Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2024

Michał Missan obiecuje biuro konsultacji społecznych, pogotowie stomatologiczne, kartę mieszkańca Elbląga

26.02.2024, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Michał Missan obiecuje biuro konsultacji społecznych, pogotowie stomatologiczne, kartę mieszkańca Elbląga
Fot. AK

Platforma Obywatelska rozpoczęła dziś (26.02.) kampanię wyborczą. Kandydat na urząd Prezydenta Elbląga, obecny wiceprezydent Michał Missan przedstawił cztery pomysły na polepszenie sytuacji w Elblągu. - Będzie ich około 20. Będziemy je zdradzać na kolejnych spotkaniach – zapowiedział.
 

 

Hasło Michała Missana na te wybory brzmi „Tylko Elbląg”. - Ono mi będzie przyświecało nie tylko przez najbliższe tygodnie, ale przyświeca mi już dziś, od dawna i będzie przyświecało zawsze – mówił.
 

 

„Tylko Elbląg”, bo będziemy działali tak, aby Elbląg na tym korzystał. Wszystko, co będzie niekorzystne dla Elbląga będzie kwitowane tym hasłem - „Tylko Elbląg”

 

- zaznaczył Michał Missan.

 


Podczas spotkania Michał Missan zaprezentował cztery pomysły, które chciałby wprowadzić w Elblągu jeśli wygra wybory. - Ja nie obiecuję gruszek, czy tam innych owoców, wiecie co mam na myśli, na wierzbie – stwierdził.
 

 

Pierwszym konkretem, który chciałbym ogłosić, to w celu konsultacji wszystkich najważniejszych tematów w mieście utworze w Urzędzie Miejskim biuro konsultacji społecznych. Biuro dedykowane tylko do tego celu, aby mieszkańcy mogli się wypowiedzieć w różnych ważnych dla Elbląga sprawach

 

 

– opowiadał Michał Missan.

 


Nie zabrakło wątku elbląskiego portu. - W przypadku Elbląga skokiem rozwojowym jest w mojej ocenie uruchomienie w pełnym wymiarze naszego portu – zaznaczył. - Mamy deklarację z Morąga od pana premiera Donalda Tuska, że tor wodny do portu zostanie pogłębiony.

 

 

Jak zostanie pogłębiony to my jesteśmy tego beneficjentem jako port i będziemy z tego korzystali. Obiecuję wam, że ten port w najbliższej kadencji, jeśli elblążanki i elblążanie mi zaufają, ten port będzie działać w pełnym wymiarze

 

 

– mówił.
 


Michał Missan obiecał także uruchomienie pogotowia stomatologicznego. - Dzisiaj jestem po rozmowach z dyrektorem szpitala. Mam dane z NFZ-tu ile mogą nam zapłacić za dyżur takiego pogotowia stomatologicznego i mam pomysł w jaki sposób to dofinansować z samorządowych pieniędzy – dodał.


 

 

Pogotowie byłoby najprawdopodobniej w Szpitalu Miejskim, ale nie przesądziliśmy tego. Będzie ono bezpłatne oczywiście w zakresie usług, które podlegają pogotowiu, czyli jak sama nazwa mówi są to rzeczy nagłe

 

 

– zaznaczył Michał Missan.
 

 


Ostatnią deklaracją było powstanie karty mieszkańca Elbląga. - Będzie to karta uprawniająca osoby mieszkające w Elblągu, płacące podatki w Elblągu, nie wiem czy wszyscy kandydaci płacą, nie sprawdzałem. Ci, którzy płacą będą mieli zniżki na usługi w naszych podległych jednostkach i innych miejscach, które zaoferują nam firmy działające na terenie Elbląga – opowiadał Michał Missan. - Powstanie też aplikacja.

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Galeria / Konferencja Michała Missana ( zdjęć 28 )
Dodano: 2024-02-26 | Fot. AK
0

Komentarze do artykułu (79)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +128
  ~ Nie
  Poniedziałek, 26.02

  Niestety ale odpada totalnie w tym sezonie, nie przemawia do mnie po tylu tu latach ! Będzie zawsze kojarzony z ekipą na odejscie której czekamy !

 2. 2
  +101
  ~ Kleofas
  Poniedziałek, 26.02

  Wnuczek z babciami -:))

 3. 3
  +141
  ~ No
  Poniedziałek, 26.02

  Trzy razy NIE!

 4. 4
  +113
  ~ Taczki pod ratusz
  Poniedziałek, 26.02

  O proszę kolejne obiecanki cacanki. Tyle lat nic nie zrobił dla miasta i mieszkańców. Teraz się obudził bo dalej chce pierdzieć w stołek. Wstyd

 5. 5
  +36
  ~ Taczki pod ratusz
  Poniedziałek, 26.02

  O proszę kolejne obiecanki cacanki. Tyle lat nic nie zrobił dla miasta i mieszkańców. Teraz się obudził bo dalej chce pierdzieć w stołek. Wstyd

 6. 6
  +74
  ~ Słabe show
  Poniedziałek, 26.02

  PO nie ma tu juz szans, jakas slaba ta Promocja, głos niepewny , irytujący, Protas i reszta prestiżu nie dodaje ! Jakieś slabe to bylo bez polotu i pewności! A teksty typu gruszki i tego typu odniesienia zdecydowanie nie na miejscu !

 7. 7
  +50
  ~ Hanka
  Poniedziałek, 26.02

  O a co do teraz panu przeszkadzało słuchać mieszkańców? Pogotowie socjalne zostało zlikwidowane chyba za pana przyzwoleniem, a teraz są środki na finansowanie stomatologii, i jeszcze te zniżki, kto je da? Przedsiębiorcy, czy Pan? I to są gruszki, nawet nie na wierzbie tylko w popiele.

 8. 8
  --56
  ~ Artek
  Poniedziałek, 26.02

  Nie ma lepszego kandydata, powodzenia panie Michale

 9. 9
  +69
  ~ Stefan Rembelski
  Poniedziałek, 26.02

  Wszystkie te rzeczy Pan Michał Missan mógł zrobić jako wiceprezydent jeszcze urzędujący a nie zrobił Pan tego. Co więcej milczał Pan jak grób gdy pana szef zamykał usta wszystkim pracownikom Urzędu Miasta nie bronił Pan Ludzi gdy ich dyscyplinarnie zwalniano. Dobry obyczaj mówi, że wypadałoby za taką postawę przez 5 lat przeprosić wyrazić skruchę i prosić o przebaczenie. Dopiero wtedy składać obietnice - Tak byłoby uczciwie.

 10. 10
  +53
  ~ Elblazanka
  Poniedziałek, 26.02

  Niech powie czym może się pochwalić w mijajacek kadencji... miał Pan już swój czas można go było zdecydowanie lepiej wykorzystać. Więc ZDECYDOWANIE NIE

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6838779449463