałek, 22.08

  Rozumiem że jak wybuduje sobie dom w śodku pola to miasta zrobi mi drogę???

 7. 7
  +1
  ~ Wróbel
  Poniedziałek, 22.08

  Jeśli to ruszy z kopyta czyli Wróbel wyda nasza kasę na rzecz dewelopera trzego pogonić z urzędu

 8. 8
  +4
  ~ Ploterek
  Wtorek, 23.08

  To nie są drogi będące we własności mieszkańców tamtych domków i bloków, tylko miasta, więc do miasta należy obowiązek budowy drogi w odpowiednim standardzie, co nie zmienia faktu, że przy sprzedaży ziemi deweloperom lub wydawaniu pozwoleń, powinien być zawarty zapis udziału deweloperów w budowie nowych dróg

 9. 9
  +1
  ~ numeranci
  Wtorek, 23.08

  Co mogą zrobić, z facetami bez jaj, wybory. Kilka miesięcy wstecz prośba o te ulice została uznana w UM za fanaberie, podobnie jak naprawa plackowa ulic. okazało się że mieszkańcy tych ulic to dodatek do 1% który może zaważyć. jak to działa przekonali się na Zatorzu - mają most. Aż i tylko. Pamiętajcie, że to dopiero szukanie kredek do rysowania planu. Pamiętajcie też, że "on" dotrzymuje słowa "honoru". Pewnie wkrótce ruszy boisko przy SP 23.

 10. 10
  0
  ~ karabinnaskoble
  Środa, 24.08

  Okólnik w pierwszej kolejności!!! Tam deweloperó nie ma, ludzie za swoje budowali. Deweloperowi na rączkę ciągle się idzie. Banda łapówkowiczów w UM mamy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0861768722534