Czwartek, 23.05.2024, Imieniny: Julia, Wieslawa, Helena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (79)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +26
  ~ Qaz
  Poniedziałek, 26.02

  Nikt nie da Ci tyle ile polityk obiecuje. Michałku pokaż co zrobiłeś jako Vice dla miasta.

 2. 2
  +24
  ~ Michal sorry
  Poniedziałek, 26.02

  Absolutnie. Dzis Michal przegral wybory. Jesli po tym co dzisiaj pokazal - zmieni front - to bedzie tylko obnazal prawdziwe ja "za wszelka cene". Niestety tu nie ma dobrej energii. Kompletnie zadnej. Michal nie pasuje do PO - moze ze Sliwka powinien zamienić sie miejscami. Tym razem glosujemy na czlowieka nie partie.

 3. 3
  +25
  ~ Mieszkaniec
  Poniedziałek, 26.02

  Generalnie moda na PO minęła. Szybko otworzylismy oczy. Mowie tu o centrum polityki. A elblag? Tu miejscowi nawet na ta mode nie pozwolili. Pan missan jest w bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Wie, ze przez ptaka ma taka latke jaka ma. Mogl do tego nie dopuszczac, miec jajeczka i czasami gdzies pokazac ze ma swoje zdanie..skutecznie sobie na to Michale zapracowales i napewno nie nadajesz sie na prezydenta tego miasta.

 4. 4
  +22
  ~ Marek
  Wtorek, 27.02

  Potrafią tylko wszystko obiecywać, posklejać serduszek gdzie się da i słać fałszywe uśmiechy na lewo i prawo. Nie wierzę w te obietnice tak jego szef tfusk naobiecywał wszystkim wszystko aby tylko zdobyć władzę

 5. 5
  +21
  ~ Błędy
  Wtorek, 27.02

  PO prostu Elbląg jest na NIE! Te ostatnie lata wyjątkowo obrzydzily chęć wyboru kogokolwiek z tej formacji! Ludźmi mozna gardzic do czasu!

 6. 6
  +19
  ~ Nie ma POparcia
  Wtorek, 27.02

  Czasami przeszłość może zniszczyć przyszłość!

 7. 7
  +21
  ~ Tragizm klaki
  Wtorek, 27.02

  Najbardziej POrusza POstawa tych czlonkow PO siedzących tam i bijących brawa na siłę ! Te wdzięczenie się do fot"dzierlatek" te oczy niepewne, uśmiechy sztuczne i te opisy! Sami robią z tego komedię! Jak można POPIERAc to wszystko co bylo złe wobec ludzi , gdzie byli to towsrzystwo 8 lat ???? Taki ślepy i gluchy elektorat ??? To teraz ludzie POkazali wam to co o was myślą!

 8. 8
  +17
  ~ Sorry ale nigdy więcej pajeczyny
  Wtorek, 27.02

  Byliście i akceptowaliscie Uklad ktory zniszczyl wielu ludzi zawodowo ! To jest nie do zapomnienia! A jak byliscie to i akceptowaliscie!! POstepowanie wobec Rysia Werchowskuego POkazalo pójście dokladnie tą samą drogą i tymi samymi metodami! Więc sorry ale różnicy brak

 9. 9
  +30
  ~ i tyle.
  Wtorek, 27.02

  Widać zmęczenie na twarzach. Brak woliwali a o zwycięstwie mowy nie ma . Ci sami przepoceni PO w Elblągu pada jak Lewica. A o ZBK, EPEC Tramwajach, EPWiK cicho sza.

 10. 10
  +19
  ~ Nudno i bez wiary
  Wtorek, 27.02

  Myślę ze Pan Sliwka moze być zadowolony !

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1356058120728